Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


O stránkách


Léčení Duše i Těla

Přeji si touto cestou oslovit člověka, který si uvědomuje, že tato doba nepřispívá k duševnímu ani fyzickému zdraví. Za posledních 20 let podlehl člověk technickému trendu a stálé reklamě, která ho tlačí k uspěchanějšímu a pohodlnějšímu životu. Z tohoto důvodu podléhají lidé častěji chorobám a dochází ke krizím v soukromém i pracovním životě.


Jsem přesvědčen o tom, že by tomu mělo být naopak. Každý člověk by měl mít své skutky plně ve své moci, to znamená probrat si své skutky ve své Duši dopředu, podlé svého svědomí, a tím pádem přestat si vytvářet překážky a problémy, které se promítají do duševního a později i fyzického stavu. V tomto období se změnily k horšímu stravovací návyky a zároveň i pitný režim, což způsobuje v České republice větší procento onemocnění v oblasti - cév, srdce, cholesterol, dále problémy s trávícím traktem a následně se prudce zvedají i nemoci, jako jsou různé druhy rakovin.


Je zajímavé, že v minulosti (ještě v 16. století) se praktická medicína skládala i z oborů léčitelství a léčivých bylin. Následně po tomto období se medicína rozdělila pouze na praktickou a farmakologickou. Na léčitelství a léčivé byliny se zapomnělo, protože proběhla doba inkvizice. Z druhé strany se tento obor medicíny zachoval skrze dlouhodobé rodinné tradice a díky jezuitskému řádu. V této době je člověk již delší dobu systematicky učen, že farmacie může za člověka jeho zdravotní problémy vyřešit. Ve své podstatě je léčeno pouze fyzické tělo a Duševní stránce se nevěnuje taková péče, jaká by jí měla být věnována, i přesto, že v tomto čase převládají nemoci psychosomatického rázu. Proto byly zhotoveny tyto stránky, kterými se vám snažíme ukázat, že každá nemoc má svou příčinu a odstraněním této příčiny neboli bloku může dojít k uzdravení nejen těla, ale i Duše, a to i v případě, kdy si klasická medicína neví rady.


Na každou nemoc bylina

Doporučuji vám, abyste pečlivě prostudovali stránku s léčivými čaji, mastmi a koupelemi. Věřte, že každá bylinná směs či mast, která je zde uvedená, našla již svého vyléčeného pacienta.


Sám jsem měl možnost setkat se v minulosti s jednou starší paní bylinářkou, se kterou jsem v tomto směru našel společnou řeč, tím mi bylo potvrzeno, že se ubírám v tomto oboru správným směrem. Díky tomu a Pánu Bohu se mohu starat i o tři generace pacientů v jedné rodině. Člověk by si měl také uvědomit, že pokud mu někdo nabízí léčbu, která nabízí "uzdravení mávnutím kouzelného proutku" a požaduje za to vysoké sumy, tak tímto směrem se většinou k uzdravení nedobere. Domnívám se, že člověk by měl hledat pomoc na své neduhy tam, kde jsou jeho kořeny, pro každého vyrostla léčivá bylina právě tam, kde se narodil a kde žije.


Pracuji s 80 léčivými bylinami z České republiky. Ve svém věku přistupuji k člověku zároveň také díky svým vlastním životním zkušenostem, neboť mi bylo v tomto životě umožněno být jak na vrcholu, tak i na dně. Vím, jak je těžké zvednout se z úplného dna, ale skrze čistou mysl a trpělivou práci na sobě samém i prací pro své okolí, se lze opět napřímit.


Na závěr jedna lidová moudrost, která se traduje již mnoho generací a platí stejně dříve jako dnes: "Sám člověk sobě lékařem".


Slovo závěrem

Velký důraz kladu na Slovo, které může svou evokací společně s vírou proměnit jakékoliv přání v realitu. Volejte nebo pište prosím pouze v případě, jestliže opravdu potřebujete pomoc a máte zájem své problémy řešit. Rád bych vás upozornil, že upřednostňuji telefonický hovor, kdy se mohu zeptat na podrobnosti vašich potíží. Na SMS neodpovídám. Nepřejte si po mně, abych vám stanovoval diagnózu, v případě jakýchkoliv zdravotních, zvláště neobvyklých potíží, raději navštivte lékaře, poté je možné navrhnout vhodnou bylinnou léčbu.

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz