Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


22.07.2020
Kategorie: Cesty víry
Exorcismus kontra šarlatáni, lžiproroci, svévolníci

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


Klouby a svaly

Kategorie: Klouby a svaly

Podkategorie: Bolesti kloubů,Osteoporóza,Bolesti zad,Zánět sedacího nervu (Ischias),Revma,Artróza,Trojklaný nerv,Tenisový loket,Zamrzlé rameno,Karpální tunely,Svalové křeče,Bolesti svalů,Bolesti páteře,Bolesti nohou,Otoky končetin


Bolesti kloubů či svalů můžeme rozdělit na chronické nebo akutní - důsledkem virového onemocnění nebo vykonané námahy.

Léčivé bylinky se užívají k léčbě únavy svalů i kloubů, ale i různých zánětlivých či degenerativních onemocnění pohybového aparátu, jako jsou revma, artróza, bolesti zad nebo zánětlivá onemocnění.

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, moje bylinné směsi pro pomoc při s Klouby si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 137 stránek
19.06.2022

Artróza kolen 3. stupně, zažívací obtíže, deprese

Dobrý den, vážený pane Jonáši, mám souběžně více zdravotních problémů. Mám artrózu obou dvou kolen 3.az 4.stupně, již 37 let nemám žlučník, mám reflux jícnu a poslední měsíce trpím zažívacími problémy. K tomu mám cukrovku 2.typu, hodnoty kolem 6. A bývám často unavená, bez chuti cokoliv dělat. Děkuji za radu. Se srdečným pozdravem Lenka


15.06.2022

Covid a neuroborelióza

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc léčit mé potíže.V roce 2020 jsem souběžně prodělala Covid x neuroboreliózu, a od té doby mám potíže s bolestmi hlavy a aktuálně jsem v prac.nesch. Mám vysoké horečky, doprovázené otoky prstních kloubů, a jejich brnění a necitlivost. Děkuji za radu pomoc H.


12.06.2022

Chlamydie a bolesti v kloubech

Dobrý den, také prosím o radu. Manžel v únoru, ledvinová kolika a na pohotovosti mu dali kapačku, aby malý kamínek vyšel ven. Následně mu našli zhoršené dýchání, tak že skončil na plicním, kde mu asi po 3x CT a rentgenech vytáhli výpotek. Dýchání se zlepšilo, ale v krvi zjistili, plicní chlamydie. Poslední měsíc šílené bolesti v kloubech, střídá se to v kolenou, ramenech a ted otoky kloubu na ruce. Pořád jen prášky a po jedněch, na bolest, zkolaboval,,že musela přijet záchranka. Následně další antibiotika a Ibalgin. To není ale řešení. Za týden jdeme na CT a plicní. Není z vaší strany nějaká pomoc? Děkuji Dana


03.06.2022

Bylinky na tenisový loket

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu léčení tenisového lokte. Bolest hlavně v noci vystřelování až do ramene,nebo k zápěstí ostrá bolest až pálení. Léčba tabletky na noc a ketonal mast. Čekám na ortopedické vyšetření obstřik, chtěla bych poradit co by mohlo pomoci, na zmírnění bolesti a uzdravení. Moc děkuji za vaši radu a pomoc s pozdravem Š.


30.05.2022

Bércové vředy a neuropatie

Dobrý den pane Jonáši, moje maminka, je jí 80 let, má 20 let bércové vředy, momentálně je léčí vlhkým krytím Aguacel extra, ale rána ji hnisá. Navíc se k tomuto problému teď přidala neuropatii dolních končetin, bolí ji velice paty, nohy jsou celé oteklé a má problém se udržet chvíli na nohou, i když je v chodítku. Bohužel celý problém je o to větší, že ji hodně vytéká z nohy tekutina. Prosím Vás o radu a velice děkuji za odpověď. A.


23.05.2022

Zánět úponu hyžďového svalu

Dobrý den pane Jonáši, asi před měsícem mne prudce píchlo při stolním tenisu v levém kyčelním kloubu a od té doby cítím bolest při každém kroku, lékař mi řekl, že to není kyčel, ale zánět úponu hyžďového svalu, každý krok mne velmi bolí, doporučil mi jen mast ibalgin, nebo něco takového, ale vůbec to nezabírá, nemohu skoro chodit a sportovat. Můžete mi prosím poradit, jak toto léčit? Předem moc děkuji za Vaši odpověď. T.


13.05.2022

Bolesti kloubů, otoky

Přeji krásný den pane Jonáši a tímto Vás chci poprosit o radu a pomoc při mých potížích. Mám už delší dobu bolesti kloubů, které cestují, buď bolí rameno, pak kyčel, koleno a ráno klouby na rukou, které jsou stuhle. No a teď pár týdnů mi otéká levý kotník, ale ten mne nebolí. Po poslední návštěvě lékaře a odebrání krve mi byla zjištěna mírně zvýšená hodnota leukocytů. Aby toho nebylo málo, neustále mne pálí oči, jako bych v nich měla písek a bez slunečních brýlí nemůžu na sluníčko. Četla jsem celou knihu človíčků, kterým jste pomohl a i já vkládám svou důvěru do Vašich rukou a tímto Vás chci ještě jednou poprosit o pomoc. Předem velice děkuji za odpověď. Krásný den.


09.05.2022

Revma - bylinky, byliny

Dobrý den, pane Jonáši.Öbracím se na Vás s dotazem, kdy je mi 40 let a začala mne dost trápit bolest kloubů. Jedná se o klouby v celém těle, nejvíce pociťuji bolest v zápěstí v kotnících. Dle výsledků krve mi vyšly velký výkyv u revmatického faktoru 160. Byla jsem odkázána na revmatologii, ale raději bych zkusila nějakou přírodní cestu. Otoky končetin nemám, jen při sebemenším nachlaezním, nebo únavě se vše odráží v kloubech. Jsem sportovní tip a už začínám být omezena i v tomto ohledu. Můžete mi, prosím, poradit, jak pomoci prostřednictvím bylin? Děkuji.


02.05.2022

Bolesti kotníku po úrazu

Dobrý den, úraz kotníku v roce 1985 - rozdrceny oba kotníky levé nohy. Řešeno operativně. V poslední době zhoršující se hybnost, otoky, bolesti i po malé námaze. Děkuji za odpověď.


26.04.2022

Oteklý nárt

Dobrý den V roce 2014 jsem měl ústřel .Toto se mi podařilo letos v únoru zopakovat.(pravá noha). Po šesti týdnech to odeznělo. Zůstal mi oteklý nárt pravé nohy. V roce 2011 jsem byl na operaci srdce. (Výměna aortální chlopně za biologickou) Chodím na pravidelné roční kontroly ke kardiologovi a občas i na cévní. Prý vše v pohodě. Užívám na tlak (145/90) Plendil ER, Anopyrin a Sortis. Jsem ročník 1944. Děkuji


24.04.2022

Bolest levého ramene a levé kyčle

Dobrý den, delší dobu mě trápí bolest levého ramene a levé kyčle. Nejhorší bolesti jsou v noci. Nyní dochazim na RHB na laserovou terapie, bohužel bez efektu. Mám zvyšenou sedimentaci, přesnou hodnotu nevím, jen dle sdělení mého lékaře je vyšší. Někdy jsou bolesti nesnesitelné, některé dny jsou bolesti mírnější. Také mě občas trápí bolesti v pravém podžebří, dle vyšetření bez nálezu. Užívám denně ostropestřec mariánský a lněné semínko. Moc Vás prosím o radu. Předem děkuji a zdravím Jaroslava


23.04.2022

Mravenčení celého těla

Dobrý den, pane Jonáši. Asi půl roku mě trápí, během dne i v noci, mravenčení celého těla. Můžete mi prosím poradit, jak se tento problém dá léčit? Děkuji s pozdravem Jana


22.04.2022

Zamrzlé rameno

Dobrý den. Chtěla bych se vás zeptat. Mám mamku, která už rok trpí na zamrzlé rameno. Chodí na rehabelitace, má za sebou i zákrok „utrhli jí rameno ve spánku„. Cvičí. Nějaké pokroky tam jsou. Mamka furt to rameno strká nahoru když cvičí, už nevíme co dál. Zkusili jsme všechno. Myslela jsem že to po operaci skončí, ale ono ne. Mohl byste nám nějak pomoct?


20.04.2022

Nehybné rameno

Dobrý den, už několik měsíců se trápím bolestmi a nehybností pravého ramene. Lékař mi udělal obstřik ramene, bez výsledku. Dále mám za sebou rehabilitace, bez výsledku. Nyní mě čeká další vyšetření u specialisty. Několik měsíců bez souvislého spánku a s občasným užíváním léku proti bolesti, celková únava a samozřejmě nejistota z možného zlepšení stavu. Můžete mi, prosím, poradit a pomoci, aby se můj stav posouval ke zlepšení? Děkuji moc. Alena


05.04.2022

Chronické problémy s koleny

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou o radu. Již přes rok řeším problémy s koleny. Jsem aktivní sportovec, denně běhám a celkově se ráda hýbu. V poslední době mám kolena těžká a nateklá. Na neurologii mi nepomohli, a na fyzioterapii a diagnostice běhu mi doporučili sadu cviků na posilování problémových svalových partií. Bohužel mi nepřijde, že by něco z toho zabíralo. Věřím v přírodní léčbu a snažím se najít pomoc touto cestou. Děkuji za Váš čas, s pozdravem Karolína


03.04.2022

Artróza a šedý zákal

Važený pane Jonáši. Mamka má začínající šedý zákal jednoho oka. Na RTG ji zjistili artr´ézu kyčelního kloubu 1. stupně. Bolest při stání na jednom místě v kyčelním kloubu. Brnění půlka jazyka přes tvář do oka, asi 10 sekund pak to zmizí. Prosím nějaké bylinky namíchat. Předem děkuji.


01.04.2022

Otoky nohou a rukou, Bolest krční páteře a svalů

Dobrý den, prosím o radu? Otékají mi plosky nohou a rukou, bolest krční páteře, bolest svalů. V krvi nizký hemoglobin a mirná trombocytóz,a jinak vše v pořádku. Děkuji.


26.03.2022

Bylinnky na bolest nohou

Jsem po třech operaci bederní páteře - ploténky pevná fixace páteře. U obou nohou, od kolen dolů, mám bolesti. Většinou při sezení nebo ležení. U levého lýtka ztráta objemu 2cm svalové hmoty. Necitlivost některých prstů na levé noze. O bolesti bederní páteře ani nemluvím. Rehabilitace je k ničemu. Vše trvá již od r. 2010 a zhoršuje se. S pozdravem Štefan


19.03.2022

Artróza - bolesti kotniku po úrazu

Dobrý den pane Jonáši, mám 12 let po úrazu kotníku pravé nohy. 2-krát operace a stále opuchá a bolesti, které se zhoršují. Další operaci nedoporučují kvůli zhoršené artróze. Prosím o radu, jsem už bezradná. Předem děkuji Danuše.


17.03.2022

Neuropatie - byliny, bylinky

Trápí mě neuropatie rukou - karpální syndrom, ale i nohou. Špatná chůze, bolest při chůzi. Prosím o radu a doporučení léčby bylinkami, případné jejich zaslání proti dobírce. Z celého srdce děkuji.


... celkem 137 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.