Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


22.07.2020
Kategorie: Cesty víry
Exorcismus kontra šarlatáni, lžiproroci, svévolníci

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


25.01.2020
Hemofil, zahlenění u dětí

Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji  se na mě.....


Roztroušená skleróza

Kategorie: Nervy a psychické potíže > Roztroušená skleróza


Roztroušená skleróza je závažné neurologické onemocnění, které postihuje centrální nervový systém. Nejvíce ohroženi jsou lidé v mladém věku. Účinná léčba, která by vedla k úplnému uzdravení zatím není známa, přesto můžete využít sílu přírody a uzdravit se s pomocí bylinek.

Seřadit     popoložkách     
24.03.2021

Třes pravé ruky

Dobrý den, manžel je 10 let po mrtvici, zůstal ochrnutý na levou stranu. Funkční pravá ruka se mu začala třást, nejdříve jemně, ale teď je to v takovém stádiu, že se nenapije z hrnku, a ze lžíce mu padá jídlo. Pomohly by nějaké byliny? Děkuji, M.


07.05.2020

Myelin

Dobrý den, mám asi 10 let roztroušenou sklerózu, dojdu tak 100 metrů. Jestli jsem to správně pochopil, mám poškození myelin. Může, se nějakým způsobem opravit? Nebo jiný způsob, jak se začít normálně pohybovat?


15.03.2020

Zánět trojklaného nervu při roztroušené skleróze

Dobrý den pane Jonáši, je mi 40 let, od r. 2008 mám Roztroušenou sklerozu a cca 7 let mám zánět trojklaného nervu. Beru léky Neurontin a Neurotop retard 300. Jsem už na konci s množstvím užívání, a to ač léků beru moc není moc úlevy. Ach jo. Je to fakt šílené, a do toho už sem na vozíku. Máte nějakou zkušenost s tím hajzlíkem? Mohu Vás poprosit o pomoc? S pozdravem Romana


23.09.2019

Tep srdce

Dobrý den p.Jonáši mám již dva měsíce vysoký tep,lékaři si s tím neví rady!v klidu mám tep normální kolem 70-ti,pokud stoupnu,tak mám tep kolem sta,když se pohybuji a chodím,motá se hlava,nedojdu ani 500metů)!beru několik léků,betablokátory nezabírají!prosím o nějakou radu a popřípadě o čaje(mám i diabetes druhého stupně a RS-roztroušená skleroza,mám 49roků,děkuji Ivo.


18.06.2019

Roztroušená skleroza - cukání nohou

Dobrý den, přítel trpí RS cca 15 let. Nejvíce omezující je slabost v dolních končetinách, zakopávání, cukání v nohou hlavně v noci. Patrné zlepšení po aurikuloterapii, cukání v nohou však přetrvává, je to neovladatené a znemožňuje spánek. Máte , prosím, radu? Děkuji předem mnohokrát. Eva.


30.01.2019

Otekání prstů u rukou

Dobrý den. Vážený pane Jonáši, prosim o radu několik měsiců mě otékají prsty u rukou, večer a ráno. Lekaři mi nic nenašli take. Jsem váhově přibrala, štitná žláza v pořadku. Je mi 52 roků, jsem v přechodu a lečím se s RS. děkuji Taťana.


15.01.2019

Alzheimer u maminky

Dobrý den, prosím o radu, jestli by bylinky pomohly zmírnit projevy této nemoci. Maminka 80 let, 4 roky se léčí s Alzheimerem,před měsícem nastaly problémy s páteří jak bederní, tak i krční.Paměť se také zhoršila, někdy se ztrácí v čase, jakoby se vracela do dětství. Předem moc děkuji za radu L.F.


30.12.2018

Alzheimer

Dobrý den pane Jonáši, rád bych se zeptal, zda máte nějaké bylinky, nebo cokoliv jiného na diagnostikovaného Alzeimera v počátečním stadiu? S pozdravem a poděkováním, Jiří V.


16.12.2018

Častá viroza, rýma, bolesti v krku

Dobrý den pane Jonáši, prosím o Vaši radu, 5 let mám celoročně problémy s rýmou, zahleněním, pocitem plného nosu, ráno úplná nemožnost se nadechnout nosem, zkrátka pocitu,jaký bývá při silném nachlazení. 13 let trpím RS a na MRI mám zesílenou sliznici v dutinách a 2 polypy. Prosím o radu, moje lékařka už si neví se mnou rady, antibiotika jsem už měla opakovaně a kapky do nosu včetně kortikoidních mi nepomáhají. Co jediné mi dělá dobře, jsou proplachy nosu vodou se solí. Děkuji za odpověď a pomoc, s pozdravem a přáním pěkného předvánočního času H.


17.03.2018

Roztroušena skleróza, únava

Dobrý den, byla mi diagnostikovana RS. Ráda bych začala s podpůrnými prostředky čaje, bylinky. Potlačit únavu, možné budoucí ataky atd, či castecne vyléčení. Pomuzete mi? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem. Katka J.


25.11.2017

ALS

Dobrý den, kamarádka má diagnostikováno ALS, i když bylo i podezření na Boreliózu. Měl by jste pro ní nějaké bylinky? Děkuji.


22.11.2017

Roztroušená skleróza a vhodné byliny

Dobrý večer, před týdnem mě byla diag.RS. Jsou nějaké vhodné bylinky na obnovu a regeneraci nervů, které alespoň napomáhají ke zlepšení a udržení. Děkuji Dlouha


23.10.2017

Alzheimer

Dobrý den, je to mu měsíc, co jsem se začala starat o pacientku s Alzheimerovou chorobou. Chtěla bych se zeptat, zda by se ji nemohlo nějak pomoci. Pacientka přes deset let je ležící, nemluví a krmí se NGS, má zavedený PMK, a hodně vnímá. Dávám ji bylinky, namíchala jsem si bazalku, měsíček lékařský a diviznu, ale obávám se, že to na chorobu nestačí. I když má v očích život, tak si myslím, že tato složka nebude stačit a tak bych se ráda zeptala, jestli byste mi neporadil něco jiného. Předem děkuji Pánková.


28.03.2017

Močový měchýř a roztroušená skleróza

Dobrý den pane Jonáši. Už 20 let trpím roztroušenou sklerozou,z toho 13 let si aplikuji Betaferon. Poslední tři roky mám neustálé problémy se záněty močového měchýře. Všechna urologická vyšetření mám v pořádku. Dokonce jsem byla i na kolonoskopii,také v pořádku. Neustálým předepisováním antibiotik mám na játrech malou cystu. Moc bych Vás prosila o radu nebo nějaké bylinky. Předem moc děkuji. Miluše.


02.01.2017

Rakovina prsu a jiné

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu.Před měsícem jsem si našla bulku v prsu.Je to agresivní nádor a již jsem prodělala 23.12.první chemoterapii. Do toho všeho mám již desátý rok roztroušenou sklerózu a štítnou žlázu. Myslíte, že byste mi mohl poradit, jestli můžu pít čaj,který doporučujete na svých stránkách nebo poradit jinou směs? Dnes jsem si koupila Javorový sirup a zkusím se sodou, jak doporučujete.Moc děkuji za odpověď a přeji pěkný večer. S pozdravem Barteková


27.08.2016

Roztroušená skleroza

Hezký den přeji,před 2 měsíci mi diagnostikovali roztroušenou sklerozu.Nejvíc mě trápí třes rukou,celého těla,bolesti hlavy,zimomřivost,občas nejistota v prostoru.Mohl byste mi pomoct a doporučit bylinky?Je mi 51 let.


16.08.2016

Stáří

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ohledně mé babičky.Je jí 94 let.Její pamět už neslouží jako dřív.Vždy odpoledne začíná být mimo realitu.Neví kde a s kým je....Není to každý den stejné.Někdy bývá i trošku agresivní.Byli by na to některé bylinky které by to zlepšily....

Děkuji Vránová


12.07.2016

Roztroušená skleróza a silné mravenčení

Vážený pane Jonáši.Manžel 61let let trpí roztroušenou sklerozou má silné mravenčení po celém těle ,stále je unavený je mu pořád zima,pak se potí jak při horečce.Léený je kortikoidy a co 3 měsíce leží v nemocnici na kapačkách.Poradte mi.Děkuji .


09.06.2016

Roztroušená skleróza u syna

Dobrý den, mému synovi/34 let/ před 2,5 roku diagnostikovali RS.Za tu dobu se jeho stav natolik zhoršil, že má invaliditu III.stupně. Je léčen Tysabri.Nejvíce jsou postiženy oči, chůze, stabilita. Je možné přistoupit k jinému způsobu léčby?Velmi ráda bych Vás se synem navštívila.Mnohokrát děkuji. E.Pudiloví

 

 

 


28.02.2016

Roztroušená skleroza a zvýšená plynatost

Dobrý den, od prosince se léčím na rs. Mám také infekční endokarditidu - nízké riziko. Užívám medrol, citalec a obden si píchám Copaxone. Trápí mě zvýšená plynatost /nezávisle na jídle/někdy mi jdou i bubliny na levé straně těla jako pod žebry. Celkově mě bolí levá strana - bok. Citlivé břicho u pupku, ale sono i krevní testy o.k. Byl by jste tak laskav a doporučil  mi nějaké bylinky. Děkuji KateřinaLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.