Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Bolesti páteře

Kategorie: Klouby a svaly > Bolesti páteře


Bolesti krční či bederní páteře mohou způsobit problémy se zády, bolesti hlavy, mravenčení i zvracení. Hlavní příčinou problémů s páteří je špatný životní styl. Projděte si příspěvky ostatních pacientů, získejte cenné informace a začněte zdravě žít.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 15 stránek
13.04.2024

Bolesti páteře a nohy

Dobrý den, jsem češka žijici v hlavním městě Chorvatska a nahodou jsem našla Vaši stranku.. Jsem ráda že jste také věřící katolík.Chtěla jem vás poprosit o radu. Už pět týdnů mám bolesti páteře i levé nohy ( prý je to lumbago). Doktorka mě léčila brufenem, potom mi dala tři injekce (kortikoidy) a poslala mě fyziatru, který mě může vzít až za tři měsíce. Tady je zdravotnictví ve velmi špatnem stavu. Jesli chci magnetickou rezonanci musela bych jít do soukromé nemocnice a to si finančne nyni nemohu dovolit. Řekla, že vic pro me udělat nemuže. Bolesti vystřelují až do paty, dva prsty se zakrucují a mravenčí. Dlouhá chůze a vykonáváníi povinností je vysilující. Přitom musím co nejdříve nastavit práci, protože z jedné výplaty (manželovy) se tady žit nedá. Stále jsem měla víru, ale v posledních dnech upadám psychicky a je pro mě těžké se i modlit.Dostala jsem k tomu chripku a silne bolesti hlavy a tchyne je težce nemocna musime se o ni postarat a umírá nam pred očima to vše mě už zlomilo. Mažu se kremou od levandule a rozmarýnu.Nevim, jestli mohou vaše byliny putovat až k nam do Chorvatska přes hranice. Mužete mi prosim poradit nebo nějak pomoci? S pozdravem a Božim požehnanim! Martina


22.11.2023

Cysta na páteři

Dobrý den pane Jonáš, prosím poradit, zda je nějaká možnost léčby cysty v páteři, kromě operativního zákroku? Děkuji za odpověď. Alena


30.06.2023

Silné bolesti hlavy od krční páteře

Dobrý den, prosím poraďte mi. Mám dlouhodobé silné bolesti hlavy od krční páteře. Dle RTG i MR to prý není na operaci páteře. Doktoři mi dávají každou chvíli infuze, naordinovali Palgotal, chodím na masáže ale nic důkladně nepomáhá. Dá se s tím něco dělat ? Děkuji za radu s pozdravem V.


10.08.2022

Cysty na páteři

Dobrý den, je mi 60 let a na magnetické rezonanci mi zjistili kořenové cysty na S3 a 4 a foraminostenoza L5-S1. Prosím, lze si alespoň částečně pomoci bylinkovou léčbou? Lékař mi předepsal pouze léky od bolesti. Děkuji za odpověď P.


24.07.2022

Bolesti svalů zad v bederní oblasti

Dobrý den, trápí mě chronické bolesti zad v bederní oblasti. Nejhorší po ránu nebo když je tělo delší dobu v klidu, pomáhá částečně cvičení. musím pravidelně. Jinak asi oslabené ledviny, nález bílkoviny a krve v moči,chronická nefropatie - psáno v lékařské zprávě. Velkou roli u mě hraje i psychika. Prosím poradíte mi nějakou terapii? Děkuji Jana


06.07.2022

Cukrovka, bolesti páteře, tuk na játrech

Dobrý den. Mám cukrovku, bolesti páteře a podle odběru krve tuk na játrech. Nyní mně začal zlobit kyčelní kloub. Poprosím o radu. Děkuji Karel


01.04.2022

Otoky nohou a rukou, Bolest krční páteře a svalů

Dobrý den, prosím o radu? Otékají mi plosky nohou a rukou, bolest krční páteře, bolest svalů. V krvi nizký hemoglobin a mirná trombocytóz,a jinak vše v pořádku. Děkuji.


16.03.2022

Bolest a tlak mezi prsy

Dobrý den, občas se mi stane, že mě probudí bolest na hrudi mezi prsy. Jinak mám dlouhodobě potíže se zatuhlou krční, šíjní a hrudní oblastí. Řeším rhb, jógou a masážemi. Děkuji za odpověď.


27.12.2021

Bolesti krční páteře po autonehodě

Dobrý den, jsou to 2 měsíce, co jsem měla autonehodu (silný náraz zezadu do mého stojícího auta). Absolvovala jsem elektroléčbu a masáže, po které se stav zlepšil. Od té doby se mi začal zvyšovat krevní tlak, naposledy 164/89 (dříve jsem měla krevní tlak naprosto v pořádku), na který mi byl předepsán lék Euvascor. Po léku se mi problémy opět zhoršily, bolest krční páteře a tlak a občas píchání v hlavě. Krevní tlak se zlepšil. Prosím o radu a o pomoc. Děkuji.


22.12.2021

Ztráta citu v levé noze

Dobrý den, mám zaměstnání kde celý den stojím a chodím, dlouhodobě mě trápí bolesti bederní páteře, nicméně včera mi vjela do levé nohy po vnější straně bolest, byla od kyčle až ke vnějšímu kotníku, a asi po hodině bolest tak nějak ustala, ale mám sníženou citlivost v noze od kolene dolů, nezvednu prsty nahoru a dělá mi problém stát na špičce. Asi nějaký skříplý nerv. Děkuji za radu. S.


11.12.2021

Skolióza

Dobrý den, řeším u dcery (13) náhlý výskyt skoliózy (37°),3/21. Po běhání po lékařích, korzetem na 16 -18hodin denně, pravidelném cvičení se kontrolni rtg jeví jako bychom prakticky nic nedělaly. Jsem již trochu zoufalá, dcera byla aktivnim sportovcem, reprezentant ČR, poradil byste nám něco? Děkuji


09.10.2021

Šumění v uchu, bolesti krční páteře a hlavy

Dobrý den, mám stejnou otázku jako je tato na vašich stránkách, kromě malých změn na krční páteři připisujících se mému věku (70 let) mám na mozku meningeom, který, dle neurochirurga) by mé potíže neměl způsobovat, navíc mi začal kolísat krevní tlak (zřejmě po očkování proti covidu??? Nejvíc jsou mé potíže v uchu, ušní vyšetření nic neprokázalo, ještě zbývá otoneurologické vyšetření, které je ovšem až v prosinci 2021, můj život je mými problémy nekvalitní a chtěla bych si pomoci bylinkami. Krční páteř - svalové spasmy, mravenčení, bolesti uší, šumění v uchu.


07.08.2021

Problémy s páteří

Dobrý den. Jsem muž 65let s dlouhodobými potížemi v oblasti páteře po úrazu. Po zlomenině dvou obratlů, dále bederní páteř - vyhřezlá plotýnka. Jsem po výměně kyčelního kloubu, chystaná operace kolene - náhrada, diabetes 2 od 60 let, diagnostikováno polyneuropatie, potíže soustavná únava, spavost, bolest dolních končetin, mrtvění prstů na obou dolních končetinách. Lze s tím tělem ještě něco udělat? Děkuji R.


02.08.2021

Bolesti krční a bederní páteře

Dobrý den, již několikátý rok se střídavě vrací bolest vyhřezlé plotýnky v oblasti krční páteře (zatím vždy vyřešil obstřik), v současné době po lehčím úrazu opět bolest krční páteře a navíc bolest bederní páteře (s brněním nohou a křeče vč. hematomů). Před měsícem jsem absolvovala rehabilitace - magnet a měkké techniky - bez výsledku. Jsem po operaci štítné žlázy (odebrána pravá strana) a léčím se s vysokým tlakem. Můžete mi prosím doporučit směs bylin na alespoň částečné vyřešení problému se zády? Děkuji a přeji pěkný den.


26.06.2021

Cysta na páteři

Dobrý den. Na magnetické rezonanci u mně zjistili - významná spondylartróza L4/5oboustranněvpravo s tekutinou intraartikulárně a synoviální cystou intraspinálně, působící významnou stenotizaci páteřního kanálu a významnou kompresi intraspinálního odstupu kořene L5dx. Mám bolesti v pravé polovině zadku a mravenčení v pravé noze, až k palci. Protože je mně osmdesát let, tak mně lékaři jen napsali prášky proti bolesti.


21.02.2021

Bolesti svalů, kloubů a krční páteře

Sotva chodím, jak mám těžké nohy. Prosím Vás, jestli mi můžete pomoci, děkuji Vám. S pozdravem Milena.


19.01.2021

Bolesti bederní páteře a nohou

Mám několik vyhřezlých plotýnek bederní páteře, proto mám bolesti bederní páteře a bolestí nohou. Beru nato lék gabagamma od Dr. neurologie a Palgotal, lék proti bolesti. Léky mi pomáhají jenom částečně a bolesti přetrvávají dál, co se s tim dá dělat


30.10.2020

Bolesti - krční páteř

Dobry den. Prosím o radu mám potíže už rok se zablokovanou krční páteří. Bolí mě kývací svaly a šíjove svaly. Když mě to začne bolet, tak se mi točí hrozně hlava a bolí. Neurolog mě píchne obstřik a napíše léky. Byla jsem letos na rehabilitaci, ale nebyla dokončena kvůli covidu taktéž fyzioterapie. Léky moc nechci brát, jelikož mám jen jednu ledvinu a vysoky tlak na ktery beru léky. Chtela bych vás porosit o nějaké bylinky nebo čaj na uvolnění svalů. Děkuji vřele S.


21.10.2020

Oteklá kolena a bolesti páteře

Dobrý den,jsem 66 let, celkem vitální, ale posledních půl roku mi otékají a bolí kolena. Také páteř v křížové a bederní části s vystřelováním bolesti doprava. Mám kratší nohu o 1,5cm a celá se stáčím k levé straně. Nosím zvýšení levé nohy už celá léta, ale nyní mě páteř v pravé části bolí stále a hlavně v noci..a též ty kolena, hlavně pravé. Děkuji předem za jakoukoliv Vaší radu. S úctou Vás zdraví Věra


29.09.2020

Bolest krční páteře a levého ramene

Dobrý den,již asi půl roku mě bolí levé rameno,když ho zvednu do polohy 90st,při dalším zvedání přestane. Je to taková pálivá bolest,která právě jde až ke krční páteři.Krční páteř mi v podstatě bolí od mládí s různou intenzitou bolesti,je mi 68 let.Snažím se co nejméně jíst prášky od bolesti,ale někdy se tomu nevyhnu.Je možné řešení bylinkmi? Děkuji moc za odpověď


... celkem 15 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.