Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.03.2015
Jak novodobí rodiče odsáváním dělají z vlastních Malých dětí alergiky, astmatiky, atopiky

Pokoj Páně všem a zvláště rodičům, již několik let se setkám s názorem maminek, protože jsou.....


11.11.2014
Konej tak, jak je libé Hospodinu

Chvála Kristu Vám všem Pro mnohé z Vás, zvláště pro ženy, bude tento článek tak trochu, jako když vezmete.....


02.11.2014
Kategorie: Diety
Dieta a diety

Pokojnou a požehnanou neděli Vám všem v Kristu Pánu, když se dívám na různé diety, které jsou většinou.....


18.10.2014
Kategorie: Cesty víry
Fenomén zla - udávání, udavačství

Pán s Vámi, nedávno jsem četl na Seznamu.cz, jak se stává v České republice udávání druhých -.....


18.09.2014
Kategorie: Cesty víry
Cesta k rozumu

V době lidských emocí, které jsou nekontrolovatelné, by měli všichni hledat rozum a moudrost u.....
08.07.2012

Bylinky a vypadávání obočí

Dobrý den vážený pane Jonáši.Je mi 47 let a cca před rokem mi začalo pozvolně vypadávat obočí na vnitřní straně-od kořene nosu.Absolvovala jsem gyn.vyšetření,vyšetření krve,hormonů,kožní vyšetření a prý je vše v pořádku.Problém se více neřeší,obočí vypadává dále a začínám z toho mít nepříjemný pocit.Klimakterické problémy nemám,aktivně sportuji.Prosím Vás touto cestou o radu a pomoc.Prosím zašlete mi odpoved na mail.Děkuji Vám za ochotu.D.M.


Požehnaný den, doporučil bych Vám bylinky na vypádávání obočí v podobě směsí vlasovonehtové, na cévy, klouby a ledviny a nervan. Pokud byste si přála pomoci a bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 9 do 16 hodin ve všední den. Děkuji za mail. Léčitel JonášSouvisející dotazyAlopecie totalis, vypádávání obočí a vlasů, řas

Dobrý den, nemám vlasy, řasy, obočí. Zkouším kde co. Prý to je autoimunitní problém. Léta mě zatěžuje psych. nemocná dcera.
Jaký je Váš názor, může se to ještě změnit?
Děkuji Milena


Padání vlasů a obočí,svědění kůže

Dobrý den,asi tak během půl roku mě začaly hodně padat vlasi a obočí.Byla jsem ulékaře a po vyšetření krve mě nic nezjistil jaká je příčina.Hodně mě svědí až bolý kůže ve vlasech i v obočí astrašně se mě mastí vlasy.Apadajímě vlasy i s kůží.Mohl by jste mě prosím poradit nějaké bylinky?Hodně mě to vnitřně sužuje.Děkuji moc.


Padání vlasů a řas

Dobrý den pane Jonáši,už nevím na koho se obrátit tak zkusím i Vás.Před rokem a půl mi po nemoci začaly silně padat vlasy,krevní testy,štítná žláza vše v pořádku, přesto rok a půl padají už jsou dost slabé a mám je dost řídké a to jsem měla vždycky krásné husté vlasy a teď mi prosvítá pěšina čím dál víc.Před půl rokem mi začaly padat dost i řasy jsou také dost slaboučké a řídké,semtam i chloupky z obočí.Musim brát antikoncepci protože menstruace mi jinak jen tak nenaskočí:o((Mám sklon k plísním na nehtech, jsou dost měkké hodně se mi dělají modřiny.Zřejmě bych potřebovala pročistit celý organismus.prosím poraďte.Je mi 23 roků.DěkujuLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.

Naši partneři
FaceBook léčitele