Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Popraskané oční žilky

Kategorie: Zrakové obtíže > Popraskané oční žilky


Popraskané oční žilky jsou vždy signálem problémů uvnitř organismu, v neposlední řadě také estetický problém. Oční žilky se léčí kapkami a následně operativně. Projděte si příspěvky pacientů s podobným problémem a získejte informace k možné léčbě.

Seřadit     popoložkách     
16.01.2023

Praskání žilek v oku

Dobrý den, pane Jonáši. Často mně praskají žilky v oku. Mám ho pak celý týden krvavé. Navíc mi stále cuká to samé oko. Děkuji za radu. Jana


02.04.2017

Oční cysta

Prosila bych o radu.Jde ovlivnit bylinkami cysta u oka, je schovaná pod horním víčkem.Měla jsem ji již dvakrát operovanou.Poprvé s tím, že je cysta vodová, to se mi vytvořila po operaci do 3 měsíců znovu.Po té mě operovali, byla jsem už uspaná a cysta se mi opět vytvořila znovu a to dokonce do týdne od operace.Po vyšetření bylo řečeno že cysta není vodová ale vyplněná hustou hmotou a nedoporučovali aspon rok s tím něco dělat.Nyní po dvou letech by to chtěli opět operovat, nemám ale důvěru.Sama si sbírám bylinky, pokud by mi pomohlo něco byla bych vděčná za radu.Děkuji Jana K.


07.09.2016

Praskání žilek v oku

Dobrý den,

mám v pravém oku již několik let stabilně prasklé žilky  ve spodní  části ve tvaru u.Zároveń mi průběžně praskají žilky v obou očích.Pálí to a svědí to.Lékařka mi říkala, že to je něco jako křečové žíly na nohách.Vždy se mi to zhorší, když se snažím s očima  cvičit, dívání se do stran,nahoru a dolů a kroužení očima,dá se s tím něco dělat? 

 

Děkuji Martin

 


27.07.2015

Praskání žilek v oku - degenerace makuly a zadního pólu

V POSLEDÍCH 14 DNECH MĚ PRASKLA ŽILKA V OKU , ALE TAKOVÝM ZPÚSOBEM, ŽE JSEM CÍTILA KREV AŽ V KRKU, PO OPERACI ŠEDÉHO ZÁKALU ASI MĚ NARUŠILI SÍTNICI , OD TÉ DOBY VIDÍM HÚŘ NEŽ PŘED OPERACÍ, MÚŽU POPROSIT O RADU ČÍM POSÍLIT OČI A ZABRÁNIT PRAKÁNÍ ŽILEK. UŽÍVÁM UŽ 4 ROKY GEMINI OPTAL, OMEGU  A SELEN. DĚKUJI


07.04.2015

Oční retinopathie - krevní sraženina

Přeji krásný den, Vážený pane Jonáši. Před 3 týdny mi lékaři diagnostikovali krevní sraženinu, neboli vmetek na vrchní větvi cévního systému oční makuly. Léky předepsané na povzbuzení cévního systému mi nedělají dobře. Proto prosím o radu, jakou kombinaci bylinek bych je nahradila. Děkuji za odpověd.

30.09.2013

ztráta zraku...

dobrý den, je možné nějak obdovit buňky sítnice, aby byly schopny aspoň rozeznávat obrysy? Manželovi dělali operaci oka, kdy se oko zalelo krvi a od té doby i když se krev vstřebala nevidí. Trpí těžkou aplastickou anémii. Pokud bude třeba dodám i lékařskou zprávu.
děkuji moc za odpovědˇ, ale hlavně za pomoc, radu a malou naději. s pozdravem děkuji Pavlína

28.02.2013

Červené oči po viroze, a po rýmě

Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila ohledně červeného pravého oka. Na očních to ještě nikdy neviděli a jeho funkce je o.k. Vypadá jakoby na něj byl vylitý kyblík krve, pálí, je unavené a po měsíci se příznaky pomalu dostavují již i vlevo. Příznaky nastaly po viroze se zánětem levého ucha a rýmě. léčba ATB. Děkuji Michaela

22.08.2012

Zákalky ve sklivci, mžitky a pálení očí

Dobrý den, již 3/4 roku mě trápí zákalky ve sklivci které se postupně množí. Pravé oko mám horší než levé. Také vidím na bílé ploše nebo na obloze takové jiskření nebo spíše mžitky které neustále lítají jako zrnění na TV. Při pohledu do monitoru i když snížím jas mi do 15min hrozně pálí oči a praskají mi žilky. Prosím o radu. Děkuji. S pozdravem Lukáš R.

26.03.2012

Krvavé oko a bolest za okem, nadváha a nadýmání

Už čtvrtý rok mi každý měsíc zkrvavý pravé oko a doprovází to bolest za okem, trvá to tak 3 dny, pak odezní.Na MR před rokem nález ložiska do 8mm, v krvi borelioza, při odběru mozkomižního moku RS nepotvrzena a borelioza taky né. Byla jsem už u třech očních lekářů...každý jiný názor, jeden popraskané žilky, druhý revma, třetí zánět v těle, naordinované kortokoidní kapky.Docházím i na neurologie....lečba ani vyšetření už žádné..Poslední dobou nafouklé hodně břícho, 11 kg navíc, únava, spavost.Děkuji za odpověď Jana 47let

03.03.2012

Oči a praskání cévek, vysoký tlak

Dobrý den,
prosím o radu. Můj otec 78 let trpí makulární degenerací. Pravé oko je poškozeno vlhkou formou (dostával injekce avastin), u druhého oka má suchou formu, ale i tam došlo k prasknutí cévky někde vzadu na oku, určitou dobu na něj téměř neviděl, do oka mu pak byla podána injekceplynu, který měl krevní sraženinu přesunout z místa ostrého vidění, což se částečně podařilo. Léčí se i s vysokým tlakem. Zajímalo by mě, zda je možné nějak předcházet praskání cévek v oku. Děkuji za odpověď. Helena

09.12.2011

Popraskané žilky v očích, únava

Dobrý den,
Mám popraskané žilky v očích a to už od dětství, oči mám obecně velmi citlivé, často slzí, jsou zarudlé a nemohu používat ani některou kosmetiku. Když mám oči zarudlé od únavy, vykapu je očními kapkami, ale ty popraskané žilky jsou v očích stále a nevypadá to dobře, moc ráda bych se jich nějak zbavila.
Děkuji za odpověď
Barbora

31.10.2011

Praskání cévek v očích

Dobrý den, pane doktrore občas mi praskají cévky v očích, poraďte mi prosím, co bych si měla na to koupit v lékarně, ráda bych něco přírodního. Předem děkuji

28.07.2011

Popraskané žilky v pravém oku

Dobrý den, již delší dobu se potýkám s problémem popraskaných žilek v pravém oku..Vidím to jako velký estetický problém, ale určitě jako signál organismu zevnitř...Na očním se na nic nepřišlo-oční tlak v pořádku atd.-mám ale i dle lékařky více viditelných žilek v oku než je běžné.Nejsem typ, který by měl krásně čisté bílé bělmo, ale teď mám levé oko pěkné-čisté a pravé zarudlé, k večeru více unavené...vždy se zdá, že už je to na ústupu a zase znovu některé žilky popraskají...Mám obavy, abych se tohoto stavu vůbec zbavila...Všechny emoce mi jdou přes oči, takže jejich stav souvisí také s mojí psychikou, která je po mém 40. roce jaksi narušená....Nedávno mi objevili žlučníkové kameny a inklinuji k vyššímu krevnímu tlaku, také mě bolí páteř v oblasti kostrče..Znám jednoho člověka-býv.kolegu z práce, který měl v souvislosti s rozkolísanou psychikou také tento problém..Mám obavy,aby se to nestalo záležitostí chronickou!Řeším to pár měsíců.. Faktem je, že jsem estét a některé věci řeším příliš, proto si taky léta kapu oční kapky na vyčištění bělma (Evercil atd.)a tím jsem si možná ještě přihoršila..Momentálně nekapu nic a přikládám jen obklady černého čaje a různých bylinek.Stav se ale zlepší jen na chvíli..Jsem vděčná za každou radu a děkuji za Váš čas a odpověď.


Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.