Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


22.07.2020
Kategorie: Cesty víry
Exorcismus kontra šarlatáni, lžiproroci, svévolníci

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


25.01.2020
Hemofil, zahlenění u dětí

Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji  se na mě.....


Vyhřezlá plotýnka

Kategorie: Klouby a svaly > Bolesti zad > Vyhřezlá plotýnka


Vyhřezlá plotýnka je dlouhodobý problém spojený s pohybem a bolestmi zad. Velmi často je doprovázen problémy se skřípnutými nervy a necitlivostí jednotlivých částí těla.

Seřadit     popoložkách     
30.01.2021

Vyhřezlá plotýnka

Pěkný den přeji. Prosím o radu, mám vyhřezlou plotýnku mezi 4.a5. obratlem, bolest jde do pravé strany zadnice a cítím mravenčení v celé pravé noze. Léky se snažím nebrat, občas si vezmu Brufen nebo Ibalgin (ted jsem na pracovní neschopnosti, tak se snažím je nejíst). Docházím na rhb, ale zatím nepozoruji úlevu. Za radu moc děkuji.


20.07.2020

Bylinky a vyhřezlá ploténka

Dobrý den. Již skoro rok mám vyhřezlou ploténku mezi 4. a 5, obratlem. Bolest mi jde do celé nohy. Injekce, infuze, i s kortikoidy nezabraly. Nezabírají ani léky na bolest. Prosím o radu. Děkuji.


14.12.2019

Vyhřezlá plotýnka

Dobrý den, chtěl bych poradit jaké byliny mohu používat? Mám vyhřezlou plotýnku a skříplý nerv? Mám mravenčení a pálení v dolních končetinách a je to hodně nepříjemné. Děkuji za radu a přeji hezký den. Honza


23.02.2019

Vyhřezlé plotýnky a návaly

Dobrý den, mám probléms páteří L4/5 s akcentací do leva foraminálně o přesahu do 5mm v kontaktu s kořenem L/4,L5/S1 výrazně snížený MOP dorsálněprortrudující ploténka s bolestivou projekcí do třísla. Po gynekologické operaci odebrání vaječníku a dělohy nastoupily velké návaly které trvají 3.5 roků velmi intenzivní vzhledem k leidemické mutaci nemůžu brát žádné hormony. Co se týče prášků na bolest mám omezené možnosti ,protože mám potíže se žaludkem, refluxní choroba jícnu. Je možné s tímto stavem ještě něco dělat? Za případnou odpověď předem děkuji. Jana


25.01.2019

Neuropatie, výhřez ploténky, pocení, DNA, erekce a nespavost

Dobrý den, obracím se na Vás pane Jonáši s prosbou.Mám vyhřezlou bederní ploténku o 6mm,která mi utlačuje nerv dále mi byla zjištěna neuropatie dolních končetin špatně dosahuji erekce nadměrně se potím a špatně spím. Dále se léčím s vysokým tlakem a dnou.Léky mi moc nezabírají.Prosím Vás o radu. Děkuji Luboš.


10.08.2018

Zanět nervu

Zdravím a předem děkuji za odpověď manžel po vyřeznutí plotýnky dostal zánět nervu, který vede přez pravou nohu, bolest výstřeluje do kyčle a snad nejhorší je, že mu nedá spát, prochodí celé noci:( prosím Vás něco na rychlou úlevu a na vyléčení za měsíc nás čeká cesta do Chorvatska, slíbili jsme vnoučatům a mám obavy, vidím že opodstatněné a tak ještě jednou prosím a děkuji.


13.07.2018

Vyhřezlá ploténka a oslabení svalstva

Dobrý den. Prosim o namichaní bylinek na dobirku. Děkuji Bohu za mé uzdravení.


17.03.2018

Bolesti bederní páteře - vyhřezlá ploténka

Chronický vertebrogenní algický syndrom bedernís dominující iritační radikulární L5 vlevo velká kalcifikovaná hernie disku L3/4 vlevo levostranná foraminostenoza L3/4 s kompresí kořene L3. pravostranná foraminoistenoza L5/S1 s kompresí kořene L5 vpravo skolioza bederní páteře. Prosím jaké čaje byste mně doporučil, mám velké bolesti i po kapačkách c nemocnici, byla bych mod bděčna za odpověď. Díky Bohu Kosinová


23.01.2018

Vyhřezlá ploténka - bolesti

Dobrý den,mohl byste mi prosím namíchat nějaké bylinky. Mám vyhřezlou plot.1,5mm byl jsem v nemocnici hospitalizován, dávali mi 10infuzi a epidural do páteře. Stav se částečně uklidnil, ale ted momentálně mě bolí lýtko a chodidlo, které mi občas mravenčí. Nutí mě to kulhat. Během krátké doby na začátku nemoci jsem shodil 12kg a jsem diabetik. Děkuji za vyřízení .


15.12.2017

Plotýnka

Dobrý den, mám odchyl plotýnky 0,6mm bolesti přecházející do pravého stehna - začíná být znecitlivěno.Obstřiky ani lék Zaldiar nepomahají. Děkuji za odpověď. Hezký den


01.12.2016

Plotýnky

Dobry den, chtěla bych se zeptat, jaky mužu užívat čaj na bolest plotynky a bolest vystřelující do nohy. děkuji


02.08.2016

Bolest sedacího nervu, vyhřezlá plotýnka

Dobrý den, před třemi lety při vstávání z postele mi vyhřezla ploténka, po několika rehabilitacích, obstřicích do páteře ke kořenu nervu, mám neustálé bolesti, které vystřelují nejvíce přes horní část hýždě (z konce páteře až pod koleno, přes lýtko, až do ťapky. Pomohly by mi prosím nějaké Vaše bylinky?


06.07.2016

Nesnesitelné bolesti

Prosím o radu, mám vyhřezlé plotýnky a nesnesitelné bolesti. Na operaci to prý zatím není. Děkuji


28.06.2016

Vyhřezlá ploténka - bolest zad v kříži

Dobrý den pane Jonáši.Chtěla jsem vas poprosit o radu.Už pul roku mám výhřez levé ploténky.K operaci to prý zatím není.Ale mám každy den bolesti zad v kříži.K tomu mi vystřeluje bolest od zad přes levou pulku zadku až ke kotníku.Nemužu pořádně sedět ani stát.Nejlépe mi je když ležím.Mohl by jste mi prosím poradit?Mnohokrát vám děkuji  Štěpánková  Lenka


27.06.2016

Bolesti od plotýnek

Dobrý den. Prosím zda by bylo možné u Vás objedat čaj na prčištění organismu při bolestech svalů a kloubů, + mám zjištěné malé výrůstky na plotýnkách. 25 let pracuji ve stresovém prostředí a řeším problémi ostatních lidí až z toho mám sám potíže. rád upřesním pok budete mýt čas, děkuji S pozdravem Pavel S.


05.06.2016

Bederní plotýnky

Dobrý den,

mám problém s bederní páteří-výhřez s útlakem na míšní kanálek, hemeroidy a močovými cesty. Poradili by jste mi,zda jakou léčbu zahájit bylinkami.

Děkuji Albrechtová.


02.08.2015

Problémy s vyhřezlou plotýnkou

Dobrý den.. mám delší dobu problémy s vyhřezlou plotýnkou.. před třičtvrtě rokem operace menisku.. trápí né to ... ale snažím se na to nemyslet....... děkuji za radu zdena


10.01.2015

Bolesti plotýnek

Dobrý den pane Jonáš. Mám k vám prosbičku a tím vás žádám o radu. Mám problémy s vyřezlou plotýnkou je blízko míchy. Byla jsem už u lékaře, dělaly mi CT a vstřik do bolestného místa. Trochu mi to pomohlo, ale u menší změně se to vrací. Mám nastoupit do práce a projít vstupní prohlídkou nemohu si dovolit, aby mě to pořád trápylo. Na operaci to není, jen bych ráda, aby se mi to zlepšilo.  Děkuji za odpověď. 

31.10.2014

Zdravotní potíže

Dobrý den, můj gynekolog mě neinformoval, že mám myom v děloze. Neměla jsem žádné potíže. Po dvou letech jsem začala mít potíže - hodně silné měsíčky. Jednou v noci při měsíčkách jsem málem vykrvácela. Omdlívala jsem a manžel mě odvezl do nemocnice. Myslel si, že jsem otěhotněla, a že jde o potrat. V nemocnici mi řekli co se děje, a že musím podstoupit hysterektomii. Nedali mi ani na vyběr. Nevěděla jsem co mně pak čeká. Vzali mi dělohu a pravý vaječník. Při kontrole mi řekli že mám cystu na levém vaječíku. Odmítám další operaci. Mám vysoký tlak, žaludeční vředy, vyhřezlá ploténka, začala jsem mít psychické potíže, nespavost, návaly horka. Prosím můžete mi poradit? Prosím o odpověď do emailu. tel. nevlastním. Děkuji

16.10.2014

Vyhřezlá plotýnka před operací

Dobrý den, pane Jonáši. Mám na Vás prosbu, co by jste mi doporučil. Je mi 52 let, jsem už po jedné operaci vyhřezlé plotýnky L5S1, 13 let, březen 2001. Nyní mám potvrzenou mag. rezonancí další vyhřez. plotýnku L4L5, progrezi L3. Do levé nohy mi jde brnění a ztuhlost od lýtka dolů a ve dne i v noci velké bolesti, přes sedací nerv, kyčel až do kotníku a palce v pravé noze. Prodělala jsem 2x rehabilitaci, kapačky, obstřiky a nic mi nepomáhá. Nyní mi doporučili obstřik pod CT a potom operaci. Na tu se mi moc nechce. Prosím o radu. Předem moc děkuji. Ivana L.


Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz