Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Krev v moči

Kategorie: Ledviny a močové cesty > Močové cesty > Krev v moči


Krev v moči, odborně hematurie je urologickým příznakem, který může signalizovat vážné onemocnění močových cest. Z obvyklých příčin můžeme jmenovat především záněty ledvin, močové kameny, ledvinové pánvičky nebo krvácivé záněty močového měchýře. Projděte si dotazy dalších pacientů s podobnými problémy.

Seřadit     popoložkách     
30.06.2020

Opakující se záněty

Dobrý den, můžete mi prosím poradit co mám dělat s opakovanými záněty močových cest. I po přeléčení antibiotyky cotrimoxazol al forte a vaginálními tobolkami macmirol complex se mi stále vracejí, objevuje se bílkovina a krev moči. Mám 62 let. Děkuji Marie M .


24.04.2020

Krev v moči

Dobrý den, manžel je již 14 dní po endoskopické operaci prostaty a neustále má v moči dost velké množství krve. Prosím o radu. Děkuji.


24.02.2020

Močové cesty - zánět

Dobrý den pane Jonáši. Na preventivní prohlídce mi byl zjištěn cholesterol hodnoty 6 a bílé krvinky v moči. Poradte jaké bylinky na léčbu zánětu. Předem děkuji a přeji hezký den. Dana


03.07.2019

E-coli a krev, zvýšené leukocyty - močové cesty

Dobrý den, pane Jonáši, je mně 60 let. V moči mi našli krev a bakterie (E-coli). Jsem přeléčená Furolinem (10 dní 3x denně), při následném rozboru moči mi našly ještě stopy krve a zvýšené leukocyty. Rovněž v krvi jsem měla zvýšené leukocyty. Občas mně pobolívá v podbřišku, a také dáseň u stoličky 6 vlevo nahoře. Prosím o radu, zda jde můj problém léčit přírodní cestou.


23.02.2019

Bílkovina a krev v moči, vysoká sedimentace

Dobrý den, již 8 let mám nález bílkoviny a krve v moči, biopsie ledviny před 6 lety, přeléčeno kortikoidy, dnes jen sledování, v současné době po prodělané viróze vysoká sedimentace, zahlenění, bílkovina i krev v moči nadále trvá. Prosím o radu, zda je možné stav zlepšit bylinkami. Zkouším i alt.čínskou medicínu.


13.01.2019

Horké dlaně, krev v moči

Dobrý den. Už dlouho mě trápí horké dlaně, ale teplotu nemám. Je to velmi nepříjemné, zároveň mívám v tomto stavu i krev v moči a bolí mě pravá kyčel. Děkuji za radu.


02.01.2019

Chronický zánět slinivky, vysoký cholesterol, krev v moči, zelený zákal

Dobrý den, mám chronický zánět slinivky, vysoký cholesterol, krev v moči, zelený zákal, asi čtyřikrát jsem měla výpadek zorného pole - rozbitý obraz. .Prosím, šlo by to vyléčit? Děkuji. Ludmila


22.11.2018

Bílkovina a krev v moči

Dobrý den, zjistili mi bílkovinu v moči a já bych to chtěla řešit i přírodní cestou, pokud to lze, je něco, nějaká bylinka či přípravek, čím bych tu bílkovinu v moči mohla snížit či odstranit? Děkuji.


18.05.2018

Krev v moči na jeden křížek

Dobrý den, Vážený pane Jonáši. Chtěla jsem Vás poprosit o radu. Asi před rokem mi našla paní doktorka krev v moči. Říkala, že je to jen na jeden křížek a prý to nevadí. V minulosti jsem prodělala zánět ledvin, který prý nebyl doléčen. Mám za sebou časté promrzání. Někdy, ne moc často, mám problém s obtížným močením. Jako, když v potrubí chybí tlak. Močím přerušovaně. Bojím se, aby to nebylo něco vážného. Ledviny mám celkově slabé. Občas chodím na akupunkturu. Jinak beru bylinnou směs na játra - Zklidnění zčeřené hladiny, a Růst hory Tchai po vysazení antikoncepce (vysazeno před rokem). Mívám problém s trávením. Jsem nedostatečný typ. Nedělá mi dobře mléko a mléčné výrobky, mastné a syrová zelenina a ovoce. Vše se snažím alespoň trošku tepelně opracovat. řeším to celkem dlouho, ale stále se v tom plácám. Teď mám obavy z té krve v moči. Můžete mi prosím poradit? Děkuji a přeji Vám hezké dny. Kateřina


