Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


05.01.2026
Kategorie: Cesty víry
Slovo Dar od Hospodina

Pokoj Páně Vám všem,tento příspěvek bude Upozorněním a zároveň Prosbou ke každému z.....


03.01.2026
Kategorie: Cesty víry
Nízká porodnost

Mějte v Novém roce všichni Boží požehnání, a zkuste psaná slova níže tlumočit.....


16.12.2025
Bylinky na pálení nervů v celém těle, 7 let zpět prodělaná mykoplazmata v mozku, neuropatie končetin

Bylinky na pálení nervů v celém těle, 7 let zpět prodělaná mykoplazmata v mozku, neuropatie.....


15.12.2025
Bylinky na vysoký tlak, na cholesterol, a proti ucpávání cév

 Pokoj Páně Vám.....


11.12.2025
Bylinky na cysty na vaječníkách

Požehnaný den Vám všem přeji,paní 32 let, výška 155 cm a váha 74 kg. Paní volala včera úplně.....



20.08.2025

Zvětšená prostata

Dobrý den, chtěla jsem vás poprosit o radu. Manžel má zvětšenou prostatu. Léky, který mu předepsal lékař mu nevyhovují. Je možnost namíchat nějaké bylinky pro zlepšení jeho stavu? Děkuji moc za odpověď. Alena


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám pro manžela bylinky na zvětšenou prostatu v podobě směsí na pročištění organismu, na trávení, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš



Související dotazy



24.06.2021 - Kategorie: Prostata | Zvětšená prostata

Zvětšená prostata a zvýšené PSA

Dobrý den, můj manžel má zvětšenou prostatu a zvýšenou hodnotu PSA. Jiné problémy s tím spojené nemá, zatím žádná další vyšetření neproběhla. Můžete mi prosím poradit jaké bylinky by byly vhodné? Děkuji M.



Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.