Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


12.03.2025
Sarkoidóza - plicní zánětlivé onemocnění po opakovaném Covidu

Sarkoidóza - plicní zánětlivé onemocnění po opakovaném CoviduPokojný a požehnaný den Vám všem.....


20.02.2025
Psoriatická artritida, vysoký tlak a snížená funkce štítné žlázy

Psoriatická artritida, vysoký tlak a snížená funkce štítné žlázy, nadváha - oteklostPokoj Páně a.....


18.02.2025
Pandemie bakterií

Čeká nás pandemie bakterií? Čeká.pokojný a požehnaný den Vám přeji všem,V roce 2007 jsem byl.....


14.01.2025
Opakovaný HPV vir

HPV - opakovaně na děložním čípkuPožehnaný večer Vám všem,paní přes 40 let, a nedoléčený.....


03.01.2025
Kardiostimulátor - potíže se srdcem, cukrovka, záně žaludku a střev, výrůstky

Paní přes 60 let, výška 163 cm, váha 72 kg. Říká mi: po očkování na Covid se mi spustila cukrovka - na.....



22.02.2025

Alergická vyrážka

Dobrý den. Přes rok mám střídavě, po celém těle, alergickou vyrážku svědivou. Děkuji za pomoc.


Požehnanou sobotu Vám přeji, doporučil bych Vám bylinky na alergickou vyrážku v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem Jonáš



Související dotazy



04.09.2023 - Kategorie: Kožní problémy | Vyrážky

Svědivá kůže

Dobrý den pane Jonáši. Už asi 5 let mi s malými přestávkami svědí kůže na rukou. Někdy mám období, že bych nejraději nebyla. Kůže na rukou svědí, pálí a jakoby vás bodaly jehličky. U lekařů jsem nepochodila. Na kožním oddělení fn mi daly asi 50 náplastí na alergie, ale vše bylo ok. Od té doby jsem pokusný králík. Mastičky, léky se střídají, ale bez výsledku. Jediné co mi na chvíli pomůže, jsou studené obklady. Už nevím jak dál. Prosím o vaší radu, předem děkuji. H.


23.09.2022 - Kategorie: Kožní problémy | Vyrážky

Vyrážka

Dobrý den pane Jonáši. Asi před měsícem se mi objevila červená vyrážka na zápěstí, pod koleny, na kotníkách. Teď už i na lýtkách, které hrozně svědí. Byla jsem na kožním, dostala jsem Locoid Crelo, ale vůbec to nepomáhá. Mohl byste mi prosím poradit co s tím? Děkuji.



Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.