Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Cysty

Kategorie: Ženské problémy > Cysty

Podkategorie: Cysty na vaječníku


Cysty jsou patologické dutiny s vlastní výstelkou epitelovou vrstvou. Nejčastěji se objevují na vaječníkách, v ledvinách, na děloze nebo prsou. Způsobují bolesti, gynekologické obtíže i tlaky v břiše nebo v místě cysty.

Velmi efektivní je léčení bylinkami, kdy po medikaci velmi často cysty zmizí, stejně jako se objevily. Vyhnete se tak operaci i další nepříjemné léčbě.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 26 stránek
07.05.2024

Bartholiniho cysta

Dobrý den, dle lékaře mně byla diagnostikována cysta Bartholiniho žlázy a dle nej je jediné možné řešení operace. Cystu pozoruju již měsíc bez nějakého zhoršení či bolesti, ani nevím pomalu, že ji mám. Rada bych se vyhnula operaci a proto se zajímám o nějakou alternativu. Je možné doporučit nějaké kombinace bylinek? Moc děkuji za odpověď.


09.06.2023

Endometrióza a cysta

Dobrý den pane Jonáši, chtěla bych vás poprosit o radu, co by mi pomohlo na endometriózu s endometrialni cystou. Děkuji. Ž


17.02.2023

Cysta na vaječníku

Dobrý den, mám prosbu. Našli mi cystu na pravém vaječníku. Jelikož loni v říjnu jsem podstoupila operaci dělohy, tak bych se další operaci raději vyhla. Lékařka zatím rozhodla, že to bude sledovat a kontrolovat za dva měsíce. Prosím o radu, děkuji moc. Hezký den. Je mi 41 let .


05.12.2022

Polycystické vaječníky

Dobrý večer. Mám problém polycystické vaječníky a nemám menstruaci už 1 rok. Můžete mi pomoci? Děkuji pěkně za odpověď.


11.03.2022

Cysta na pravém vaječníku

Dobrý den pane Jonáši, při preventivní prohlídce mě paní doktorka objevila cystu na pravém vaječníku veliká 3,5cm. chtěla bych se zeptat, zda by u Vás nešly zakoupit bylinné směsi k tomu určené.


04.03.2022

Cysta na vaječníku - byliny, bylinky

Dobrý den pane Jonáši. Je mi 61 let,65kg a 165cm. Na pravém vaječníku cysta 3cm a doporučená operace. Operace odložena pro podezření na genetický problém týkají í se kofeinu a možnosti komplikace při narkóze. Přijala jsem to jako možnost s cystou ještě něco udělat přírodní cestou. Genetické testy mi budou dělat asi dva měsíce, tak doufám, že mám nějaký čas. Mnohokrát Vám děkuji a ještě jednou se omlouvám, a děkuji za Váš čas a případnou pomoc. Ludmila


07.02.2022

Bylinné směsi při nádoru vaječníků

Dobrý den, opakovaně se léčím pro zhoubný nádor vaječníků, v současné době chodím na chemoterapii. Je možné získat od vás bylinnou směs pro posílení imunity, účinků léčby? Děkuji za odpověď


03.01.2022

Cysta na vaječníku - IVF

Dobrý den, měla bych na Vás menší dotaz. Mám 21 let a od 17 let trpím na cysty na vaječníků. Zkoušela jsem různé bylinky, ale zatím žádný účinek. Cysty jsou většinou většího vzrůstu, a jsou plněné tekutinou. S partnerem se přes rok snažíme o dítě, ale marně. Není tedy problém jen u mě, ale i u partnera. Byla jsem zaslána do CAR, kde po sdělení výsledků ze spermiogramu měl přítel nízkou hodnotu spermií. Z tohoto důvodu nám bylo doporučeno IVF. Ke zmiňovaným cystám bych chtěla jen dodat, že se tvoří opakovaně co měsíc. Má otázka tedy zní, zda by bylo možné namíchat nějakou směs bylinek pro mě a pro přítele. A pokud by to nešlo pro přítele, tak alespoň pro mě. IVF máme naplánované na březen. Zatím používám bylinné vložky od tiande na ženské problémy. Bylinky jsou moje poslední možnost před IVF. Předem děkuji za odpověď. S Pozdravem V.


27.10.2021

Vaječniky

Dobrý den, prosím o radu. Před měsícem mi byl zjišťen utvar na vaječníku. Krevni testy mám v pořádku. Děkuji


20.05.2021

Myomy a cysty

Dobrý den, pane léčiteli, chtěla jsem Vás moc poprosit, zda byste mi doporučil Vaše bylinky. Je mi 50 let. Pan doktor mi sdělil, že mám v děloze myomy a cysty, které mi za poslední rok způsobují silné krvácení při menstruaci nebo slabé, ale dlouhé krvácení mimo menstruační cyklus. Též způsobují tlak v podbřišku. Nechtěla bych jít na operaci. Velice Vám děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď Jitka P.


