Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Trojklaný nerv

Kategorie: Klouby a svaly > Trojklaný nerv


Trojklaný nerv je zodpovědný za pocit ve tváři, ovlivňuje žvýkací svaly a napětí v uších. Proto je zánět trojklaného nervu velmi nepříjemným onemocněním, které se projevuje omezenou hybností v obličeji, křečemi a poruchami žvýkacích svalů.

Nepodceňujte léčbu zánětu a podpořte medikaci léčivými bylinkami, při nedoléčení hrozí infekce do očí i mozkové struktury.

Seřadit     popoložkách     
06.01.2024

Trojklaný nerv

Dobrý den. 6 týdnů mě bolí trojklaný nerv. Je nějaká bylinná směs na trojklaný nerv ? Je mi 77 let, beru léky na tlak. Děkuji za odpověď.


21.11.2023

Zánět trojklaného nervu

Dobrý den manžel má roztroušenou sklerozu (s tím nemá nějaké problémy od 20 let nyní má 41 let), ale před 3 roky dostal zánět trojklaného nervu a ten ho trapí hodně, dva a půl roku byly bolesti mírný občas (cca půl roku větší ataka pomohly kapačky) ale nyný cca půl roku je to už celkem hodně a nyní moc už nemůže jíst a mluvit - vše je s bolestí. Myslíte, že by mu pomohl nějaký čaj? Děkuji za odpověď.


14.02.2022

Byliny - Trojklaný nerv

Dobrý den, před pár měsíci mě začalo píchat v uších a tlak, dále mě bolí oči také tlak, při dotyku stupňující bolest očí, dále mě bolí i hodně hlava, když jdu ven, začne mě bolet i v nose a krku. Necítím půl palce u pravé nohy, nyní kus stehna a i malíček u pravé ruky, mám L5S1 per rectum. Dále mě trápí, když se nenajim kdy mám tak se mi začne dělat špatně na zvracení a na omdlení, děkuji za odpověď. K.


20.12.2021

Covid - zánět trojklaného nervu

Dobrý den. Od 2 listopadu jsem prodělala covid. Ztráta čichu, chutí, teploty, únava. Po 14 dnech začalo bolet ucho, zuby. Na ORL a rentgenu vše v pořádku a u zubaře také. Bolest mám v pravé půlce obličeje. Po prodělání covidu se mě zhoršily deprese. Mám úzkosti, třes a neklid. Prosím o radu. Mnohokrát děkuji. T.


14.02.2021

Bylinky a kašel po covidu

Manžel se vratil s nemocnice, kde ho 2.2. léčili s prasklým střevem. V nemocnici se nakazil Covidem. 12.2. ho přivezli domú se zápalem plic. Pokašlává, suchý kašel.  Prosím vás o bylinky. Zároveň se léčí se zánětem trojkasného nervu. který ho momentálně trápí. Děkuji vám moc za vyřízení.


19.01.2021

Covid - tinnitus, zánět trojklaného nervu

Dobrý den, po prodělaném lehkém průběhu Covidu, několikadenní ztráta čichu, dušnst a dvoudenní teplotě 38, se po pár týdnech dostavil zánět trojklaného nervu a urputná bolest levé straně hlavy, krku a oka, vč. tinnitusu. Prosím navrhnout bylinnou léčbu. Děkuji za Váš čas. Iva


22.12.2020

Trojklaný nerv a bylinky

Krásne svátky. Dobrý podvečer. Mám trojklaný nerv a už si nevím rady. Jde mně to až do hlavy k uchu, a celá levá tvař až k nosu. Nejím, skoro nemohu ani zapít prašky. Mám pískání a nedoslýchavost. Troklaný nerv je moc bolestivý, hrozně. Ani u doktora si neví rady. Chtěla jsem se zeptat, jestli mně mužete poradit. Děkuji za pochopení.


06.10.2020

Bolest levé tváře

Dobrý den, trpím bolestmi pravé tváře údajná diagnóza chronické onemocnění trojklaného nervu. Předepsaná léčba tegretol 200, po tabletách jsem utlumená unavená.


03.10.2020

Bellova obrna

Dobrý den, potřebuji pomoc. Můj bratr je mu 50 let, už 2 měsíce má Bellovou obranu. Užíval 10 dní steroidy, nepomohlo mu to. Má zakřivenou jednu stranu obličeje a nemůže zavřít oko. Užívá i tu lampu než ho vyšeteřily trvalo to 4 dny. Mám strach, aby mu to nezůstalo. Chci vás poprosit jestli by mu pomohly nějaké byliny. Děkuji moc Terezie.


15.03.2020

Zánět trojklaného nervu při roztroušené skleróze

Dobrý den pane Jonáši, je mi 40 let, od r. 2008 mám Roztroušenou sklerozu a cca 7 let mám zánět trojklaného nervu. Beru léky Neurontin a Neurotop retard 300. Jsem už na konci s množstvím užívání, a to ač léků beru moc není moc úlevy. Ach jo. Je to fakt šílené, a do toho už sem na vozíku. Máte nějakou zkušenost s tím hajzlíkem? Mohu Vás poprosit o pomoc? S pozdravem Romana


07.05.2019

Trojklaný nerv

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, trápí mě asi trojklaný nerv? Když jdu ven i na krátkou dobu a vane větřík, začne mě bolet pravá strana tváře, pokračuje to do ucha, dolu na krk. Zuby mám v pořádku, na ORL jsem byla a taky v pořádku. Mám i MR a vše Ok. Můžete mi prosím poradit, děkuji M.


08.10.2018

Dlouhodobá bolest pravé půlky obličeje

Dobrý den, asi rok mě trápí tupá bolest pravé půlky obličeje. V okolí čelistního kloubu citím menší tlak a v pravém uchu citím svědění,občas při fouknutí se jakoby vyklene bubínek, bolest spíš tupá.Při prochladnutí, průvanu pokračuje bolest do obou čelistí, lícní kosti, někdy i do spánku,pak odezní a soustředí se opět jen do okolí ucha a kloubu.Minule i třídenní bolest pravého oka při pohybu. Odeznělo a dobré. Mám za sebou ct mozku,2x EEG,BAEP uší. Vše v pořádku. Není to bolest že bych potřebovala prášky spíš tupá a tlak. Je to nepříjemné. Už nevím co s tím. Děkuji za radu


27.09.2018

Bolesti trojklaný nerv

Dobrý den pane Jonáši, prosím o radu. Bolest trojklaného nervu. Chápu asi průvan, ale můžu si pomoci i nějak jinak než že se průvanu budu vyhýbat? Bolest příšerná. Může toto souviset i s jiným vnitřním orgánem v těle?Děkuji za odpověď. Martina


24.07.2018

Bolest ucha, oka a tvář

Dobrý den, před 4mi měsíci jsem měla úraz hlavy a krční páteře po pádu z koně. Druhý obratel mám mírně posunutý doprava, tudiž to dělá neplechu. Přes dvěma týdny jsem prodělala infekci močových cest, z ničeho mě začalo bolet pravé oko, neskutečný tlak následně se to přestěhovalo do tváře i pravého ucha, které bolí a píchá mě tam, taktéž i oko a mám tam tik. Na ORL nic na očním také nic. Podotýkam, že už půl u jsem v neskutečném napětí a stresu. Co by jste mi na tohle doporučili? Děkuj.


30.06.2018

Periferní paréza lícního nervu a pásový opar v uchu

Dobrý den pane Jonáši, před třemi dny mě postihla paréza a pásový opar.Můžete mi prosím poradit co s tím a jak mobilizovat mimické svalstvo v obličeji.Děkuji Jan


07.04.2018

Bellova obrna

Dobrý den. Před třemi měsíci jsem dostala Bellovu obrnu - úplné ochrnutí levé tváře. Podstoupila jsem intenzivní akupunkturu, která pomohla od silných bolestí. Po šesti týdnech ale žádné zlepšení obrny obličeje. Tudíž jsem akupunktury nechala. Navíc jsem velice unavená. Je mi 42 let. Máte nějaké doporučení pro pomoc s obnovením nervů/svalů v obličeji? Děkuji.


22.02.2018

Pálení levé tváře

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat na pálení levé tváře. Již rok mě pálí a nepomáhá žádné mazání, hydratování. Povětšinou je mírně zarudlá. Může to souviset s tím, že sedím v zaměstnání u topení z levé strany ale tvář pálí i přes léto. Co s tím? Kožní mě odbyde s tím, že je začátek růžovky. Děkuji za radu, pěkný den. Petr


17.01.2018

Bolesti v obličeji

Dobrý den, prosím poradte mi co mam dělat s velkou bolestí obličeje střídavě po obou stranach. Uz jsem si nechala vytrhat zuby mám pouze 5,6,7 v levo dole a nic. Je mi 53 roku, diabeticka na inzulínu. Bolesti velké, nic nepomáha. Snad prodělany nelečeny pasovy opar, a v ustech stale canditida. A zanět trojklaného nervu, poradte mi dekuji.


26.07.2017

Trojklaný nerv - podráždění

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnosti léčby podrážděného nebo zánětlivého trojklaného nervu v obličeji.Neustále mne pobolívá levá část obličeje a nemohu otevřít zcela ústa. Děkuji za možné tipy na léčení.


16.07.2017

Bolest tváře

Dobrý den, moc prosím o radu. Již několik týdnů mě pobolívá levá tvář. Začalo to neurčitou bolestí zubů, nevěděla jsem, který bolí, tak nějak zrcadlově nad sebou levá strana chrupu. Nakonec mi stomatolog ošetřil kanálky u jednoho zubu nahoře, dostala jsem i antibiotika. Bolest v tváři ale neustala. Rentgen u stomatologa neukázal žádný jiný problém.Bolest je spíše tupá, občas píchne v tváři blíže k nosu, někdy i nad okem. Beru léky proti bolesti - Ibalgin, ty ale způsobují průjem. Moc mi vadí průvan, otevřít si okénko v autě znamená okamžitou bolest tváře. Moc děkuji za radu. PopelkováLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz