01.12.2012

Bolavé koleno a pálení ve stehnech, tuhnutí lýtek a bolesti

Dobrý večer. Je mi 55 let. Bolesti nohy  začaly tuhnutím lýtek a pak úpornou bolestí a nepohyblivostí levého kolene. Pokračovalo pálení ve stehnech, bolest v noci. Již jem třetí týden v neschopnosti. Beru léky na zánět žil. Nohu už trochu ohnu, ale nemohu pořádně jít do schodů, zvednout se ze židle.
Pomáhají studené obklady. Zdá se, že bolest ustupuje velice pomalu. Potřebovala bych Vaši radu. Moc děkuju. Vlasta


Požehnaný den, Vlasto, doporučil bych Vám bylinky na bolest kolene a na pálení ve stehnech v podobě směsí na pročištění organismu, a na cévy, klouby a ledviny, a nervan. Vhodná je i domácí bylinná mast z rozmarýnu. Pokud byste si přála pomoci a bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 9 do 16 hodin ve všední den. Děkuji za mail. Léčitel JonášSouvisející dotazy04.06.2012 - Kategorie: Bolesti kolenou | Bolesti nohou | Klouby a svaly

Bolesti kolen a horší ohýbání

Dobrý den pane Jonáši, prosím pěkně bolí mě kolena, ale jen při chůzi z kopce. Není to píchání, bodání v kolenou. Jakoby se mi nechtěli v kloubech ohýbat. Pokud je to již při delším sestupu, raději se otočím a jdu po zpátku, třeba i 2km. Pak je to v pohodě a na rovině jdu opět jako by nic. V klidu mě kolena nebolí, po schodech nahoru dolů je to také ok. Tak nevím.
Děkuji Vám předem za radu. Fialová


25.04.2012 - Kategorie: Bolesti kolenou

Bylinky na bolesti kolen

Zdravím... již 5 let. mě bolí koleno. po prvé jsem mela přetrhané vazy, a po 2ruhe prasklý meniskus. pořád to bolí, a nemůžu to pořádně natáhnout. cítím tam velký tlak. doktorka mi rekla, ze to na operaci jeste neni. velmi mě to omezuje,  je mi teprv 20 let..


23.05.2011 - Kategorie: Bolesti kolenou | Bolesti nohou | Klouby a svaly

Velká bolest nohou

Dobrý den, prosím o pomoc pro moji maminku (74let), je po endoprotéze kyčelních kloubů (ji několik let), před 3 týdny spadla na betonovou podlahu, kromě naraženin nic zlomeného, oba kyč.klouby podle rentgenu v pořádku, na páteři žádná změna, přesto trpí velkou bolestí nohy, která jí vystřeluje od třísel přes sval nohy až ke kolenu. Prý to připomíná křeče, prášky na bolesti nezabírají, dostala i léky na potlačení křečí, tvrdí, že nic nezabírá, nemůže se na nohu spolehnout, i při sezení má velké bolesti, mažeme Veralem, nahříváme, masírujeme-nic nepomáhá. Nemáte nějakou radu? Děkuji VikováPoradna léčitele Jonáše

Čaje, masti, koupele

Média
Naši partneři
Nejhledanější nemoci
Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz