Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....03.01.2012 - Kategorie: Léčení duše i těla

Nebezpečí jménem chřipka!

Nepodceňujte léčbu chřipky, nevyléčený virus vede k chronickým rýmám, zahlenění či únavě

Teploty lehce nad nulou, sychravé až vlezlé počasí, málo sluníčka a špatně naladěná duše jsou ideálními aspekty k nákaze chřipkou. Také statistiky mluví jednoznačně, s železnou pravidelností jsou měsíce leden a únor vyhlášeny jako chřipkové období. A také každoročně máme chřipkové prázdniny a povinné dovolené.

Tělo chřipku přijímá a dokáže s ní bojovat. Důležité však je dodržet několik základních předpokladů. Ihned jak se objeví první příznaky, a to bolesti v krku, zad i kloubů a následně vysoké horečky až 38°C je důležité zahájit léčbu a klidový režim. Nutné je dodržovat pravidelný pitný režim a posilovat imunitu – bylinkami, vitamíny. Nebojte se také navštívit lékaře, který vám předepíše léky.

V dnešní uspěchané době má většina lidí tendence podcenit léčbu. Tím však vznikají velké předpoklady k vleklým problémům a daleko větším zdravotním komplikacím. Pravidelně píší do poradny maminky s dlouhodobě nemocnými dětmi, ale i dospělý muži a ženy se svými problémy, které vznikly na základě přechozené chřipky. Virus se může usadit v těle a streptokokové nebo stafylokokové infekce migrují po celém těle. Organismus pak hůře odolává běžným infekcím a několikrát za rok máte záněty průdušek, kašel, rýmu a jste celkově zahlenění. Dalším typickým následkem přechozené virózy jsou cyklické neboli dlouhodobé horečky, často spojené se zadní rýmou. Mnohdy infekce zasáhne trávicí trakt, klouby pacienti pociťují vyčerpanost a únavu. Častokrát se také setkáváme s chronickými problémyrýma, bolesti kloubů i svalů.

A přitom stačilo na týden vysadit a vyléčit běžnou chřipku…Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.