Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Klouby a svaly

Kategorie: Klouby a svaly

Podkategorie: Bolesti kloubů,Osteoporóza,Bolesti zad,Zánět sedacího nervu (Ischias),Revma,Artróza,Trojklaný nerv,Tenisový loket,Zamrzlé rameno,Karpální tunely,Svalové křeče,Bolesti svalů,Bolesti páteře,Bolesti nohou,Otoky končetin


Bolesti kloubů či svalů můžeme rozdělit na chronické nebo akutní - důsledkem virového onemocnění nebo vykonané námahy.

Léčivé bylinky se užívají k léčbě únavy svalů i kloubů, ale i různých zánětlivých či degenerativních onemocnění pohybového aparátu, jako jsou revma, artróza, bolesti zad nebo zánětlivá onemocnění.

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, moje bylinné směsi pro pomoc při s Klouby si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 140 stránek
25.09.2023

Pálení a mravenčení plosek nohou

Dobrý den, trápí mne pálení, mravenčení a chlad v ploskách nohou. Dva měsíce na radu lékaře užívám 2 x denně Magnezium B6 gold, ale míjí se to účinkem. Dalo by se to zmírnit užíváním nějaké bylinné směsi ? Děkuji za odpověď. B.


06.09.2023

Lupénka a artritida

Dobrý den. Je mi 50 let a mám tři roky lupénku. Mám to na dlaních rukou a na nohách, a na ploskách nohou. Jsem hospitalizovaná, ale mám už tak šílené otoky rukou nalité hnisem, nehty už mi slezly A nejhorší je, že se mi to dostalo do kloubů a nemůžu hýbat s pravou rukou. Mám už to v kloubech. Prosím vás, jestli existuje nějaká pomoc na tyhle silné bolesti, ráda vyzkouším, protože už jsem bezradná a chci umřít.  Jsou to šílené bolesti. Ležím v nemocnici a doktoři mi nejsou schopni pomoci.


31.08.2023

Revmatoidní artritida, dna a vysoký tlak

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou pomoci mému manželovi. Letos na jaře mu byla diagnostikována revmatoidní artritida.Od května bere prášky Medrol a Trexan. Nejdříve mu léky opravdu pomáhaly, ale cca poslední měsíc se bolesti kloubů a šlach začaly opět ozývat a to hlavně po ránu. Před diagnozou artritidy měl v únoru Bakerovu cystu v lýtku.Ta mu praskla, zaléčen byl amtibiotikama a asi za 3 týdny se objevila znovu, opět léčení antibotiky. Mimo to se manžel cca 4 roky léčí s vysokým krevním tlakem a dnou. Na jaře měl ale hodnoty kyseliny močové dobré,tak mu léky na dnu odebrali. Nyní v srpnu se mu hodnoty opět zvýšily. Děkuji s pozdravem Pavlína


22.08.2023

Vybočený palec

Dobrý den pane Jonáši, na Vašich stránkách jsem se dočetla o bylinné směsi na vybočený palec, kde píšete, že palec je kormidlem těla. A vše souvisí i s psychikou. Mohla bych poprosit o zaslání bylinné směsi? Moc děkuji.


31.07.2023

Tenisový loket

Dobrý den, mám problém s tenisovým loktem. 2x obstřik, léčba diclofenac duo, na 1/2 roku ustoupení bolesti. Nyní návrat, postupně se zhoršuje. Děkuji za odpověď.


26.07.2023

Vysoky krevní tlak, brnění a páleni rukou

Krásný dobrý den, prosím o pomoc. Trpím velikým nechutenstvim a brní mě ruce, zejména v noci. Vyskočí mi tlak a musím si sednout. Nutí mě to na zvracení ale nezvracim. Mám často zimnici. Teplotu nemám, krevní testy v pořádku. Mám zajištěnou myelopatiii. Jsem po operaci krční páteře. Tlak kolísá od vysokých hodnot po nízké, Beru ráno tezeo na tlak.


14.07.2023

Žlučníkový kámen, počáteční neuropatie

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou, zda byste mi mohl pomoci. Včera jsem absolvovala vyšetření břicha, neboť v pravé části břicha (cca mezi kyčlí a hrudníkem) se mi objevil sval, který jsem dříve nepozorovala. Je vidět pouze když stojím, vleže nikoliv. Domnívala jsem se, jestli se nejedná o kýlu, ale nejedná a paní doktorka neví proč tomu tak je. Ale objevila mi kámen 12 mm ve žlučníku a malou cystu na ledvině. Žlučníkový kámen jsem v mládí již měla a pomohl mi čaj předepsaný tehdy doktorem - kámen se rozpustil. Je mi 74 let, na operaci se mi nechce, a proto se na Vás obracím s prosbou zda byste mi mohl čaj namíchat. Přečetla jsem si články ve Vaší knize - možná byste mi mohl pomoci i s dalšími problémy: *zvýšený cholesterol (nechci brát pprášky) * údajně počínající neuropatie - křeče nohou zejména v noci (směsí na pročištění organismu na klouby, cévy, ledviny, narvan) Předem moc děkuji za Vaší odpověď, a přeji prožití těchto veder ve zdraví. Zdeňka 


13.07.2023

Otok nohy - zanícení

Dobrý den, jsem 2 roky po úraze. V koleni zůstaly 3 šrouby a prodělala jsem hlubokou žilní trombózu. Angioložka mi nasadila varfarin, chodím na kontroly qwick noha stále svědí a je oteklá.


