Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....


Poruchy erekce

Kategorie: Mužské problémy > Poruchy erekce


Příčinou poruchy erekce (erektilní dysfunkce) je vždy organická porucha v těle muže, nerozhoduje však věk. Hlavním důvodem tohoto mužského problému bývají civilizační nemoci (cukrovka, vysoký cholesterol), psychické obtíže či špatný životní styl.

Seřadit     popoložkách     
07.04.2018

Erekce a byliny

Dobrý den pane Jonáši mám kvam velkou prosbu mám problém prodělal jsem priapismus před deseti lety při mám nakou disfukci prostě nemohu vůbec dosáhnout žádné erekce mám 37 let a moc mě to trápí mám ženu a dvě děti dvanáct a štrnact let chtěl bych se zeptat jestli byste my moch pomocí budu moc rád za vaši odpověď.Michal


06.02.2017

Poruchy erekce - byliny

Dobry večer, je mi 38 let a mám problémy s erekcí. Žena nechce at beru prašky kvuli nežadoucim učinkum. Kouřim, jinak mam vys.cholesterol. Jinak zdravi vakuova pumpa nepomaha. Da se namichat u vas bylinky moc děkuji Š.


09.11.2016

Noční močení a problém s potencí

Dobrý den.Minulý měsíc jsem zkusil bylinnou kůru sestavenou z těchto bylin vrbka T42, lichořeřišnice T21, dub P12, olše P36, kotvičník P56. Můj zdravotní problém se týkal častého močení v noci, přes den tento problém nemám.V době užívání jsem pocítil změnu k lepšímu, ale bohužel po dobrání se mi problém vrátil.Je to velmi nepříjemné a narušuje mi to celý spánek i život.Poslední dobou mě trápí i problém s potencí a po probuzení bolest v levé části zad.Dočetl jsem se ,že nadměrné vylučování moči může způsobit nedostatek vasopresinu.Je možné ,že bude problém v hormonech.Je mi 25 let.5x týdně sportuji... Může to být i v hlavě ,že už mám naučeno chodit během spánku na záchod.Žádné léky neberu a celkově se cítím zdravý. Tak jsem Vás chtěl moc poprosit ,zda by jste se na to nekoukl a nenašel nějaké řešení v podobě bylinné kůry. Moc Vám děkuji za Váš čas. S pozdravem Patrik.


18.10.2016

Problémy s erekcí

Dobrý den, mám problémy s erekcí, doporučíte mně nějaké bylinky? Děkuji Petr


18.09.2016

Porucha erekce a byliny

Pane Jonáši...Je mi 63 let a mám stejně starou přítelkyni. Oběma chybí chuť na sex, u mně ještě nedostatečná erekce. Uměl byste nám něco doporučit? Mámese rádi a sexem bychom si chtěli zkvalitnit náš vztah. Já jsem po operaci štítné žlázy (hyperfunkce) a příštítných tělísek. Partnerka je po operaci páteře. Děkuji Vám za odpověď. 


24.08.2016

Problém s erekcí

Dobrý den,přítel má již rok a půl problém s erekcí a vůbec s chutí na sex ,ani sebeuspokojování.Odebraly jsme hormony,které jsou velice nízké,navštívily spolu sexuologa,nic moc rady,jen modré tabletky.Ale když na to nemá myšlenky,tak je to stejně na nic.Po tabletách nic moc a dvakrát po nich i zvracel.Děkuji za jakoukoliv radu na bylinky.


17.08.2016

Časté močení ve dne, poruchy erekce

Dobrý den. Už asi 5 let mám problémy s častým močením přes den cca 12x za den a poblém s udržením erekce. Ráno erekci po probuzení nemívám. Byl jsem u urologa, kde mi určil hyperaktivní močový měchýř. Vše vziklo po dlouhém stresovém období. Je mi 43 let, jinak bez dalších potíží.


02.07.2016

Stopoření penisu

Vážený pane Jonáši,mám dotaz ohledně stopoření penisu.Je mi padesát pět roků a mám problémy se s topořením penisu.Musím strašně dlouho stimulovat,abych dosáhnul stopoření a i potom to není úplně ono.Při vlastním aktu,já a i moje partnerka mu musíme stále pomáhat.Jsem také dlouhodobý kuřák a vím že tento fakt k tomu vúbec neprospívá.Skoro celý život,jsem jezdil po montážích a tím i měl nepravidelný sex.Po třech letech,bez ženy a sexu ,jsem se seznámil s partnerkou,kterou velice miluji a chtěl bych kvůli nám oběma mít s ní kvalitní sex.Při samotném aktu s ní,ale spolehlivé prokrvení a stopoření penisu společně s partnerkou nedosáhneme.Moc Vám děkuji za radu.Popřípadě bych velice rád uvítal namíchání bylinné směsi,která by mi pomohla odstranit tyto problémy.Ještě jednou děkuji.


17.05.2016

Erekce - byliny

Přeji hezký den, dělám na vás dotaz mám problém s erekcí a chuť se milovat, a vždy to selže když má dojít na milování. Chtěl bych zkusit od vás směs bylinek co doporučujete, a nevím kde je zakoupit a jak je používat. Děkuji za odpověď.


