Neustálá rýma, opakované záněty středouší
Vážený pane Jonáši, můj 4 - letý syn trpí prakticky neustálou rýmou. Někdy vodovou, jindy i zelenou. K tomu se samozřejmě přidávají opakované záněty středního ucha. Na kašel nijak zvlášť netrpí. Lze tento stav řešit vašimi bylinkami? Dost nás to totiž trápí, pominu - li bolestivé píchání oušek, věčně nesmí do školky, špatně spí. Tento stav trvá již přes rok a lékaři jej nijak neřeší. Děkuji předem za odpověď a jsem s pozdravem Hela Z.
Hezké odpoledne, Helo, doporučil bych Vám kombinaci bylinných směsí na pročištění organismu a na odhlenění. Pokud byste si přála pomoci a bylinné směsi namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682.
Související dotazy
Dlouhodobé zahlenění a kašel u pětiletého dítěte
Dobrý den.Moje pětiletá Naty trpí od malička na zahlenění a kašel.Poslední zahlenění trvá už půl roku.Vyzkoušela jsem všechno možné a kašel se zahleněním přetrvává i nadále.Prosím,o radu.Děkuji za Vaši odpověd.S pozdravem Waloszková
neustálý kašel a zahlenění, hemofil v krku
Dobrý den,
Narazila jsem na Vaše stránky zcela poprvé a úplně náhodou. Přečetla jsem si o problémech, které se týkají mých blízkých. Přesto bych chtěla ve stručnosti popsat problém, který mě trápí nejvíce. Mám syna 4,5 let a od té doby, co chodí do školky (od 3 let) je neustále nemocný. Do tří let vlastně chodil k lékařce jen na očkování. Po nástupu do školky začal být nemocný ale takovým způsobem, že je dva dny v měsíci ve školce a zbytek doma. Trápí nás neustálý kašel, jak noční, tak přes den, nachlazení a zahlenění. Na alergologii mu nebylo nic prokázáno, prý je ještě malý, byli jsme odesláni na bronchoprovokační test, ten mu neudělali pro nízký věk. Myslela jsem, že to v letním období skončí, ale v červenci jsme prodělali zápal plic, noční dušnost byla opravdu hrozná. Dostal antibiotika. Nyní opět v polovině října podezření na zápal plic. Nebylo potvrzeno rentgenem, byl proveden výtěr z krku i nosu a byl zjištěn streptokok v nose a hemofil v krku. Opět byl přeléčen antibiotiky. Bez kašle a zahlenění zůstal týden. Po týdnu opět zahlenění, plný nos, kašel a nyní trvá 3 týdny. Dostali jsme nyní Theoplus, Aerius a dýcháme Atrovent a Flixotide. Kašel se zlepšil, ale nezmizel, nos pořád plný a vysmrkává kvanta průhledného gelu. Na kašel nám vždy dají Prednison, jediné, co mu zabere rychle. Vyzkoušeli jsme opravdu všechno, byli jsme v lázních, spí v priessnitzovém zábale, pije uvařený tymián s cukrem jako sirup atd. Vyzkoušeli jsme kde co, ale dlouhodobější efekt žádný. Proto jsem Vás chtěla poprosit o radu, jakoukoliv, vyzkoušíme cokoliv.
Druhý problém se týká karpálních tunelů u manžela. Četla jsem o tom na Vašich stránkách, a taky bych potřebovala poradit nějaké mazání nebo čaj.
Moc děkuji, jen prosím o písemnou odpověď, dostat se na delší dobu k telefonu ve Vašich uvedených hodinách je pro mě docela problém.
Opakující se rýma, zánět dutin
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na syna 6.6.2007 , neustále má ucpán nosáněk, snaží se smrkat dlouho to nejde, pak vysmrká hustou rýmu žluté barvy, měli jsme už spousty kapek, antibiotik, pak nějaký nález na dutinách, zase antibiotika, rýma byla bílá hustá po nich, nyní po týdnu opět žlutá...Poradíte? děkuji moc a přeji pěkný den!Iveta
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz