Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Klouby a svaly

Kategorie: Klouby a svaly

Podkategorie: Bolesti kloubů,Osteoporóza,Bolesti zad,Zánět sedacího nervu (Ischias),Revma,Artróza,Trojklaný nerv,Tenisový loket,Zamrzlé rameno,Karpální tunely,Svalové křeče,Bolesti svalů,Bolesti páteře,Bolesti nohou,Otoky končetin


Bolesti kloubů či svalů můžeme rozdělit na chronické nebo akutní - důsledkem virového onemocnění nebo vykonané námahy.

Léčivé bylinky se užívají k léčbě únavy svalů i kloubů, ale i různých zánětlivých či degenerativních onemocnění pohybového aparátu, jako jsou revma, artróza, bolesti zad nebo zánětlivá onemocnění.

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, moje bylinné směsi pro pomoc při s Klouby si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 140 stránek
29.01.2024

De Quervainova nemoc

Dobrý den pane Jonáši, chci se zeptat na De Quervainovu nemoc. Má ji sestra, doporučili jí steroidové injekce, pokud nezaberou, tak chirurgický zákrok. Je nějaká možnost řešit to alternativně, bez operace? Děkuji za odpověď. Hedvika


06.01.2024

Trojklaný nerv

Dobrý den. 6 týdnů mě bolí trojklaný nerv. Je nějaká bylinná směs na trojklaný nerv ? Je mi 77 let, beru léky na tlak. Děkuji za odpověď.


15.12.2023

Artritida - bolest svalů na rukách

Dobrý den, již více než rok mě bolí svaly od ramene k loktům na obou rukách. Byla jsem na rehabilitaci, ale ta nepomohla. Snížila se mi i síla. Mám artritidu, ale lékař mi řekl, že to od artritidy není. Prý to není ani od páteře. Tím všechno léčení skončilo. Někdy nemohu ani spát.


06.12.2023

Píchání a pálení plosek chodidel a dlaní

Dobrý den, prosím o radu. Už tři týdny mám jehličky v chodidlech a dlaních. Zkusila jsem vitamín B, hořčík, nic nezabírá. Už jsem z toho špatná.Děkuji za radu.M. P.


22.11.2023

Cysta na páteři

Dobrý den pane Jonáš, prosím poradit, zda je nějaká možnost léčby cysty v páteři, kromě operativního zákroku? Děkuji za odpověď. Alena


21.11.2023

Zánět trojklaného nervu

Dobrý den manžel má roztroušenou sklerozu (s tím nemá nějaké problémy od 20 let nyní má 41 let), ale před 3 roky dostal zánět trojklaného nervu a ten ho trapí hodně, dva a půl roku byly bolesti mírný občas (cca půl roku větší ataka pomohly kapačky) ale nyný cca půl roku je to už celkem hodně a nyní moc už nemůže jíst a mluvit - vše je s bolestí. Myslíte, že by mu pomohl nějaký čaj? Děkuji za odpověď.


19.11.2023

Oteklý nárt u kotníku

Dobrý den, před čtyřmi roky jsem byla na biopsii holenní kosti pro podezření kostního nádoru. Po vyloučení diagnozy jsem dostala na tři měsíce silná ATB, s tím že mám na kosti zánět. Nyní mi často opuchá nárt nad kotníkem, pálí, bolest na dotek a v zadní části lýtka mám v podkoží bouličky a červené fleky na kůži+ nerovnosti. UTZ nic nenašel, žádné změny v podkoží, ale už jsem k doktorům po takové době skeptická. Rady tipu Ibalgin atd. jsem odmítla. Děkuji Monika


18.11.2023

Myom a artróza

Dobrý den pane Jonáši, je mi 41 už od 20 let mám myom který byl asi 2 cm. Pak byli 2 , pak 1, měla jsem dva porody přirozenou cestou. Nyní myom? povyrostl na 6 cm. Gynekolog mi doporučuje operaci. Mám zvýšené hodnoty CA 125 na 77 jednotkách. Při menses mám bolesti, v malé pánvi i do levé nohy, kde mám artrózu 3.st. v kyčelním kloubu. Prosím jaké jsou možnosti vaší terapie pro zmenšení obtíží popřípadě velikosti myomu a artrózy? Děkuji za odpověď. Ve zdraví Jitka


04.11.2023

Artróza

Dobrý deň, mám problém s kolenom - artroza 2st. Hrozi operácia. Dalo by sa niečo poriešiť, aby som sa jej vyhla, ďakujem za info.


01.11.2023

Osteoporóza, reflux a pálení žáhy, ztukovatělá játra

Dobrý den. Jsem člověk, kterému stres stahuje žaludek, a z toho mám pálení žáhy a reflux. Omeprazol mi nepomáhá. Mám osteoporózu a v poslední době mi hodně padají vlasy. Kožní lékařka mi napsala kortikoidy a hormony na potírání hlavy. Raději mám přírodní léčbu, tak se obracím s prosbou na vás.Vyšetření krve, vše v pořádku. Na ultrazvuku ztukovatělá játra bez zvýšených jaterních testů. Děkuji za odpověď.


25.09.2023

Pálení a mravenčení plosek nohou

Dobrý den, trápí mne pálení, mravenčení a chlad v ploskách nohou. Dva měsíce na radu lékaře užívám 2 x denně Magnezium B6 gold, ale míjí se to účinkem. Dalo by se to zmírnit užíváním nějaké bylinné směsi ? Děkuji za odpověď. B.


