25.04.2012

Bylinky na bolesti kolen

Zdravím... již 5 let. mě bolí koleno. po prvé jsem mela přetrhané vazy, a po 2ruhe prasklý meniskus. pořád to bolí, a nemůžu to pořádně natáhnout. cítím tam velký tlak. doktorka mi rekla, ze to na operaci jeste neni. velmi mě to omezuje,  je mi teprv 20 let..


Hezký den, doporučil bych Vám na bolesti kolen bylinky na pročištění organismu, klouby, cévy a na ledviny. Vhodná je i levandulová mast. Pokud byste si přála pomoci a bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 9 do 16 hodin ve všední den. Děkuji za příspěvek. Léčitel JonášSouvisející dotazy26.03.2012 - Kategorie: Bolesti kolenou | Bolesti nohou | Klouby a svaly

Bolest nohy a kolen

Dobrý den,mám dotaz ohledně bolesti v levé noze.Tento problém mám již dva roky .Jedná se mi o bolest,která začala v lýtku a to jen když jsem byl v klidu zejména v noci.Postupně se tato bolest stěhuje i do stehna a spodní části hýžďového svalu.Tento jev stále roste a v současné době mám problém i ve dne při pohybu-špatně se mi chodí.
Dále se chci zeptat na bolest v kolenou,která  se projevuje bolestí jako kdybych tam měl písek ale pojevuje se to jen občas a zejména když jsem v klidu.
Děkuji za odpověď Schauer


15.11.2011 - Kategorie: Bolesti kolenou | Bolesti nohou | Klouby a svaly

Bolesti kolen, bolest kolene

Dobrý den, prosím o radu. Před 1,5 rokem jsem byla na operaci vnitřního menisku pravého kolena. Následně elektroléčba a rehabilitace ale koleno bolí pořád stejně i v klidu. Tím, jak jsem mu pravděpodobně ulevovala, mě již rok bolí i levé ale je to jiná bolest, taková cukavá a štiplavá těsně pod kolenem. Při opakované kontrole u specialisty jsem se dozvěděla, že je všechno vpořádku, a co bych vlastně v 45 letech chtěla. Denně beru minimálně 1 až 2 léky od bolesti a celou dobu používám Celadrin kapsle i krém a Colafit kolagen. Ať se dotazuji kteréhokoliv lékaře, tak mi všichni říkají, že lepší to už nebude :-(((  Pracuji jako učitelka v MŠ a při představě, že takhle budu při pohybu a vycházkách s dětmi trpět ještě hodně let do důchodu je pro mě nesmiřitelná. Prosím poraďte.  DěkujiPoradna léčitele Jonáše

Čaje, masti, koupele

Média
Naši partneři
Nejhledanější nemoci
Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz