Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


19.01.2020
Borelióza, neuroborelióza, artróza

Borelióza je u obecné společnosti dosti podceňována, hodně lidí již borelii tzv. prošlo, což zjišťují u.....


19.01.2020
Zlatý stafylokok - stafylokok aureus

V posledních 10-ti letech se setkávám se Zlatým stafylokokem ve společnosti, který je v pojevech nejen ve.....


03.01.2020
Streptokok v pochvě

Před zhruba 12 a půl léty jsem si od porodníků vyslechl, že zhruba 2/3 žen mají potíže se Streptokokem v.....


14.12.2019
E.coli - E-coli

Tento článek píši po několika letech praxe s E.coli u žen. Potíže se objevují nejen v močových cestách,.....


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....20.03.2016 - Kategorie: Cesty víry

Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

aneb o tom, jak český občan bez Víry ve slevě a ceně uzdravení hledá

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,

jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak i minorita ve Víře - ten většinou cestu k Uzdravení zná), duševně či fysicky, nebo v kombinaci, většinou chronik chce se léčit, chce Zázrak Vyléčení, ale Víru postrádá. Tedy je mu nemožno poznat osobně Věř, a Víra tvá tě ochrání, Uzdraví. Ve své naivitě, v době kapitalismu, peněz, Mamonu si nelze zdraví koupit - což většinu nenapadne. Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí. V obrazu je schováno, že bez pokory před Hospodinem se Zázraky člověku nedějí, zde jsou peníze k ničemu. Hodně se setkávám s nemocnými, kteří obešli mnoho kejklířů a šarlatánů, utratili peníze, ale nemocní jsou stále. Říkají, že to nevěděli, že se jedná o podvodníky - opačně Věřící člověk toto ví, a zlu se tedy s Rozumem vyhne! Je i Pravdou, že i mezi lidmi křtěnými se magie stává více žádanou, než-li mše Svaté!!! Zde upozorním křtěné, že byste urychleně měly tento problém řešit s knězem, zpovědníkem!

Poslední rok se setkávám s tím, že většinou volají ženy, které buď v době oběda, nebo v autě, či s Malými dětmi po boku - tedy v kvapu, totálně nesoustředěné - a chtějí pouze nakupovat!!! Bez toho, abych se dozvěděl věk, výšku, váhu, pitný režim, historii nemocného. Diví se poté, že nekomunikuji. Není možné, zvláště když se skoro vždy jedná o chronika, i v podobě Malých dětí, abyste chtěly rovnou nakupovat - vždyť jste nemocné, nebo Vaše Malé děti, a pokud byste se nedozvěděly v čem děláte chyby, tedy uvědomění, tak se skoro nikdy nedostanete k Vyléčení. Problém doby je i v tom, že dost žen, které upozorním na jejich vlastní chyby, tedy proč onemocněly, začnou slovně útočit proti mé osobě - tedy kdo nemá uvědomění a zpytování svědomí, také nejspíše k Vyléčení nedojde. V tomto případě vždy telefonickou konsultaci ukončuji - stává se takřka negativním folklórem, že některé odmítnuté ženy hned spustí chatové pomluvy a hanlivost. Místo dvorků se přesunuly na internet!

Jsem římský katolík, konvertita, otec 4 Malých dětí - bylinář. Věřím v Zázraky, setkávám se s nimi denně v podobě Uzdravených, i když před tím říkali-y, že jim nic nepomůže:-))). Uzdravení slepého od narození Jezusem v Jeruzalémě, roky jsem toto místo hledal, a přitom jsem jej znal:-))). V duchu jsem si přál, abych mohl v Kristu bylinami pomoci také slepému, na místě samotném. A pak se stal ten Zázrak. Po návratu do ČR, asi 4 měsíce, mi zvoní telefon, a pán úplně šťastný, že opět vidí - bezva Bože díky:-))). Nebyl slepý od narození, jen skoro přišel o celý zrak, a po nasazení bylin, podotýkám, že pán je Věřící, se do roka stal Zázrak Uzdravení. V Knize Vyléčených pacientů je dost šťastných lidí, kterým Víra a byliny pomohly.

Ještě světsky psáno - 9 z 10-ti nemocných ( to se týká i Malých dětí ) nemá řádný příjem tekutin, je silně podceněna termika trávení - primárně chybně tvoří v pitném režimu tekutiny při pokojových teplotách. Poslední dobou se objevuje i trend Piješ málo, musíš pít více - jedná se sice o zanedbatelné procento lidí, ale má své ale: nedávno jsem měl Malého chlapečka snad 5 let a měl 3 litry přijmu tekutin denně, dále dva pány a dámu, kdy muži byli na 8 a 12 litrech tekutin denně, paní asi na 5-ti litrech. Nejsou dodržovány diety - je to styl pokus omyl - v každé nemocnici je dietní sestra, nutriční - ta má desetiletí osvědčené jídelníčky. Nedodržuje se medikace lékařů, kdy většinou lékař netuší, že pacient léky neužívá - tedy lékař uveden v omyl píše do karty nemocnému záznamy, které poté hromadně slouží k porovnání???!!! Když nemocný chodí na antibiotikách do práce, to je nešvar posledních zhruba 4 let - tedy nezazlívejte lékařům, že Vám nepomohli, protože logika antibiotik je v tom, že pacient má odpočívat - cožpak byste své Malé děti poslaly na antibiotikách do školek a škol!!!

Přeji Vám Pokojné prožití svátků Ježíše Krista, pravých Velikonoc a nechť též toužíte skrze Něj v Zázraky Uzdravování, Jonáš.
Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.