Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Požkozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


25.01.2020
Hemofil, zahlenění u dětí

Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji  se na mě.....


23.01.2020
Chřipka - bylinky, byliny

Chřipka a její podtypy, kombinace mezi nimi, se stávají velký strašákem dnešní společnosti. Česká.....


19.01.2020
Borelióza, neuroborelióza, artróza

Borelióza je u obecné společnosti dosti podceňována, hodně lidí již borelii tzv. prošlo, což zjišťují u.....


19.01.2020
Zlatý stafylokok - stafylokok aureus

V posledních 10-ti letech se setkávám se Zlatým stafylokokem ve společnosti, který je v pojevech nejen ve.....28.11.2015 - Kategorie: Cesty víry

O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

aneb jak Věř a Víra tvá tě Uzdraví

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,

zkraje tohoto roku 2015 mi volala mladá paní, kdy mi sdělila, že její tatínek je postižen dvojnásobnou rakovinou - prostata a metastáze v kostech. Navrhovala mi, že bych se mohl s tatínkem setkat osobně, což jsem odmítl proto, že osobní konsultace nedělám. Ale člověk míní, PánBůh mění - paní mi dále říká: tatínek chodí na mše Svaté, je katolík....a tak jsem dostal tatínka na telefon-))).

Hned jsme se s pánem domluvili, že půjdeme společně na mše Svaté, což se také stalo realitou. Když jsem viděl upřímnou Touhu ve Víře u pána za Uzdravením, jen jsem ve svém duchu děkoval Hospodinu, že ještě existuje takový člověk, a že mohu být v jeho přítomnosti. Pán je zárověň v péči lékařů a popíjí bylinné směsi. Uběhlo od kraje roku asi 5 a půl měsíce, v tu dobu jsme byli již domluveni, že pojedeme do Svaté Země - poutní cesta - a pán se začal Uzdravovat, Bože díky.

V Israeli a Palestíně jsme navštívili místa Ježíše Krista, proroků a svatých - Jeruzalém, Getsemaně, Ain - Karem, Betlém, Jordán, Jericho, hrob svatého Lazara v Betánii - Al- Azaríja - kdy je třeba poděkovat bratřím svatého Františka z Hrobu Božího za to, že nám umožnili, abychom mohli být v modlitbách v noci na Golgotě. I zde se ukazovala celou dobu upřímnost, Touha za Uzdravováním u pána.

Zvláště v hrobě svatého Lazara, kterého jeho přítel Ježíš Kristus vzkřísil jsem si uvědomil paralelu v pánu, rakovině, kostižeru, že vlastně Vyléčení z rakoviny může být novým vzkříšeným pro život. Věřím pevně, že mezi námi vzniklo přátelství v Kristu Pánu, protože pán doprovázený i synem, je i pro mě osobně ukázkou Touhy po Pravém Zázraku Uzdravení, skrze Ježíše Krista.

Zároveň si Vám pane Augustíne, i Tobě Richarde přeji s Radostí poděkovat, že jste mi pomohli se dopravit zpět do ČR.

Toužíte se dooPravdy Uzdravovat, vezměte tedy Bibli do ruky, začněte číst Slovo, Kristovy Zázraky Uzdravování - nalezněte v sobě Upřímnou Touhu po Pravdě - a bude vám ukázáno - Věř a Víra tvá tě Uzdraví.

V Kristu s Vámi Jonáš
Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.