Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


22.03.2025
Neuropatie a vysoký tlak po Covidu

Bylinky na Neuropatii, a na vysoký tlak po CoviduPožehnanou sobotu Vám všem...paní 60 let, výška.....


12.03.2025
Sarkoidóza - plicní zánětlivé onemocnění po opakovaném Covidu

Sarkoidóza - plicní zánětlivé onemocnění po opakovaném CoviduPokojný a požehnaný den Vám všem.....


20.02.2025
Psoriatická artritida, vysoký tlak a snížená funkce štítné žlázy

Psoriatická artritida, vysoký tlak a snížená funkce štítné žlázy, nadváha - oteklostPokoj Páně a.....


18.02.2025
Pandemie bakterií

Čeká nás pandemie bakterií? Čeká.pokojný a požehnaný den Vám přeji všem,V roce 2007 jsem byl.....


14.01.2025
Opakovaný HPV vir

HPV - opakovaně na děložním čípkuPožehnaný večer Vám všem,paní přes 40 let, a nedoléčený.....



08.04.2025

Štítná žláza - uzlíky

Vážený pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou o radu s těmito zdravotními obťížemi: uzlíky větší i menší na šťítné žláze, bursitida - zánět v rameni, mám kvůli tomu omezenou hybnost levé ruky,problémy s krční páteří, posledních asi 7 let mívám oční migrénu, při které mám poruchu zraku, v zorném poli vidím geometrický lesklý tvar. Mám i zvýšený tlak,léčený K odborným lékařům chodím. Živočišnou stravu dlouhodobě nekonzumuji,ale mám nadváhu, kterou řeším. Ze štítnou žlázou se jinak léčím od dětství, uzlíky mám asi 2 roky. Je mi 49 let a je to i stresový faktor.Děkuji za Váš čas.D.


Pokojný den Vám přeji, Radko, doporučil bych Vám bylinky na uzlíky na štítné žláze a ostatní potíže v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. V Kristu Jonáš



Související dotazy



Bylinky na uzlíky na štítné žláze

Dobrý den. Poprosím Vás o čaje na uzlíky na štítné žláze. Mám je asi 2roky. Dále vyšší cholesterol, trpím únavou. Děkuji.


Štitná žláza - uzlíky

Dobrý večer pane Jonáši. Prosím Vás o radu. U štítné žlázy se mi udělaly uzliky. Paní doktorka mi to hlídá každý půl roku - bere krev a dělá ultrazvuk. Pokud se to bude zvětšovat bude se to řešit operaci. Pomohly by bylinky, abych nemusela podstoupit operaci? Moc děkuji za radu. Pavlina.



Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.