Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


05.01.2026
Kategorie: Cesty víry
Slovo Dar od Hospodina

Pokoj Páně Vám všem,tento příspěvek bude Upozorněním a zároveň Prosbou ke každému z.....


03.01.2026
Kategorie: Cesty víry
Nízká porodnost

Mějte v Novém roce všichni Boží požehnání, a zkuste psaná slova níže tlumočit.....


16.12.2025
Bylinky na pálení nervů v celém těle, 7 let zpět prodělaná mykoplazmata v mozku, neuropatie končetin

Bylinky na pálení nervů v celém těle, 7 let zpět prodělaná mykoplazmata v mozku, neuropatie.....


15.12.2025
Bylinky na vysoký tlak, na cholesterol, a proti ucpávání cév

 Pokoj Páně Vám.....


11.12.2025
Bylinky na cysty na vaječníkách

Požehnaný den Vám všem přeji,paní 32 let, výška 155 cm a váha 74 kg. Paní volala včera úplně.....



24.01.2026

Možnost léčby Enterokoku fekalis

Dobrý den, už několik roků se léčím u urologa s močovými problémy s enterokokem fekális, který mi byl před lety zjištěn bakteriologickým rozborem. Mám 85 let a beru léky na prostatu a na pravé plíci mám cystu 7x7x8 cm, kterou lékař již nechce kvůli mému věku operovat. Zdvořile prosím o sdělení, co bych mohl proti enterokoku nasadit za Vámi doporučenou léčbu. Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď, V.


Požehnaný den Vám Václave, doporučil bych Vám bylinky na prostatu a enterokoka v podobě směsí na pročištění organismu, nqa močové cesty, a nervan. Pokud si budete přát pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš



Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.