Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....11.09.2022

Bolest žaludku - dráždivá tračník

Dobrý den pane Jonáši. Trápí mě bolesti žaludku. Už několik let chodím k lékaři na gastro, kde mi nic nenašli jen dráždivý tračnik. Bolesti žaludku jsem mívala jen zřídka, ale v poslední době je to jednou za 3 týdny a trvá to tak celý týden. Bolesti mě vzbudí tak kolem 3 hodiny ranní, musím se jít vyprázdnit několikrát za sebou. Nemůžu vůbec nic sníst, až tak kolem poledne sním vločkovou kaši, a pak už pomalu něco do sebe dostanu. Paní doktorka mi pořád tvrdí, že je to psychikou, ale pokud mě žaludek funguje normálně, tak i já funguju. Moc děkuji za odpověď.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na bolesti žaludku - dráždivý tračník v podobě směsí na pročištění organismu, na trávení, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášSouvisející dotazyBolesti břícha

Prosím o radu. Bolí mě břícho na levé straně od žeber až dolu. Na kolonoskopii se nic neprokázalo. Jen vnitřní hemeroidy. Na hadici do žaludku mám reflux. Dostala jsem prášky omeprazol a na játra langosa. Jím dietu vařené maso kuřecí, kraličí, filé, vařené brambory. Měla jsem skoro rok pokoj, a teď se objevily problémy znovu. Když mě to začne tak mám průjmy a zvracím. Prosím moc o radu, moc a moc děkuji.


Bolesti břicha - záněty žaludku

Dobrý den pane Jonáši, již delší čas mě trápí bolesti břicha vpravo v nadbřišku někdy se to promítá do středu někdy až dolů do střev, často mě svědí i celé tělo. CT a sono břicha, krevní obraz, jaterní testy, kolonoskopie - v normě. Gastroskopie - mírná antrální gastropatie, bez Helikobaktera. Prý trpím záněty žaludku, mírnou herniací a refluxem, patrně psychosomatického původu (je mi 60 let a mám po 2 operacích páteře, navíc beru léky na tlak, štítnou žlázu, cholesterol, na kosti a ženské hormony. Užívám 1x denně Rapoxol na žaludek – bez efektu. Problémy se projevují čím dál častěji, téměř každý měsíc a trvají dost dlouho - bolesti po jídle i před jídlem. Piji heřmánek, mátu, čaje na zažívání. V rodině měli problémy se žaludkem oba rodiče (otec překyselení, matka neurózy) Prosím o radu, jaké bylinky by mi mohly pomoci. S pozdravem S.Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.