Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


14.01.2025
Opakovaný HPV vir

HPV - opakovaně na děložním čípkuPožehnaný večer Vám všem,paní přes 40 let, a nedoléčený.....


03.01.2025
Kardiostimulátor - potíže se srdcem, cukrovka, záně žaludku a střev, výrůstky

Paní přes 60 let, výška 163 cm, váha 72 kg. Říká mi: po očkování na Covid se mi spustila cukrovka - na.....


31.12.2024
Úzkosti, astma a nadváha

Požehnaný den Vám všem, žena přes 40 let. Výška kolem 155cm, váha kolem 85 kg. Říká mi,.....


30.12.2024
Dráždivý tračník

Požehnané dny Vám přeji, včera mi volala mladá žena 26 let s drždivým tračníkem. Její.....


13.11.2024
Nádor močového měchýře, cysta na vaječníku

Pokoj Vám, paní přes 50 let, s tělískem. Kdy s tělískem a s antikoncepcí by neměly být.....



15.05.2024

Streptokok u dítěte a bolest nohy

Dobrý den pane Jonáši. Vnučka 7 let má opakované nákazy streptokokem, léčeny antibiotiky. U poslední nákazy ji bolí levá noha - ráno a dopoledne kulhá. Má to prosím souvislost se streptokokem, nebo muže jít ještě o něco jiného? Moc Vám děkuji a přeji hodně zdraví.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám pro vnučku bylinky v podobě směsí na pročištění organismu, a proti angínám. Pokud by si rodiče přáli pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvou na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš

 



Související dotazy



15.11.2019 - Kategorie: Angíny | Dětské nemoci

Opakovaný streptokok u dětí

Dobrý den, už jsem zoufalá. Syn 7 let má za poslední půlrok už popaté streptokoka v krku. Jednou ve výtěru je, pak zase ne. A takhle to jde od května stale dokola. Pokaždé dostaneme penicilin a za měsíc je zpět. Co byste nám prosím poradil? Jde se ho vůbec zbavit? Syn je hubený, bolí ho bříško, v krku, nohy, unavený. Jak z toho prosím ven? Děkuji velice za cenné rady a pomoc. F.


05.04.2024 - Kategorie: Angíny | Dětské nemoci | Streptokok v krku

Streptokok u dětí

Dobrý den, dcera 12 let od ledna měla kašel, po testech pozitivní na mykoplazma. Dostala první ATB, a pak ještě druhé, protože prvé nezabraly. Po dobrání pořád kašle, dneska testy a pozitivní streptokok v krku, Doktorka jí nechce dát ATB protože nemá žádné zdravotní problémy, jen lehký kašel. Už nevím, co s ní ? Prý si to asi předáváme. Já od prosince také kašel, v březnu chvíli klid po ATB a teď se mi to vrací? Předem děkuji za radu.



Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.