Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Cukrovka a nemoci krve

Kategorie: Cukrovka a nemoci krve

Podkategorie: Bércové vředy,Pročištění krve,Leukémie,DNA,Krvácení z nosu,Cukrovka,Chudokrevnost, anémie,Krevní obraz


Krev se skládá z krevních destiček a velkého množství bílých nebo červených krvinek. Nadbytek nebo nedostatek jednotlivých složek, pak způsobuje problémy a nemoci krve. Mezi nejzávažnější onemocnění spojené s krví patří leukémie, ale často se vyskytují také anémie, DNA nebo cukrovka, což je zvýšená hladina cukru v krvi.

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, moje bylinné směsi pro pomoc při Cukrovce si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 26 stránek
08.07.2024

Slinivka

Dobrý den, mohu poprosit o vhodné bylinky na karcinom slinivky? Děkuji za odpověď.


03.07.2024

Chudokrevnost a křečové žíly

Dobrý den, chtěla bych Vas požádat o radu, co by bylo dobré užívat v rámci prevence rakoviny. Oba rodiče na ni zemřeli. Maminka vloni na slinivku. Velmi se toho bojím, protože jsem viděla u rodičů, jaké to bylo. Co pro sebe můžu udělat z preventivního hlediska? Co by bylo dobré užívat na křečové žíly a na chudokrevnost. Děkuji za odpověď. H.


15.06.2024

Uzel na štítné žláze, cholesterol a cukr

Dobrý den, byla mi diagnostikována zvýšená funkce štítné žlázy, na levé straně štítné žlázy mi byl nalezen uzel 24x23x49mm -15ml. Lékař mi navrhuje operativní odstranění. Beru lék Euthyrox 50ug 1/2 ráno. Ač mám zvýšenou funkci, hodně jsem přibrala a kila navíc mi dost překáží. Také mám zvýšený cukr, na ten beru Stadamet a zvýšený cholesterol. Prosím, je možné tyto problémy odstranit pomocí bylinek? Předem moc děkuji, Jana


05.04.2024

Zvýšený počet červených krvinek

Dobrý den, chci se zeptat, ve výsledcích krve mi byla zjištěna větší hodnota červených krvinek. Asi měsíc před timto odběrem jsem dostala infuzí vitamínu C. Je možná spojitost? Jsem objednána na hematologii za 3 týdny. Měla bych pít nějaké bylinky na krev? Jsem z toho trošku nesvá. Děkuji za odpověd L


23.03.2024

Diabetes 1

Dobrý den pane Jonáš. Naše 24-letá dcera byla odvezena do nemocnici s hladinou cukru 30. Diagnostikována diabetes 1. Cca před 5 měsíci byla na kontrole se štitnou zlázou (krevní testy naproato v pořadku). RT odhalila a ukázala na problém mandlí, dvanácterniku, vejcovodů a dělohy, kupodivivu u slinivky pouze ocas ne hlava. Z nemocnice odcházela z 22 jednotkami inzulínu. Nyní po měsíce píchá 1 až 2 jednotky, pri vetší dávce padala do hypoglykemie.Máme pocit, že by se dalo lecos zachránit. Prosím o váš názor. Děkuji B.


18.08.2023

Cukrovka a krevní sraženina v oku

Dobrý den, léčím se na cukrovku léky Jentadueto. Kontrola očí 1x za rok. Dnes mi zjistili v pravém oku krevní sraženinu. Postoupila jsem OCT. Další dny jsem postoupila přes kanylu do žil vpouštěním kapaliny na zbarvení očí. Zatím nic víc. Jak by se dalo event.přes bylinky postupovat na zmizení krevní sraženiny bez operace. Děkuji vám Hana


10.07.2023

Sedimentace

Dobrý den. Před 14 dny jsem prodělala streptokokovou angínu. Při odběru krve mi byla zjištěna vysoká sedimentace. Doktorka mi řekla že mám v těle zánět ale že neví kde tak mě posílá na vyšetření pet/mr v Plzni. Co si o tom myslíte a čím bych mohla tu sedimentaci snížit? Naměřili mi 100. Moc děkuji za odpověď. Hanka


02.07.2023

Cukrovka a polypy v jícnu

Dobrý den, trápí mně polypy v jícnu, Po několikerém odstranění se stále vracejí. Můžu poprosit o radu jaké bylinky, by byli vhodné. Trápí mně i silná cukrovka . Děkuji za rady a pomoc. R.


29.06.2023

Úbytek červených krvinek

Dobrý den, mám velký úbytek červených krvinek. Nemohu chodit, jak se zadýchávám. Dostal jsem transfůzi krve, ale ani po tom nenastalo zlepšení. Děkuji.


11.06.2023

Leukemie u syna

Dobrý den, syn má akutní myeloidní leukémii, která mu byla zjištěna v listopadu 2017 (ve věku 21 let), a následně prodělal i mozkovou mrtvici po které ochrnul na levou polovinu těla a nyní je na vozíku. Prodělal chemoterapii a ozáření, pak také transplantaci kostní dřeně ale nyní se mu to zase vrátilo a další chemoterapie i druhá transplantace kostní dřeně. Ovšem po krátkém zlepšení se vše vrátilo zpět a nyní již jej z nemocnice poslali domú, že mu již nedokáží pomoci. Prosím, zda by byla nějaká pomoc a šlo jej uzdravit - pomoci od té leukémie !?! Děkuji velice a přeji hezký den. M.


24.02.2023

Trombocytoza u dětí

Dobý den. Prosím Vás o odpověd. Moje 8 letá dcerka trpí od 4 let Trombocytoza idiopatická, ve 4 letech hodnoty 1900 trombocytů. Dnes 900 trombocytů. Stále bolesti kotníků a nohou. V březnu chtějí na Hematoonkologii odebrat již podruhé kostní dřen. Dekuji K.


27.12.2022

Snížené trombocyty

Dobrý den. Prosím o radu. Diagnostikovali mi Trombocytopenii a ITP zda by nebyly bylinky ke zmírnění či napomoci vrátit krevní obraz zpět k normálním hodnotám nebo i radu co dělat. U lékaře mi dali pouze termín příští kontroly . Děkuji za pochopení Vera


15.11.2022

Rakovina slinivky

Dobrý den , před cca 1,5 měsícem mi byla zjištěna rakovina slinivky na hlave pankreatu, cca 20x20mm, bez metastáz, ani uzliny zatím nejsou chycené, okamžitě jsem změnila stravu, bez tuků, mnohem více piji vodu, mám mnohem klidnější život než doposud, bez vysokého pracovního nasazení nemám denodenní stresy, cca do 2 dnů mám nastoupit chemoterapeut. léčbu, prosím, jaké bylinky by byly pro mě vhodné ? Děkuji předem, Hana


25.10.2022

Polyneuropatie, cukrovka II. typu

Dobrý den, jsem žena 52 let. Lehce obézní (věčná dietářka) s cukrovkou II. typu. Před 28 lety jsem prodělala rakovinu vaječníku, ozařování, chemoterapii, hysterektomii. Po celou dobu beru hormony Lady bon, cca 5-7 let mám polyneuropatii dolních končetin, středně těžkou - dle neurologa - dopad chemoterapie. Včera mi na cévním byla zjištěna trombóza na levé noze. Nasazeny léky -xarelto 15 mg ráno a večer, poté pokračování Xarelto 20 mg večer, Cyclo 3 fort ráno a večer a kompresní stehenní punčochy. Prosím o pomoc. Děkuji a přeji hezký den.


24.09.2022

Zvýšené leukocity

Dobrý den. Mam zvýšené leukocity 12,89 (před měsícem 12,6), ale SCrp 3,2 a Neutrofily 8,68, jaké bylinky byste mi poradil?


21.08.2022

Cukrovka - vysoký tlak, zúžení cév, defekt na noze

Dobrý den, jsem diabetik. Od února marodim s defektem na malíčku ve hraně. Hojí se to pomalu. Mladí lékaři chtěli řezat. Můj doktor mně z kloubu vyoperoval chrupavku a hojí se to pomalu. Můžete mně poradit? Jinak jsem léčen na vysoký tlak a zúžení vnitřních cév v dolních končetinách. Děkuji Z.


04.08.2022

Úraz na bérci - bércový vřed

Dobrý den, před dvěma roky jsem si v lese o větev rozřizla nad pravým kotníkem asi 10 cm nahoru kůži. Po zašití se rána nezhojila a začal problém. Chirurg mi to léčil višňák, betadin a framikoin. Nehojilo se a ze stěru zjistili, že tam mám stafylikoky,strepkokoky a pneumonádu. po šesti druzích antibiotik malé zlepšení, ale rána se nehojila. Tak jsem nastoupila na kožní do nemocnice, kde nastartovali hojení a letos v červenci jsem se přiblížila k zahojení. A teď po týdnu se mi to rozjelo znovu - natržená kůže na borci i z boční strany. Jsem z toho špatná, protože už to bylo na konci. Na kontrolu jdu za dva týdny. Koupila jsem si ad¨ctimaris roztok a gel a čekám zda to pomůže. Cukrovku zatím nemám, ale mám křečové žíly, které neléčím, protože mi to zatím nějak nevadí. Můžete mi poradit co mám dělat. Četla jsem, že může být problém i v ledvinách. Děkuji moc za radu.


27.07.2022

Dna a třes hlavy

Chvála Kristu, pane Jonáši, Bohužel mi byla zjištěna dna. Já jím zdravě a spíše méně. Co mě obtěžuje je třes hlavy, který se mi objevil po očkování Covidu. Byla jsem donucena, jinak bych se nedala očkovat.. Prosím o radu, jaké bylinky. Děkuji a jsem s Pánem Bohem Dagmar


06.07.2022

Cukrovka, bolesti páteře, tuk na játrech

Dobrý den. Mám cukrovku, bolesti páteře a podle odběru krve tuk na játrech. Nyní mně začal zlobit kyčelní kloub. Poprosím o radu. Děkuji Karel


25.06.2022

Vysoké hodnoty kyseliny močové

Dobrý den. 10.června jsem byla na odběrech a lékařka mi sdělila, že má vysokou kyselinu močovou. Předepsala mi léky Purinol 100mg, užívání 2 tablety ráno po dobu 14 dnů, dále týden 1 tabletu a pak že mě pošle znovu na odběry. Taky doporučila dietu.Tu dodržuji podle letáčku, který mi dala. Ale můj stav je ten, že mě bolí všechny klouby, kolen, ramena, prsty na dolních i horních končetinách, a v noci to bolí nejvíc. Chtěla bych se zeptat, kdy mohu očekávat nějaké zlepšení, aby ty bolesti se trochu zmírnili. Děkuji Vám za odpověď.


... celkem 26 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.