Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


16.07.2026
Bylinky na nekrózu kyčle, a na otok dolní končetiny

Pán s Vám žehnej....před chvilkouu mi volala paní 33 let, kojící, s nekrózou kyčle a otokem.....


11.07.2026
Bylinky a klíšťová encefalitida

Požehnaný víkend Vám všem,včera mi volal pán 55 let, výška 185 cm a váha 90 kg, že je čerstvě po.....


07.07.2026
Borelióza - neuroborelióza

Požehnaný den Vám přeji,před chvilkou mi volala paní 34 let, výška 175 cm a váha 67 kg. Již druhým.....


02.07.2026
Bylinky na Hpv a cysty na vaječníku

Požehnaný den Vám všem,včera večer volala mladá žena 28 let, výška 164 cm a váha 57 kg, že má.....


29.06.2026
Bylinky na vysoký tlak

Požehnané a pokojné léto Vám všem,dnes dopoledne mi volal pán 61 let, 177 cm výška a 81 kg váha, že.....



02.03.2023

Bílé bouličky na patách a pálení chodidel

Dobrý den vážený pane Jonáši, chtěl bych vás touto cestou porposit o radu. Uz asi dva měsíce mě trápí pálení v oblasti paty na obou nohách. Když zatlačím zespodu chodidla tak mě to bolí, nevím zda by to nemohl být zánět plantarni fascie..chodím pravidelně do posilovny a samozřejmě cvičím i nohy. Tak jestli jsem náhodou neudělal něco špatně. Jsem objednán na ortopedii ale termín mám až v dubnu a pokud je tam zánět, tak mě napadlo zda byste mi neporadil co na to? Navíc včera jsem si všimnul, že na obou patách se mi udělaly bílé bouličky. Když na nohách nestojím tak nejdou vidět ale pokud nohy zatížím tak jdou vidět a je jich hodně. Někde jsem dohledal, že nejsem sám komu se to udělalo, ale nezjistil jsem co to je. Když na boulicku zatlačím tak lehce bolí.budu vám hrozně vděčný za každou radu. Děkuji S.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na pálení chodidel a bouličky v podobě směsí na pročištění organismu, na cévy, klouby a ledviny, a nervan. Pokud byste si přál pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu od 9 do 11 hodin. V Kristu Jonáš



Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.