Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....01.12.2020

Hořící kůže v obličeji

Dobrý den,moc bych potřebovala poradit s více problémy, které spolu snad asi souvisí?Potýkám se s problémem hořící kůže v obličeji. Nejedná se o vyrážku, ale doslova o hořící kůži pouze v obličeji. Pálení přichází ve vlnách, kůže zůstává zničená, je jak opařená, poté zcela vyschlá a bolavá.Pálení doprovází někdy dýchací problémy a nateklé oči, u většího pálení mám zvýšenou teplotu, vždy pocit ohromné horkosti v těle. Nyní kůže neustále hoří a nestíhá se "uzdravit", problém vyjít ven na mráz, vítr, použít vodu. Nevím, co mi z té kůže zbyde, jestli to takhle půjde dál.Pak mě trápí úbytek váhy z 62 kg na 42 kg. Neustále hubnu, přitom velmi jím (neustálý hlad, únava) a jsem při chuti.Dále mě trápí bolavé koutky, poslední měsíce je mám neustálé do krve bolavé a nikdy nedochází k uzdravení.Testy u obvodního lékaře ok. Vitaminy beru.Návštěva kožního lékaře - antihistaminika - nefungují, kožní krém - nefunguje.návštěva imunologa/alergologa - doporučení na revmatologii, jinak z hlediska alergologie/imunologie vše ok.Všechny problémy trvají déle jak 2 roky.Předem moc děkuji za odpověď.N.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na problémy s kůží v obličeji v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.