13.05.2021

Cysta v prsu, polypy, myom a cysty v děloze

Vážený pane Jonáši, je mi 49 let a byla mi před několika týdny zjištěna cysta v levém prsu a dále dva polypy, myom a dvě cysty v děloze. Přesto, že p. gynekoložka ví, že mám rakovinu prsu i dělohy v přímém příbuzenstvu (matka, teta, babička), předepsala mi hormonální přípravek Duphaston. Ráda bych se umělým hormonům i operacím vyhnula a bylinky mi pomohly už mockrát, proto se na Vás dovoluji obrátit o radu, případně sestavení vhodných bylinek zaměřených na zlepšení těchto nálezů. Předem mockrát děkuji za odpověď. Marie


19.04.2021

Léčba - cysta na vaječníku

Dobrý den, prosím poradte mi nějakou léčbu na cystu na vaječníku. Děkuji. B.


05.03.2021

Lymfocysta

Dobrý den, mohu požádat o radu? Jsem po radikální gynekologicke operaci ( karcinom ovaria 9/2020), měla jsem 4 zajišťujicí chemoterapie poslední 5. ledna. Včera při gynekologické kontrole zjištěná lymphocysta 30×40mm. Děkuji S pozdravem L.


16.01.2021

Cysta na vaječníku - dcera

Dobry den, pane Jonáši. Prosím poraďte. Dcera 25 let, má cystu na vaječníku, pokud se neztratí, hrozí ji operace. Poraďte nám prosím bylinky, které by pomohly. Děkuji za odpověď. S pozdravem Pavlina


05.10.2020

Myom a cysta

Dobré odpoledne, pane Jonáši, můj gynekolog mi diagnostikoval myom o 3cm v průměru a cystu, obojí v děloze. Je mi 42 let, jsem bezdětna, mám 10let stálého partnera. Vzhledem k tomu, že před pulrokem byl náznak myomu jen zdánlivý, dá se ocekávat, že pri další kontrole bude myom vetší. Nerada bych volila chirurgický zákrok, raději bych zkusila bylinky a Vaši. Budu ráda za jejich namíchání. Děkuji a přeji požehnané podzimní dny, Marie


03.09.2020

Cysty na vaječnících

Dobrý večer, moje dcera (39 roků) absolvovala dvakrát umělé oplodnění a oboje se podařilo - má dvě děti. Nyní jí gynekoložka diagnostikovala na obou vaječnících cysty (bolestivé). Moc prosím o radu, jak se jich zbavit. Děkuji a přeji krásné dny a pevné zdraví. M.


14.07.2020

Děložní cysty

Pěkný den, prosím o radu dcera 40 let cysty na děloze - teď jí čeká druhá operace. Při užívání antikoncepci bylo vše v pořádku, ale jakmile vysadila opět problém. Má jedno dítě. Děkuji za odpověď L.


05.07.2020

Zvýšené trombocyty, cysta na vaječníku

Dobrý den. Mám diagnostikovanou esencialni trombocytemii a neustále zvyšující se hodnoty, a k tomu cystu na vaječníku srostlou k děloze. Jsem ze svého zdravotního stavu už psychicky špatná. Jaká kombinace bylin by mi pomohla? Budu šťastná i za mírné zlepšení, děkuji za radu. Simona


25.06.2020

Cysty na vaječníku

Dobrý den p. Jonáš, prosím také o radu, jaké bylinky, čaje bych měla užívat, abych se zbavila cyst. Gynekolog mi napsal HA Clormetin, ale nechci do sebe cpát hormony, které mají plno vedlejších účinků. Děkuji za radu


06.05.2020

Žlučníkový kámen, vysoký tlak a cysty na vaječníku

Dobrý den, v září loňského roku jsem prodělala plicní embolii( hluboká žilní tromboza). Na sono břicha mi byl zjištěn kámen v žlučníku, cysty na vaječníku a divertikulitida. Beru prášky na vysoký tlak a ředění krve. Asi v půlce ledna mě začalo pálit za hrudní kostí ( EKG i CT srdce mám v pořádku). Taky mi začalo bolet v oblasti žlučníku. Stále se necítím dobře, jsem dost vystresovaná. Nevím, co by mi pomohlo dostat se zase do pohody. Děkuji za odpověď.


... celkem 26 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.