Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....28.11.2021

Alergický kašel

Trápí mě alergie celoroční, na roztoče, na trávy, pyly a plísně, nejvíce na jaře a hlavně teď na podzim. Mám už několik mesicu úsporný kašel, dráždivý, nic mi nepomáhá, moc prosím o radu jestli by pomohly nějaké bylinky, zkoušela jsem na čas i vynechat lepek, ale nepomohlo. Moc děkuji, s Bohem S.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na alergický kašel v podobě směsí na pročištění organismu, proti kašli, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášSouvisející dotazy04.11.2014 - Kategorie: Dráždivý kašel | Kašel

Chronický kašel

Dobrý den, roky mne trápí chronický kašel, a to zejména od podzimu do jara. Mám pocit zahlenění,ale ne moc, lehká vodnatá permanentní rýma, odkašlávám, ale vždy večer hůře mluvím, jakoby zastřený hlas a unavený krk -hlasikvy. V noci klid, spím, nekašlu. některý rok je to horší, jiný lepší. Letos už se se s tím peru měsíc, všechna klasická vyšetření jsou v pořádku, jsem před plánovanou operací kýly, ale na tu mně operatér s kašlem nemůže vzít. Jsem nekuřačka. Můžete mi pomoci? :-)


13.01.2020 - Kategorie: Dráždivý kašel | Kašel | Zahlenění

Dlouhodobý dráždivý kašel

Dobrý den, každý rok zpravidla po prvním větším nachlazení v období pozdního podzimu či počátku zimy dostávám chronický dráždivý kašel s vykašláváním hlenu. Drží se mne zpravidla 2-3 měsíce a s nástupem jara pomalu odezní. Toto se opakuje již několik let. Tyto obtíže mám v menší či větší míře už cca 10 let, lékaři mi nasazovali Mucosolvan a Vincentku. Ráda bych od Vás nějaké bylinky. DěkujiLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.