Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....


Potíže s očima

Kategorie: Cukrovka a nemoci krve > Cukrovka > Potíže s očima


Potíže s očima jsou typické pro lidi postižené cukrovkou. Zrak je v ohrožení, díky častým výkyvům glykémie, zvláště pak hyperglykémií. Důležitá je při diabetu pravidelná péče - alespoň jedenkrát ročně navštívit očního lékaře, užívat standardní léky a využít sílu bylinek.

Seřadit     popoložkách     
29.03.2015

Cukrovka - zdravotní potíže s očima

Dobrý den, mám na Vás prosbu o doporučení k léčbě - je mi 65let mám 20 let cukrovku, píchám si 5xdenně inzulín, jsem po operaci srdce - 3x baypas 2010, na vysoký tlak beru léky, v současné době mám největsí problém s očima, který bych chtěl s Vámi dle Vaších rad řešiti -  postižení obou očí  - proliferativní diabetická retinopatie,
krvácení do sklivce a krevní zákalky v současné době mám zakalený sklivec,  jsem po  Vikrektomii pravého oka provedeno 12.3.2015 a 26.3.2015 aplikován Avastin do lévého oka. Současný stav očí - zakalený sklivec, zamlžené a rozostřené vidění. Děkuji za odpověď Václav  

17.06.2014

Diabetička na inzulinu

Dobrý den, je mi 50 let a od 19 let trpím poruchou funkce nadledvinek (CAH), téměř 30 let užívám kortikoidy, které mi zničili veškerou imunitu. Mám odstraněný žlučník a slepé střevo. Měřím 164cm a vážím 92 kilogramů. Od roku 2008 jsem diabetik II.st, třetím rokem jsem léčena inzulíny cca 100jednotek denně. Odcházejí mi oči - zelený zákal, neustále mám bolesti zad, kloubů a navíc mám celé tělo poseto drobnými bradavicemi, které svědí. Potřebovala bych něco na celkové pročištění. Také zadržuji hodně tekutin. Bydlím v Praze. Děkuji Pitelková. 

16.02.2014

Cukrovka a nadváha, nespavost a nadměrné pocení, vysoký nitrooční tlak

Dobrý den, mám 57 let a léčím se několik let s cukrovkou ll.typu. Píchám si inzulin 2krát denně. Asi tak půl roku se mi nedaří snížit hladinu cukru pod 12 a taky nadváhu. Navíc trpím nespavostí. Tento týden mi byl zjištěn vysoky nitrooční tlak. Děkuji za radu a těším se na odpověd   Mirek

16.01.2014

Cukrovka a kožní problémy

Dobrý večer, jmenuji se Alenka je mi 37 let cukrovku mám 9 let jsem na dvou duzích inzulínu .měla jsem i 5 let inzulínovou pumpu, ale stále jsem v hypo- hyper pohybují se mé hladiny od 1,7 až 29,9 jsem unavená mám bolesti hlavy končetin a špatně vidím. mohu vás požádat o radu ? Děkuji s pozdravem Alenka M.

01.01.2013

Cukrovka a zelený zákal, slzení oka

mám cukrovku,zelený zákal-kapu si denně 2x LUXFEN  a nepomáhá mi to.Nitroční tlak mám již dobrý,ale to slzení oka je hrozné a nic mi nepomáhá.Mám po uraze 1 oko-přišel jsem o něj před 65 léty dnes mi je 76.DÍKY za radu,příp.způsob léčby

12.12.2012

Diabetes a poškozená sítnice oka, vysoký tlak a cholesterol, poškozená játra špatná funkce ledvin

dobrý den pane Jonáši,chtěla jsem vás poprosit o radu,jak pomoci mému manželovi.Je mu 43 let  a od 8 let má cukrovku 1.typu.Musí si 4xdenně píchat inzulín.Již řadu let se léčí s e sítnicí,kterou má poškozenou,dále je to neupatie,která se přidala a v květnu 2012 byl na operaci bypasu.Léčí se s vysokým tlakem a cholesterolem.
Od neustálého navyšování léků má poškozená játra a špatnou funkci ledvin.nyní má problémy i urologického charakteru.Je na tom špatně i po psychické stránce a nevím,jak mu pomoci.Lékař mu řekl,že už to lepší nebude a má se šetřit.On však ani nemůže nic dělat i procházka ho unavuje.byla by nějaká naděje na zlepšení.Děkuji Eva H.


Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.