06.09.2023

Lupénka a artritida

Dobrý den. Je mi 50 let a mám tři roky lupénku. Mám to na dlaních rukou a na nohách, a na ploskách nohou. Jsem hospitalizovaná, ale mám už tak šílené otoky rukou nalité hnisem, nehty už mi slezly A nejhorší je, že se mi to dostalo do kloubů a nemůžu hýbat s pravou rukou. Mám už to v kloubech. Prosím vás, jestli existuje nějaká pomoc na tyhle silné bolesti, ráda vyzkouším, protože už jsem bezradná a chci umřít.  Jsou to šílené bolesti. Ležím v nemocnici a doktoři mi nejsou schopni pomoci.


31.08.2023

Revmatoidní artritida, dna a vysoký tlak

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou pomoci mému manželovi. Letos na jaře mu byla diagnostikována revmatoidní artritida.Od května bere prášky Medrol a Trexan. Nejdříve mu léky opravdu pomáhaly, ale cca poslední měsíc se bolesti kloubů a šlach začaly opět ozývat a to hlavně po ránu. Před diagnozou artritidy měl v únoru Bakerovu cystu v lýtku.Ta mu praskla, zaléčen byl amtibiotikama a asi za 3 týdny se objevila znovu, opět léčení antibotiky. Mimo to se manžel cca 4 roky léčí s vysokým krevním tlakem a dnou. Na jaře měl ale hodnoty kyseliny močové dobré,tak mu léky na dnu odebrali. Nyní v srpnu se mu hodnoty opět zvýšily. Děkuji s pozdravem Pavlína


22.08.2023

Vybočený palec

Dobrý den pane Jonáši, na Vašich stránkách jsem se dočetla o bylinné směsi na vybočený palec, kde píšete, že palec je kormidlem těla. A vše souvisí i s psychikou. Mohla bych poprosit o zaslání bylinné směsi? Moc děkuji.


31.07.2023

Tenisový loket

Dobrý den, mám problém s tenisovým loktem. 2x obstřik, léčba diclofenac duo, na 1/2 roku ustoupení bolesti. Nyní návrat, postupně se zhoršuje. Děkuji za odpověď.


26.07.2023

Vysoky krevní tlak, brnění a páleni rukou

Krásný dobrý den, prosím o pomoc. Trpím velikým nechutenstvim a brní mě ruce, zejména v noci. Vyskočí mi tlak a musím si sednout. Nutí mě to na zvracení ale nezvracim. Mám často zimnici. Teplotu nemám, krevní testy v pořádku. Mám zajištěnou myelopatiii. Jsem po operaci krční páteře. Tlak kolísá od vysokých hodnot po nízké, Beru ráno tezeo na tlak.


14.07.2023

Žlučníkový kámen, počáteční neuropatie

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou, zda byste mi mohl pomoci. Včera jsem absolvovala vyšetření břicha, neboť v pravé části břicha (cca mezi kyčlí a hrudníkem) se mi objevil sval, který jsem dříve nepozorovala. Je vidět pouze když stojím, vleže nikoliv. Domnívala jsem se, jestli se nejedná o kýlu, ale nejedná a paní doktorka neví proč tomu tak je. Ale objevila mi kámen 12 mm ve žlučníku a malou cystu na ledvině. Žlučníkový kámen jsem v mládí již měla a pomohl mi čaj předepsaný tehdy doktorem - kámen se rozpustil. Je mi 74 let, na operaci se mi nechce, a proto se na Vás obracím s prosbou zda byste mi mohl čaj namíchat. Přečetla jsem si články ve Vaší knize - možná byste mi mohl pomoci i s dalšími problémy: *zvýšený cholesterol (nechci brát pprášky) * údajně počínající neuropatie - křeče nohou zejména v noci (směsí na pročištění organismu na klouby, cévy, ledviny, narvan) Předem moc děkuji za Vaší odpověď, a přeji prožití těchto veder ve zdraví. Zdeňka 


13.07.2023

Otok nohy - zanícení

Dobrý den, jsem 2 roky po úraze. V koleni zůstaly 3 šrouby a prodělala jsem hlubokou žilní trombózu. Angioložka mi nasadila varfarin, chodím na kontroly qwick noha stále svědí a je oteklá.


13.07.2023

Pálení v těle

Dobrý den, problémy mi začaly před 2 lety bolesti v zádech, elektroléčba. Po ní jsem nevstala, točení hlavy. Mohla jsem ležet jen na pravé straně, na levé ne. Oči se mi zhoršily na dálku. Rozmazané vidění. Nateklé místo mezi lopatkami, spíše vlevo, jdou mi bolesti vlevo i někdy vpravo. Žebra, asi nějaký abces, koluje mi v těle něco. Štípe, pálí, nafouklé břicho, a teď ještě se přidalo pálení nártu na pravé a mírně na levé noze, probudí mě to. Děkuji moc za zprávu.


03.07.2023

Pálení nohou, a v břiše

Mám velký problém, pálí mě nohy a rovněž mám pálení v břiše a potíže s vyprazdňováním, a potíže ze spánkem. Vyšetření nic neprokázalo, ale problémy jsou a trvají dlouho. Nevím si rady. Prosím o bylinky a radu. Děkuji Zdenka


... celkem 140 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.