Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....05.02.2023

Psychika

Dobrý den pane léčiteli Jonáši, od minulého roku, přesněji od ledna 2022, kdy jsem byla očkovaná třetí dávkou proti Covidu, mi začaly problémy s psychikou, a to např. úzkosti, třeba: jsem ráda vařila a pekla, starala se o vnoučata, četla knížky, luštila křížovky, atp.,a najednou toto vše jakoby vymizelo, zůstaly jen nepříjemné stavy - hlavně po ránu a dopoledne - slabo, trochu chvění, strach z běžných situací, které jsem dříve zvládala úplně normálně. Trvá to vlastně až do současné době, i když jsem se snažila navštívit lékaře, dobrovolně jsem vyhledala i psychiatry, kteří mi napsali antidepresiva, ale není mi po nich dobře. Poslední lékař zjistil, že u mě jde o slabou depresi, napsal mi Sertralin, který mi ale nevyhovoval, nebylo mi po něm dobře, takže v současné době beru třetím týdnem Trittico 75 mg - třetinu před spaním , řekl mi, že jsem abnormálně citlivá na léky a že se už dopředu děsím, že mi po nich bude zle. Ať piju i čaje na zklidnění a občas při nějakém rozechvění půlku Oxazepamu.. Sice po Trittico spím celkem dobře, ale ráno je mi zase divno, i když ta rána a dopoledne jsou takto divná i před tím, než jsem začala léky užívat, prostě od toho loňského roku. Děkuji za odpověď a případnou radu.


Pokoj Páně Vám, pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.