Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....29.08.2015

Revmatoidní artritida, hyperfunkce štítné žlázy a potraty

Dobrý den pane Jonáš, poctivě docházím na revmatologii od svých 19 let. Od prvního porodu mám diagnózu revm. artritidy, nejprve jsem brala cytostatika, nyní kortikoidy, kvůli několika těhotenstvím. Narození druhého dítěte dnes považuji za největší zázrak. Otěhotněla jsem i po třetí, ale holčička zemřela prenatálně v 6. měsíci, chyběla srdeční akce, ovšem žádná smysluplná příčina. Naprosto stejná situace se opakovala i při 4. těhotenství, tentokrát v 5. měsíci, aneb již druhý porod mrtvého dítěte. Úplně náhodou se zjistilo, že mám hyperfunkci štítné žlázy s hodnotou TSH=0, takže nyní začínám s léčbou. Mimo to, mám vbočené palce na obou nohou v pokročilém stadiu, dále permanentní gynekologické mykózy a velmi silné menstruace. A tak se to postupně přidává a nabaluje a já jdu dál a dál. Je mi 36 let. Zpočátku jsem s velmi zajímala o alternativní metody, ale s postupem času člověk vše opouští. Nikdy jsem nekouřila, nepila kávu a jsem téměř abstinent. Neustále se snažím o dosažení zdravého životního stylu, a není mi jedno, co mám na talíři, ovšem jsem stále na svůj věk nemocnější. A to pořád ještě ve mně dřímá naděje, že se nám narodí ono vytoužené miminko a podaří se mi žít bez chemických léků. Mám velmi ráda rostlinky a věnuji se jejich pěstování, a tak bych se  Vás chtěla zeptat, zda  byste neměl pro mě nějaký nápad. S úctou Kristýna.


Chvála Kristu, Krystíno, doporučil bych Vám bylinky na revmatoidní artritidu a hyperfunkci štítné žlázy a na ženské potíže v podobě směsí na pročištění organismu, na ženské orgány, a nervan. Vhodné jsou i ženské bylinné koupele. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 9 do 16 hodin ve všední den či v sobotu od 9 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.