13.07.2023

Pálení v těle

Dobrý den, problémy mi začaly před 2 lety bolesti v zádech, elektroléčba. Po ní jsem nevstala, točení hlavy. Mohla jsem ležet jen na pravé straně, na levé ne. Oči se mi zhoršily na dálku. Rozmazané vidění. Nateklé místo mezi lopatkami, spíše vlevo, jdou mi bolesti vlevo i někdy vpravo. Žebra, asi nějaký abces, koluje mi v těle něco. Štípe, pálí, nafouklé břicho, a teď ještě se přidalo pálení nártu na pravé a mírně na levé noze, probudí mě to. Děkuji moc za zprávu.


03.07.2023

Pálení nohou, a v břiše

Mám velký problém, pálí mě nohy a rovněž mám pálení v břiše a potíže s vyprazdňováním, a potíže ze spánkem. Vyšetření nic neprokázalo, ale problémy jsou a trvají dlouho. Nevím si rady. Prosím o bylinky a radu. Děkuji Zdenka


30.06.2023

Silné bolesti hlavy od krční páteře

Dobrý den, prosím poraďte mi. Mám dlouhodobé silné bolesti hlavy od krční páteře. Dle RTG i MR to prý není na operaci páteře. Doktoři mi dávají každou chvíli infuze, naordinovali Palgotal, chodím na masáže ale nic důkladně nepomáhá. Dá se s tím něco dělat ? Děkuji za radu s pozdravem V.


09.06.2023

Bylinky na neuropatii

Dobrý den, mám diagnostikovanou senzoricko motorickou neuropatii dolních končetin (dle vyšetření genetiky ze strany pouze matky zřejmě dědičná). Dále výhřez ploténky a zúžený páteřní kanálek. Mám pocit nateklých nohou, ráno ne, ale během dne mám pocit, že mám nohy jednou tak nateklé. Mohla bych poprosit o radu . Děkuji.


08.06.2023

Charcot Marie Tooth - neuropatie

Dobrý den, měl bych takovou prosbu. Od narození mám chorobu Charcot Marie Tooth (vrozenou, dědičnou neuropatii rukou i nohou). Existuje nějaký zázračný lék, co by ji dokázal vyléčit? Děkuji za případnou odpověď. S pozdravem.


25.05.2023

Svalové křeče

Prosím o radu, jestli lze předejít svalovým křečím, hlavně stehen. Užívám hořčík a při křeči chininové tablety. Trápi mě již dlouho.


09.05.2023

Bolest v kříži - vystřelující do nohy

Milý pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou ohledně mé maminky, kterou už delší dobu trápí bolesti v pravém hýžďovém svalu, které jí přecházejí přes kříž do levého stehna, které jí pak brní. Je už z toho nešťastná a já také. Byla na ortopedii, fyzioterapii, doma pravidelně cvičí, teď má v uchu napíchané jehličky akupunkturu, ale úleva stále žádná. Ráda bych se Vás zeptala, zda může být problém třeba i psychický ( začalo jí to po krátké době, co zemřel tatínek) a zda se dá té bolesti aspoň trošku zbavit, zda jí něco uleví? Moc děkuji za odpověď. S pozdravem Šárka.


14.04.2023

Kyselina močová v krvi

Dobrý den pane Jonáš,chci se prosím Vás zeptat? Zjistili mi hodně kyseliny močové v krvi. Proto jsem díky tomuto hodně unavená. Děkuji moc Petra.


04.04.2023

Neklidné nohy

Můžete mi doporučit nějakou léčbu na neklidné nohy, nic mi nezabírá. Děkuji


01.04.2023

Problémy s nohama

Dobrý den. Prosím mám dotaz. Koncem ledna mi zemřela kamarádka, se kterou jsem se znala 40 let. Můj nejbližší a nejdražší člověk, kterého jsem měla. Od té chvíle mám problémy s nohama. Klouby, křečové žily a cévy. Kolena zlobí, sotva chodím a hubnutí stagnuje, a nějak se nemohu z toho dostat. Potřebuji, aby mi nožky fungovaly, a pak bych se dala postupně dohromady. Co byste mi prosim poradil ohledně nohou. Moc moc děkuji za odpověď . Krásný den T.


07.03.2023

Bolest hyždě a pravé nohy

Dobrý den. Mám bolest pravé hýždě a pravé nohy nad kotníkem. Při vetší zátěži bolest. Je opravdu veliká i zadní stehno. Ráno je to dobré, ale po cca 3 hodinách chůze bolest veliká. Brněni pravé ruky od lokte dolu. Bolest pravého ramene. Před 3 lety jsem prodělala operaci meningeomu báze lební na pravé straně. V důsledku nemoci jsem oslepla na pravé oko. Vleže se bolest nohy pomalu uklidňuje. Pomohou bylinky? Děkuji


06.03.2023

Bolesti kloubů a Bechtěrev

Přeji hezký den, mohla bych poprosit o namíchání směsi čaje na bolest kloubů? Nebo doporučit směs bylinek? Již téměř celý rok mě bolí obě ramena a bolest již vystřeluje do paží. Nyní se mi k tomu přidala bolest a drobné otoky malých kloubů na rukou. Mám diagnostikované protilátky na Bechtěrevovu nemoc. Mnohokrát děkuji a přeji krásný den. Lenka


... celkem 140 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.