Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Bolesti zad

Kategorie: Klouby a svaly > Bolesti zad

Podkategorie: Vyhřezlá plotýnka


Bolesti zad v dnešní době patří k civilizačním chorobám. Mezi hlavní příčiny patří zejména špatné držení těla, hrbení se nad počítačem, nedostatek pohybu a sedavý způsob života.

Projděte si příspěvky ostatních lidí. Využijte přírodní medicínu na podporu léčby nebo jako prevenci.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 14 stránek
13.07.2023

Pálení v těle

Dobrý den, problémy mi začaly před 2 lety bolesti v zádech, elektroléčba. Po ní jsem nevstala, točení hlavy. Mohla jsem ležet jen na pravé straně, na levé ne. Oči se mi zhoršily na dálku. Rozmazané vidění. Nateklé místo mezi lopatkami, spíše vlevo, jdou mi bolesti vlevo i někdy vpravo. Žebra, asi nějaký abces, koluje mi v těle něco. Štípe, pálí, nafouklé břicho, a teď ještě se přidalo pálení nártu na pravé a mírně na levé noze, probudí mě to. Děkuji moc za zprávu.


09.05.2023

Bolest v kříži - vystřelující do nohy

Milý pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou ohledně mé maminky, kterou už delší dobu trápí bolesti v pravém hýžďovém svalu, které jí přecházejí přes kříž do levého stehna, které jí pak brní. Je už z toho nešťastná a já také. Byla na ortopedii, fyzioterapii, doma pravidelně cvičí, teď má v uchu napíchané jehličky akupunkturu, ale úleva stále žádná. Ráda bych se Vás zeptala, zda může být problém třeba i psychický ( začalo jí to po krátké době, co zemřel tatínek) a zda se dá té bolesti aspoň trošku zbavit, zda jí něco uleví? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem Šárka.


25.10.2022

Problémy po Covidu

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat. Od května mám občasné potíže - bolest hlavy, slabost, pocit na zvracení, na omdlení, bolesti břicha, zad. Před 4 roky jsem měla operaci zlučníku a vloni prodělala Covid. Stává se mi to tak jednou, dvakrát do týdne, v posledním měsíci.Děkuji moc, P.


12.10.2022

Bolesti a brnění - vyhřezlá plotýnka

Mám velké bolesti od vyhřezlé plotýnky. Jde mi to přes sedací nerv do levé nohy. Noha mě brní, a bolí, až dolů do prstů. Prosím o pomoc. Lenka


28.09.2022

Bolesti zad

Dobrý den, prosím o radu. Jiži 16 let mě bolí záda v oblasti beder. Začalo to hlavně v noci. Bolest je stále silná. Můžete mi prosím poradit, děkuji za odpověd. L.


27.09.2022

Plotýnka - bolesti

Vyhřezlá plotýnka. Mám bolesti, chodím na rehabilitace. Prosím o radu. Děkuji


28.08.2022

Bolesti zad

Dobrý den mám problémy z plotýnkama a hrozně mi to vystřeluje do nohou. V noci mě to nenechá spát. Děkuji za odpověď.


29.07.2022

Vyhřezlá ploténka

Dobrý den, prosím o radu. Mám vyhřezlou ploténku v oblasti bederní páteře. Trvá to více než 2 měsíce a nyní mám problém se díky bolestem vůbec postavit na nohy. Pomohly by mi nějaké bylinné směsi s bolestí a nápravou? Velice děkuji. Jana


16.07.2022

Bolesti zad

Dobry den, obracím se na vás s prosbou, mám dlouhodobé bolesti zad přelévajici se z oblasti mezi lopatksmi až do beder střidavě, vyšetřeni všechna možná, ale kromě funkčnich poruch nic nezjištěno. Lečba vyzkoušena od injekci přes masáže, různá cvičeni. Cvičím stále, ale nic nepomáha, konzultace s psychologem také nepomohla. Potiže trvaji asi 6 let. Předem děkuji za odpověď B.


08.01.2022

Křížové bolesti

Dobrý den, prosím o radu. Co by pomohlo při bolesti kříže, a s tím související problémy s hemoroidy a močovým ústrojim. Děkuji.


13.11.2021

Svědění zad, bolení zad a kloubů

Mám dotaz. Otce už dlouho svědí záda, co přišel z nemocnice. Nevíte co s tím? Mám druhy dotaz. Maminku bolí záda a klouby, má prý artrózu. Nedájí se ty bolesti zmírnit? Oběma je přes 85 let děkuji.


04.05.2021

Bolest celého těla

Dobrý den, mám dotaz. Již dlouhodobě mě bolí celé tělo i ruce. V noci nemohu spát. Když se otáčím, tak to bolí. Když se oblékám, tak nemohu zvednout ruce, jak to bolí, a to i záda. Prosim o radu, co s tím. Děkuji za odpověď. P.


11.03.2021

Bylinky na bolesti zad

Dobrý den pane Jonáši, prosím radu. Bolí mě roky záda. Jednou je to lepší, jindy horší. Teď už v kuse tři týdny a nic nezabírá. Dávám si baňky, komonicové víno, Aulin gel a Brufen a bolesti mám pořád. Baňky mi zabraly vždy, teď ne, nechápu. Děkuji moc a jsem s pozdravem I.


22.02.2021

Bolavá záda

Dobrý den, trápí mne dlouhodobě bolest zad, zejména v oblasti pravé lopatky a kříže. Na podzim jsem absolvoval operaci výrůstku na ramenním kloubu, doposud mne tato oblast rovněž bolí, zejména když spím na boku. Myslíte, že byste mi dokázal pomoci? Předem děkuji. Jiří


09.02.2021

Covid - bolest zad a nohou

Dobrý den pane Jonáši,prosím moc o radu. V polovině prosince jsem prodělala covid, který se zdál v celkem lehké formě. Od té doby ale mě dennodenně hodně bolí nohy, kyčle, koleno. Bolest začíná v oblasti beder nad zadkem, a jde přes kyčle do celých nohou. Některý den je to lepší ale v podstatě to bolí pořád a v noci při každém pohybu. Nevím, zda je to spojené s prodělaným Covidem, ale pozoruji to od té doby. Pokud by existovalo něco co by mi v bolestech ulevila budu moc vděčná. Je mi 58 let a byla jsem pohybově naprosto v pohodě, to se ale teď říci nedá. Moc děkuji za odpověď a přeji krásné dny. Ivana


30.01.2021

Vyhřezlá plotýnka

Pěkný den přeji. Prosím o radu, mám vyhřezlou plotýnku mezi 4.a5. obratlem, bolest jde do pravé strany zadnice a cítím mravenčení v celé pravé noze. Léky se snažím nebrat, občas si vezmu Brufen nebo Ibalgin (ted jsem na pracovní neschopnosti, tak se snažím je nejíst). Docházím na rhb, ale zatím nepozoruji úlevu. Za radu moc děkuji.


01.01.2021

Bolest zad

Po zlomenine klíční kosti, moji maminky, přetrvávající,urputné bolesti zad, ani silná analgetika nepomáhají, jak tablety,tak injekce. Spí vsedě, bolesti jí neustale sužují, trvají měsíc. Prosím o radu a pomoc. Děkuji S.


28.12.2020

Covid - pálení špičky jazyka, bolesti zad

Prosím o radu a pomoc. Pálí mě špička jazyka, jícen, mám bolesti zad a podbřišku. Prodělala jsem Covid. Jsem unavená, bolí mě záda, cítím, že jsem stále zahleněná. Předem Vám moc děkuji. Jana


17.10.2020

Byliny na bolest zad

Dobrý den. Mamka má velké bolesti zad. Má špatně plotýnky. Léky ji moc nepomáhají. Bolesti ji jdou až do kyčlí a pod lopatky. Děkuji moc za radu.


21.09.2020

Bolest zad a cholesterol

Pozdrav pan Bůh pane Jonáši, v mém věku 63 let, jsem vnímala občasné bolení v zádech jako samozřejmost. V posledním měsíci mi ale bolest vystřeluje přes hýždě až do lýtek. Ráda chodím delší tury nebo jezdím na kole, což momentálně nemůžu. Dlouhodobý zdravotní problém je vyšší hladina cholesterol a artróza což nechci léčit předepsanými prášky. Co byste mi z Vašich produktů doporučil? Děkuji za odpověď. S panem Bohem Erika.


... celkem 14 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.