Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Svědění konečníku

Kategorie: Střevní potíže > Svědění konečníku


Svědění konečníku může mít celou řadu příčin. Nejčastěji bývá způsobeno hemeroidy, ale také parazity nebo trávicími problémy. Obvyklým řešením bývá změna stravování i životního stylu. Přírodní medicína řeší svědění konečníku od příčiny a čaje i masti účinně pomáhají dlouhodobě.

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, bylinné směsi pro pomoc při Svědění, pálení konečníku si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz.

Seřadit     popoložkách     
19.02.2023

Svědění konečníku

Dobrý den, pane Jonáš. Prosím o radu ohledně svědění konečníku. Již cca rok mě to trápí, netrpim zácpou, spíše ridčí stolici po ránu. Nemám žádné bolesti, jen svědění řitního otvoru a jeho okolí.


16.05.2022

Konečník - svědění a štípání

Dobrý den. Prosím o radu. Už delší dobu mě trápí štípání a svědění konečníku. Děkuji za odpověď.


13.11.2021

Tlak a bolest do konečníku

Prodělala jsem těžký covid. Od té doby, a to je již 10 měsíců, mám urputnou zácpu a neustálý bolavý tlak do konečníku.


23.03.2021

Štípání kolem konečníku

Už více než rok se trápím se štípáním kolem konečníku. Hemeroidy nemám ( absolvovala jsem vyšetření), léčím se na dermatologii, zkoušíme různé masti ( imazol, zinek, bílý dehet, protisvědivý líh, triamcinolon E, canesten), nic nezabírá. Prosím o pomoc.


04.03.2021

Anální trhlina, pálení konečníku

Dobrý den pane Jonáši, chtěla bych Vás poprosit o radu a o pomoc s anální trhlinou a pálením konečníku. Masti předepsané a doporučené lékaři mi nepomáhají. Děkuji, S


12.08.2020

Pálení okolo konečníku

Dobrý den. Před dvěma roky jsem byla na odstranění polypů a vnitřních hemoroidů. Po půl roce než byl odstraněn poslední nastal klid. Letos asi v červenci jsem začala cítit pálení kolem konečníků. Přesně neumím říct jestli i vevnitř. Je to takové celkové. Zároveň mi to přijde, že to pálí i kolem pochvy z venku (výtoky žádné)- Co se týče stolice je bezbolestivá, téměř pravidelná každý den ráno, co dříve bylo tak co 3 - 4 den, bez stopy krve a téměř ukázková. Začala jsem totiž jíst více zdravých jogurtů, omezila sladké, jím více zeleniny, míň masa, omezila kávu, více piju vodu. Poslední týden jsem začala používat dubovou mast a sedací koupele s řepíku, heřmánku meduňky. Ale pálení přetrvává. Poradíte jak řešit tento problém?


13.05.2020

Praskliny v oblasti řitního otvoru

Dobrý den,nepravidelně mě trápí větší či menší praskliny v oblasti řitního otvoru vedoucí "zevnitř" až k přednímu otvoru. Pri močení a umývání praskliny štípou. V běžném provozu jsou místa citlivá,ale ne nejak bolavá.V lékárně mi bylo řečeno,ze je to možná plíseň? Dost často jsem trpěla na kvasinky způsobené branim medrolu,ten již neuzivam. Může to s nimi souviset?Děkuji za radu.


20.06.2019

Neustálé pálení konečníku

Pokaždé když jdu na velkou tak si jdu osprchovat konečník. Bohužel i přes to mám pak celý den pálení konečníku. Na kolonoskopii mi zdělili že mám rosáhlou Divertikulosu se zánětem a v konečníku Hemeroidy. Od te doby mi nasadili každy den lék PETASA 2 g a k tomu MUTAFLOR. A 5 SRPNA mám dorazit opět na vyšetření KOLONOSKOPII. Vse užívám poctivě a konečník pne pálí pořád. To nekouřím a k tomu všemu piju ještě čaj ŘEPÍK .


19.03.2019

Tlak a pálení v konečníku

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, co je nejlepší na pálení a tlak v konečníku. Někdy mám problémy i s žaludkem. Děkuji za odpověď.


18.03.2019

Svědění konečníku a bylinky

Dobrý den,mám asi týden nepříjemný problém.Svědí mě konečník,poze v noci.Na hygienu dbám,hemeroidy nemám,a roupy taky ne o těch jsem četla že samičky vylejzaj ato bych musela vědět,Předem děkuji za radu co s tím.K dr.nechci jít stydím se.Jarča


03.12.2018

Štípání konečníku

Hezký večer p.Jonáš - můj problém. Stále častěji se mi stává, že mne svědí nebo štípe konečník. Štípe po častější stolici, kterou mám normální. Potom mám na papíře po utření slabě nádech krve. Konečník štípe jako ranky. Většinou jdu 2x za den. Problém s vyprazďováním nemám. Ale někdy se stane, že jdu během dne i 4x a to mne pak dost štípe. Podotýkám, že se myju po každé stolici. Jsem už zoufalá. Vyhýbám se ostrému,slanému i sladkému jídlu. Prosím poraďte. Přáním hezkého dne B.