28.11.2017

Atopický ekzém, vysoký TK

Dobrý den, můj syn od narození trpí na atopický ekzém,má velmi suchou šupinatou kůži na obličeji , víčkách,krku,ruce nohách.Prokazana alergie prach,pyl jako malý na pšenici, vaječný bílek. Snažim se omezit mouku, kůži promazavam mastí z konopí, pije čaj z konopí a sibiřský čagovy čaj. Kůže no hodně svědí. Já mám vysoký TK a problémy s ledvinami často bílkovina v moči a krev a záněty močových cest. Koupila jsem si Reishi moc nepomáhá.Dekuji za odpověď Jana N.


07.05.2017

Krev a bílkovina v moči

Dobrý den, prodělala jsem prekolapsový stav - obrovská únava, ztráta energie, mdloby, třes, zimnice a po dvou dnech, kdy jsem měla zpěněnou moč a stálou slabost jsem se odhodlala k lékaři s močí. Měla jsem v ní krev i bílkovinu. Dostala jsem antibiotika Biseptol, ale jsem alergik, na velké množství léků i potraviny. Trpím roky někdy nesnesitelným svěděním kůže, točením hlavy, nespavostí, úzkostmi, svalovými bolestmi a a bolestmi kostí, zřejmě od krční páteře následně bolestmi hlavy. Prosím o radu, zda je možné se antibiotikům vyhnout, ještě jsem je nezačala brát. Zkusila jsem pár kapek lichořeřišnice, ale pokoušel se o mne i po ní alergický projev. Předem mnohokrát děkuji, A. M.


04.01.2017

Astma, krev v moči

Dobrý den, prosím o radu. Jsem často nachlazená a velmi zahleněná, údajně mám astma, docházím k alergoložce, foukám Alvesco a lékařka mi předepisuje léky tlumící alergii. Již druhý rok téměř ve stejnou dobu jsem skončila o lékařky s nekonečným nachlazením a bolestí zad, nejvíce v oblasti ledvin, po odběru moči mi bylo sděleno, že mám krev v moči a dostala jsem antibiotika. Ráda bych věděla co mám dělat abych se uzdravila a něco nezanedbala. Moc děkuji za radu. Petra Vavrová


26.09.2016

Krev v moči, cystičky v ledvině

Dobrý den, milý pane Jonáši, prosím Vás o radu a pomoc. Píši Vám z toho důvodu, že na své stránce ochotně nabízíte konzultace o zdravotním stavu, tak jsem se odvážila. Již 4 roky se mi objevuje stopa krve v moči, lékař mi říkal, že není třeba se znepokojovat. Tento měsíc jsem byla opět na kontrole n ainterně, udělal mi sono i poslal moč k rozboru, krve tam bylo tentokrát dva křížky, cukru také. Do nálezu napsal, že mám vyšší echogenitu jater, degenerativní změnu aortální a mitrální chlopně, asi drobnou kaliklithiazu a v levé lednvině cystičky parapelvicky. Odesílá mě k urologovi, ale nechce se mi tam, protože mám dojem, že to nic nevyřeší.  Léčím se na vysoký krevní tlak, beru dost léků již 7 let, objevují se mi tachykardie, asi po některých lécích. Nevím, snažím se žít zdravě, je mě 64 let, jsem v důchodu, takže můžu chodit i na procházky, pracuji na zahradě, pohybu i práce mám dost. Prosím Vá tedy, zda budete ochoten si přečíst ten dlouhý dopis, zda byste mi poradil, co by bylo v mém případě nejlepší. Děkuji Vám moc, posílám srdečný pozdrav a pokud bych mohla být nějak prospěšná já Vám, prosím, napište, určitě se budu snažit Vám také pomoci. R.

 


12.05.2016

IgA nefropatie a opakované záněty močových cest

Krásný den, již 9 let mne trápí opakované záněty močových cest, ke kterým se postupně přidala bílkovina i krev v moči ve velké míře. Velmi často mívám moč do hněda, či růžova. Před měsícem jsem byla na vyšetření na nefrologii, kde mi byla zjištěna igA nefropatie. Hodnoty bílkoviny, měřené z moči sbírané za 24h, se od minulé kontroly zvýšily. Mám rodinu, dvě maličké děti...a také veliké obavy, jak to bude s mými ledvinami do budoucna. Ráda bych udělala vše pro zlepšení svého zdravotního stavu. Prosím, bylo by možné namíchat nějaké bylinky, které by tu bílkovinu i krev v moči snížily? Mockrát děkuji za odpověď. Kamila (28 let)


16.03.2016

Krev moči a cysty na ledvině

Dobrý den, před 3roky jsem měla chřipku a objevila se mi krev moči, byla vidět pouhým okem...později už nebyla vidět,ale byla tam neustále! Šla jsem na vyšetřeni na neurologii, nic nenašli...jen nejaký cysty na ledvině, nic závažného. Pozděj jsem otěhotněla na kontrolách žádná krev moči!! Po 3rokách chřipka zas viditelná krev moči ...teď po měsíci jsem šla na kontrolu, krev není vidět a zas tam je !! Prosím co to může být?? Pravda je že moc nepiji!!! Děkuji za odpověď s pozdravem Martina.D


07.11.2015

IgA nefropatie

Dobrý den, je mi 31 let a doktoři mi potvrdili dg IgA nefropatii. Měla jsem dlouhou dobu mikroskopické nález krve a nyní i bílkoviny v moči. Jinak se cítím dobře. Lékaři mi nabízejí jen léčbu příznaků s čím podvědomě úplně nesouhlasim. Mohl byste mi prosim poradit, jak správně léčit tohle autoimunitni onemocneni. Moc předem děkuji odpověď.


19.05.2015

Bílkoviny a krev v moči

Dobry den, pane Jonasi, potrebuji se zeptat,  jestli je mozne bylinkami dostat bílkoviny a krev v moči, do normalnich hodnot zdravého člověka. Děkuji Vam za odpoved. Pani Alena


22.09.2014

Mikrohematurie po zánětu močových cest

Dobrý den, prosím o radu asi třikrát do roka mě trápí záněty močových cest. Většinou zjištěna e-coli, a po dobrání antibiotik mně zjistí mikrohematurii. Mohl byste mě poradit nějakébylinky, mám docela strach z nějaké vážné nemoci. Děkuji.

20.08.2014

Krev v moči - záněty močových cest

Dobrý den pane Jonáš, prosím o radu minulý rok jsem trpěla od února do září na močové cesty - nic mě nepálí, mám tlak v podbřišku a někdy i do konečníku, a častěji chodím močit. Jelikož jsen alergická na plno antibiotik, tak mně dávali jen slabší, a to mi nepomohlo.Teď z ničeho nic se mi to objevilo znovu, i s krví v moči, kterou pozoruji i já jsou to krvavé krystalky a opět tlak. Děkuji za odpověď.

30.05.2014

Krev moči a hemangiom, zvýšený cholesterol

Dobry den, mám na vás dotaz, budu rada, odpovite-li mi. Při prevent. prohl. nález krve v moči. Na sonu zjištěn hemangiomek 8 mm. Játra, slinivka, žlučník, vše v pořádku. Nyní mám jít na cystoskopii. Protože dávám přednost bylinkám před chemií, je mi 62 let a nebrala jsem  žádné léky, byla bych ráda, pokud by jste mi nějaké čaje poradil, případně namíchal. Byl mi zjištěn i cholesterol 7,2a cukr 6. Lékařka mi napsala na cholerol léky. Bráním se, neví, zda tyto problémy má na svědomí i psychika, ale já si myslím, že ano. Zemřel mi před 9 ti-lety manžel. Jsem sama, a v tom vidím hlavni problém. Ale nejsem odborník, ráda počkám na Vaši odpověd. Pěkný den Vám přeji. Jarmila.


Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.