Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....28.11.2021

Chronická prostatitida

Dobrý den, již více jak dva roky mám problém s chronickou prostatitidou. Mohu Vás požádat o namíchání bylinek . Děkuji za odpověd. P.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na chronickou prostatitidu v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přál pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášSouvisející dotazyChronická prostatitida a bolesti krční páteře a migrény

1) Podle uroložky mám chronickou prostatitidu,krevní výsledky včetně PSA mám v pořádku, poměření průtoku moče mám naordinovaný Taflosin 0,4 mg. V roce 2008 jsem byl operován na rakovinu tlustého střeva,potom měsíční radioterapie a dvojnásobná chemoterapie, K tomu se přidala embolie v levé noze/anopyrin/. V současné době mám všechny výsledky v pořádku.
2) Mám problémy s krční páteří hlavně pravá strana/ruka a hlava až k čelu bolí denně.Někdy při záporné stresu mívám migrénovitý záchvat- spustí se mi rýma a slzí mě oči. Mám i třes v rukách a specielně v levé ruce . Beru na to hořčík. Děkuji za radu. Přeji pěkný den          Josef H.


18.08.2015 - Kategorie: Mužské problémy | Zánět prostaty

Léčba chronické prostatitidy

Vážený pane, dnes jsem si přečetl Vaše stránky a na tomto základě jsem se rozhodl, že Vás požádám o pomoc při léčení chronické prostatitidy, která mne sužuje již zhruba 30 let. Dočetl jsem se, že mícháte bylinné směsi na míru. Měl bych o to zájem, podzim se pomalu blíží, ale nevím, zda Vám mám zavolat nebo zda jezdíte i někam do Olomouce?? Prosím Vás tímto o Vaši odpověď. Za Vaši ochotu Vám předem děkuji. S pozdravem Josef Olomouc.Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.