Pokoj Páně Vám všem,paní ve věku těsně před padesátkou, výška 160 cm a váha kolem 55 kg......
Pokoj Páně Vám všem,V neděli, po Mši svaté, mi volala paní, která napsala i dotaz, s nálezem -.....
Bylinky na reflux jícnu, na vysoký tlak a cholesterol, na imunitu po Covidu ( 3-krát ) - zadýchávání.....
Pokoj Páně Vám všem,pár dní jsem psal příspěvek, kde byla zmíněna neuroborelióza. Netušil jsem.....
Mějte Boží požehnání při neděli,pán 62 let, výška 178 cm a váha 92 kg. Zkraje hovoru mi pán.....
Třes - Parkinson
Prosim zda můžete pomoci odstranit třes rukou a brady při nemoci Parkinson. Je mi 82 let a třes se objevil před 2 roky. Děkuji, Petr.
Pokoj Páně Vám, Petře, doporučil bych Vám bylinky na třes - Parkinson v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny a nervan. Pokud byste si přál pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš
Související dotazy
Parkinson - třes a potíže s chůzí
Dobry den, léčím se na parkinsonovu nemoc. Mám třes rukou. Bolesti dolních končetin, otoky kotníku. Celkově problémy se stabilitou. Chodím s holí. Děkuji předem za každou poskytnutou radu.
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
Léčitel Jonáš - slovenské stránky

