Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....08.05.2018

Boule na vnějších kotnících

Dobrý den, prosim o radu a hlavně o pomoc. Asi před 4mi lety se mi začaly dělat doslova zřejmě rosolovité boule na vnějších kotnicich.Pred dvěma lety jsem nemohla na procházce najednou dostoupnout na pravou nohu. Trvalo mi tři měsíce než jsem se na ni postavila.Byla jsem u ortopeda myslel, že jsou to chlamidie. To se vyloučilo.Chodim skoro denně 8km rychlejší chůze.Po polovině km musim odpočivat.Strasně mě boli noha.Řikam noha, neboť jde jak o kotnik, tak nárt, tak holeň, někdy celá noha, jakoby uvnitř kosti.Zatim se jedná jen o pravou nohu.Ale bouli mám i na levé, ale ne tak velkou a proto zatim neboli.Co se týče toho, že chodim ty km., dalo by se říct, nechod tolik a je to.Jenže podstata problému neni v chození . Když jsem doma, třeba v křesle, nebo v noci v posteli, boli noha stejně.Dá se říct, boli kdy se zachce ji, asi tak.Nevim co mám dělat Jsem z toho nesšťastná.Prodělala jsem během poslednich dvou let, dvě dost těžké operace, tři kýly, břišní, pupeční a jicnovou z důvodu vraceni se jidla a dušení.Z toho usuzuji, že mám diky předoper.vyšetreni, srdce v pořádku a tim by to nemělo být.Jako mladá jsem měla nemocné ledviny, ale již 40let, jsem s nimi v pohodě .Je mi právě pár dni 62let ,ač asi na to nevypadám ,ale ty kotniky mi dělají starost, protože jsem akční a neumim si představit, sedět a nic nedělat.Momentálně se nacházím v Norsku na ambasádě, ale pojedu na prázdniny domů a proto, pokud by bylo potřeba, kotniky vidět přizpůsobila bych se. Předem moc děkuji za odpověď. P.


Chvála Kristu, doporučil bych Vám bylinky na boule na vnějších kotnících v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 9 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.