08.01.2018

Praskliny konečníku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém týkající se prasklin v konečníku (fissury). Ráda bych obtíže úplně vyléčila. Trpím jimi několik let. Ze zkušenosti jsem zjistila, že mi problémy řeší pití moštu a pravidelné braní chlorelly, ovšem pokud nic z toho nedělám problémy se zase objeví. Je možné se nějakým způsobem těchto obtíží úplně zbavit? Děkuji za odpověď.


10.09.2017

Problém s konečníkem

Dobrý den, mam problém mokvající konečníkem. Už jsem vyzkoušela plno mastiček, a tak bych chtěla vyskouset nějaké byliny, které hojí a vysušuji. Mam i problém, že mám překyselení žaludku. Lékař mi predepsal léky. Mam problém s moč,í která se mírně dostane na konečník a pálí. Nevím si už rady jak zahojit okolo konečníku prasklinky, které svědi. Musím stále sprchovat, aby to nesvědělo. Mam sedavou práci, a když se spotim, tak to mam zase okolo konečníku mokvající, neboť mi nic nezabírá. Dekuji za radu, co mam pouzit Bohdana


26.07.2017

Bylinky na svědění konečníku

Dobrý den,prosím o radu. Již několik let mě trápí svědění v okolí konečníku, kožní doktorka už neměla trpělivost a poslala mě na odstranění hemeroidů, vůbec o této možnosti neuvažuji. Problémy mám hlavně v noci. Moc děkuji za pomoc. Alena Manďáková


05.06.2017

Svědění v konečníku po stolici

Dobrý den pane Jonáš,prosím Vás o radu.je to delší dobu co mě strašně svědí a štípe v konečníku,ale jen po stolici.samozdřejmě se jdu umýt,ale problém je v tom,že po delší chůzi trpím svěděním a štípáním až je to k nevydržení.Když po delší chůzi zajdu na wc a utřu se,tak mám na toal.papíře malinko krve a pak mám celý den klid do druhého dne,než jdu opět na wc.Byla jsem s tím u lékaře a hemoroidy to nemám,že musím na operaci,že je to polyp.Jsem po operaci a po týdnu se tyto problémy objevily znovu.Dnes jsem byla na kontrole,ale lékař nic nezjistil.Můžete mi prosím poradit nějaké bylinky nebo masti?Pan dr,mi poradil nějakou novinku proktis M v podobě pěny nebo čípky ,ale nevím jestli by mi to pomohlo.Je to prostě jen reklamní novinka.tak proto radějí žádám Vás.Mnohokrát děkují.


24.05.2017

Svědění konečníku a genitálií

Dobrý den, již asi 4 rokem, mám svědění konečníku a genitálií a také uší. Mám hemoroidy, které paní doktorka nyní léčí prášky a mastí. Stav se u hemoroidů zlepšuje, přes den mám poměrně klid, ale v noci,když jsem v klidu se musím škrábat nepříjemné svědění jak genitálií tak konečníku.Gynekologické záněty,výtoky nemám trpím však nadýmáním a a nočním chozením na malou . Je mi 51 let, sedavé zaměstnání a také zvedání těžkých břemen. Prosím, je možné nějaké řešení? Děkuji.Eva


10.04.2017

Svědění konečníku a byliny

Dobrý den, poslední 2-3 roky mě svědí konečník. Dříve mě svědil 1-2 dny a pak třeba týden nic. Poslední 3 měsíce je to už ale denně a řekl bych, že teď mě už občas svědí i mezi konečníkem a varlaty. Mám pocit, že se to zhoršuje po konzumaci alkoholu a po sladkém. Obojího jsem se zřekl a cítím mírné zlepšení. Za několik dní se vracím z ročního pobytu v zahraničí a chystám se k doktorovi, ale ještě předtím chci dát šanci přírodním produktům. Moc Vám děkuji za radu. S přáním hezkého dne, Zdeněk


03.03.2017

Konečník

Dobrý den, prosím o rad, trápí mne páchnoucí výtok z konečníku. Konečník je vystouplý po dvou porodech a občas krvácí. Myslela jsem, že to spraví koupele v dubové kůře, nestalo se tak. Asi je to něco uvnitř střeva. Mám změnit stravu?Čeho víc a co vynechat.Jím vše v přiměřeném množství ale od dětství dávám přednost tučnému (olej, špek, majonéza). Děkuji za radu


22.01.2017

Lichen

dobrý den, již cca 5 let mám diagnostikovanou licheň, vyskytuje se kolem konečníku. Stav se zhoršuje, přes den mám poměrně klid, ale v noci, zejména kolem deváté večer a kolem 3-4 hodiny ráno nespím a stál se musím škrábat.. je to nesnesitelně nepříjemné svědění. Kožní lékařka mi už předepsala několik mastí, úplně k ničemu. Je mi 53 let, sedavé zaměstnání,velký stres, mám cca rok po mrtvici(disekce tepny), nesmím antioxidanty.. prosím, je možné nějaké řešení? Pokud mi nabídnete nějaké bylinky,čaje atd, pošlete mi je na dobírku, zašlu adresu. Děkuji.J.B.


03.10.2016

Svědění konečníku a byliny

Dobry den. Po antibiotikach mě začal svědet konečnik, trva to už 7 měsícu. Žádne masti mi nepomahaji, jestli mate nejake bylinky, ktere by zabraly rad je koupim.Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.