Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....15.08.2007

Žlučník - bolesti na pravé straně pod žebry a do podbříšku

Dobrý den,mám bolesti na pravé straně pod žebry,které směřují do zad,bolí mne i záda. Bolest je někdy tupá,někdy pálí a někdy směřuje i na pravé straně do podbřišku. Minulý rok jsem byla na sonu,hůře se prý vyprazdňuje mi žlučník. Nyní bolesti znovu,které se stupňují. Piji žlučníkové čaje. Můžete mi prosím pomoci? Děkuji Zikmundová

Hezký den,úprava stravy a kombinace bylinných směsí na pročištění organsimu a na žlučník by Vám měly pomoci.Z duševního hlediska se naučit ovládat své vnitřní emoce.Pokud byste si přála pomoci ozvěte se mi prosím na 605 456 682.


Související dotazy08.04.2008 - Kategorie: Bolesti žlučníku | Žlučník

Bolesti ramene a zad - laparoskopicky odstraněn žlučník

Dobrý den pane Jonáši.Prosila bych Vás o radu pro mojí maminku, které je 86 let.Před 5 lety byla v nemocnici pro krvácení ze střev ztratila dost krve, ale dostala se z toho. Rok nato měla laparoskopii žlučníku, zánět slinivky a pobřišnice. Bohudík to dopadlo dobře až na to, že mamince našli na pravé plíci nádor. Podle zjištění v Ústí n|L. je zhoubný, ale opouzdřený. Maminka prodělala ozářky 1Ox bylo to v srpnu 2003. Teď jezdíme každý půl rok na kontrolu. Nádor měl 4cm po oz.2 cm. Přibrala i na váze. Nyní, ale zlobí to rameno. Má též osteoropozu. Nevím čím jí pomoci. Mažeme rameno a snaží se cvičit s rukou. Někdy je to lepší někdy horší. Mám obavu, aby to nebylo k těm plicím i když meta vyloučili. Já si dovolím Vám zaslat nálezy. Děkují Vám za Váš čas. M.Děkují též za radu pro mě. Pokud bude maminka v pořádku ráda bych Vás s ní navštívila.


Neustálé říhání, zánět žlučníku a žlučníkové záchvaty

Dobrý den, minulý rok mi byl sonem zjištěn zánět žlučníku a několik malých kamenů asi 6 - 7 mm. Měla jsem předtím asi dva žlučníkové záchvaty. Od té doby nic. Měla jsem tlaky v konečníku, tak jsem šla na rektoskopii, ta byla v pořádku. Mám ráda mléčné výrobky, sladké a hlavně zeleninové a sýrové saláty s jogurtem nebo majonézou. Chvíli mám klid, ale několikrát do roka mám 2týdenní období, kdy neustále říhám, jídlo se mi vrací do krku, pobolívá mě na levé straně pod žebry, někdy pálí v břiše a tlačí v krku a trochu na levé straně prsa k prostředku. Někdy mám pocit, že se mi krk stahuje.S polykáním problémy nemám.Mám problémy i s páteří, osteochondrosu, výrůstky na páteři a zúžený páteřní kanál. Nevím jestli to může s tím souviset. Jdou mi i hleny při říhání. Všechny tyto potíže jsou na levé straně. Někdy je mi na zvracení a zvracím, jde mi vzduch a hrozná kyselost. Myslela jsem, že od žlučníku, ale ten je na straně druhé. Nemůže to být i psychické, já si všechno moc beru. Ty bolesti mi někdy vystřelují i do zad a nyní mám pocit i do konečníku a když mi jdou plyny, konečník mě pálí. Žádnou krev ani průjem nemám, dříve jsem stolici měla denně, nyní tak jednou za dva dny. Piju hodně bylinkové čaje, žlučníkový, na žlučník a slinivku, třezalkový, řepíkový, mátový, heřmánkový. Ovocné jsem přestala pít úplně, pálí mě po nich žáha. Nyní mě žáha vůbec nepálí, jenom mě obtěžuje to neustále říhání. Bolesti nemám, jenom to občasné pálení nevím jestli v žaludku nebo kde. Já vím, že je toho hodně, doporučovali mi operaci žlučníku, ale zatím jsem nenašla odvahu. O co by se prosím mohlo jednat a co by mi pomohlo? Už skoro nejím, snažím se vyvarovat všemu, co mi nedělá dobře. Zjistila jsem, že např. čokoláda a mléčné výrobky, ale občas neodolám. Děkuji za odpověď.


25.07.2008 - Kategorie: Bolesti žlučníku | Žlučník

Váhový přírůstek - laparoskopicky odstraněn žlučník

Dobrý den, je mi 38 let a zhruba před 7 měsíci mi byl laparoskopicky odstraněn žlučník. Od té doby jsem přibrala 12,5 kg. Dělám sport a až na občasné výjimky jím velmi zdravě a dietně. Můžete mi poradit, v čem jsou příčiny a jak se alespoň zastavit vzestupnou tendenci, případně stočit váhu opět směrem dolů? (měřím 160cm, váha v prosinci 07 byla 55kg) Děkuji mnohokrát za odpověď. HankaLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.