10.04.2016

Předčasná ejakulace

Zdravím Vás...existují nějaké bylinky na předčasnou ejakulaci?strašně málo vydržím...prosím poraďte...díky Honza


02.03.2016

Erekce a byliny

Dobrý den pane doktore, chtěla bychVás požádat o radu, případně doporučení bylinek. S manželem jseme již dvacet let. Velmi se po těch letech milujeme. Problém s jeho erekcí byl vždy. Bylo to však málo kdy. Poslední půlrok je tento problém bohužel velmi častý. Manžel měl v dětství a v dospívání několik úrazů hlavy. Přičítáme tento problém možná i tomu. Je velmi málo vzrušivý. Milování však má velmi rád. Myslím si však, že jeho rozpoložení není tak, jak by si zasloužil. Měl v mládí i částečnou obřízku. Možná i to by mohla být příčina jeho problémů.


21.12.2015

Porucha erekce - problémy s erekcí

Dobrý den, můj přítel (30 let) má problémy s erekcí. Po půlroční známosti jsme dosud neměli pohlavní styk právě díky těmto potížím. Oba nás to velmi trápí.


21.12.2015

Porucha erekce u přítele

Přeji pěkný den.Ani né můj problém... se týká přítele. Je mu 47.let a opravdu má velký problém s erekcí. Doslova mu nic nefunguje. Říkal, že již toto má delší dobu. Možná, kdo ví.... je v tom ve značné míře i také už psychika. Co dělat s tímto? Očividně cukrovkou ani jinou nemocí netrpí. I když si je vědomý toho, že bez prvotního vyšetření to nepůjde, podle krve. Ale co dál.... Psycholog.... ?


25.11.2015

Stopoření penisu

Vážený pane Jonáši, mám dotaz ohledně stopoření penisu. Je mi před padesátkou a poslední dobou mám problémy se s topořením penisu. Musim strásně dlouho stimulovat, abych dosáhl úplného stopoření. Při vlastním aktu už potom je dá se říci vše v pořadku i když stejně mu musím stále pomáhat. Mám už sedm let cukrovku II. typu a hladinu cukru se snažím udržet v normálu. Připadá mi, že jsem asi málo vzrušený, abych dosáhl spolehlivého prokrvení a stopoření penisu. Moc Vám děkuji za radu. Popřípadě bych velice rád uvítal namíchání bylinné směsi, která by mi pomohla odstranit tyto problémy. Ještě jednou děkuji.


11.11.2015

Problém s erekcí

Dobrý den, potřebuji poradit s problémem. Je mi 28 let. Před měsícem jsem se rozešel po 7 letech s pritelkyni a odstěhoval jsem se. Předtím jsem spolu nespali asi 3 mesice. Nyní mám velice atraktivní partnerku, ale už po třetí sem si utrhnul ostudu která se mi nikdy dříve nestala. Po prvé se sice stopořil, ale pouze po dobu k vyvrcholení. Řekl jsem si že to je asi jen tim že nebylo dlouho nic, na podruhé bylo co dělat aby se vubec stopořil a na potřetí už ni ťuk. Toto bylo v rozmezí 3 dnů. Myslíte že to je spojené se stresem nebo změnou prostředí? Poradte mi prosím... Děkuji


10.08.2015

Problém s vyvrcholením

Dobrý den, mám problémy s vyvrcholením při sexu. Beru od lékaře předepsané prášky na bolest hlavi, je možné že to způsobují tyto prášky. Prosím poraďte. Děkuji


14.05.2015

Erekce

Dobrý den, prosím o radu, je mi 42let  jsem rozevdená a dlouho jsem byla sama, již rok mám přítele , který byl také dlouho sám a má problém se ztopořením, myslím že se jedná o psychický blok.Snažím se být tolerantní protože vidím jak ho to trápí, tak jestli byste nám poradil nějaké bylinkové čaje, nebo zda je možnost si je objednat. Děkuji Ingrid


03.04.2015

Kašel, játra, erekce?

Dobrý den, prosím o radu - cca. 5 měsíců mě trápí suchý kašel, škrábání v krku, při dýchání chladného vzduchu jakoby byl krk "otevřený". Kašel je suchý a dráždivý. Na kašel jsem již vyzkoušel spoustu dostupných léků, zatím bez úspěchu. Mám vyšší jaterní testy, pravděpodobně způsobeno večerním posezením u piva po náročném dni. Erekce - dostavuje se, ale zdá se slabá a nespolehlivá. 
Děkuji předem za odpověď. PB

27.02.2015

Porucha erekce - rada

Dobrý večer, je mi 65 let, před dvěma roky jsem prodělal operaci srdce (/2x baypass). Mám problém s erekcí. Občas používám modrou pilulku. Chtěl jsem se zeptat zda by tento problém nešel řešit přírodní cestou, potravinové doplňky nepomáhají. Děkuji za odpověď .
Honza

26.01.2015

Strach z infarktu, vysoký tlak a zvonění v uších

Jsem diabetik, píchám inzulín, jsem pět let po infarktu myokard, beru prášky na vysoký tlak, na cévy, na cholesterol, proti zvonění v uších, ale to nejhlavnější, mám poruchu s erekcí, bojím se nakupovat tabletyna topoření penisu z internetu, mám strach z infarktu 


Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.