Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Střevní potíže

Kategorie: Střevní potíže

Podkategorie: Průjmy a zácpy,Střevní infekce,Poruchy trávení,Polypy ve střevech,Nadýmání, plynatost,Hemeroidy,Svědění konečníku,Píštěl na konečníku


Střeva slouží k vylučování potravy a jsou společně se žaludkem a konečníkem hlavními částmi trávicího traktu. Všechny střevní potíže způsobují nepříjemné stavy, mnohdy i dlouhodobé zdravotní problémy.

Bylinky udržují správné střevní klima a podporují mikroflóru. Pravidelné pití bylinných čajů čistí trávicí trakt od bakterií i nečistot. Nečekejte až trávicí obtíže příjdou, dodržujte správný stravovací režim a prevenci.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 34 stránek
08.04.2024

Stolice

Dobrý den pane Jonáši, moc vás prosím o radu..Jsem přes měsíc a půl po operaci kolene..Nevím čím to nastalo, ale měla jsem různé prášky na bolesti, antibiotika.po operaci, pak železo, atd..už skoro měsíc mám problémy se stolicí. Nejprve hlenovitá s troškou krve, po ant. na střevní problémy trochu zlepšení, a teď znovu, i když držím dietu už 14 dní, zase taková hodně světlá, hodně páchnoucí, někdy hlen. Moc prosím o radu, táhne se to dlouho, a už jsem slabá, jak se nemůžu najíst.. Moc děkuji, a zdravím vás, H.


24.03.2024

Průjmy po operaci

Dobrý den p. Jonáš před 4mi roky jsem měla resekci tenkého střeva 100cm a od té doby mám průjem až 10x za den. Už 3 měsíce držím dietu, ale žádný vysledek. Co byste mi doporučil. Děkuji M


25.02.2024

Abces na kostrči

Dobrý den, Mám problém s opakujícím se abcesem na kostrči. V minulosti jsem s tím byl na chirurgii kde mi abces otevřeli a vypumpovali hnis, s pomocí betadin masti se to podařilo zahnat, nicméně už cítím že se mi to vrací znovu. Na kůži zatím nic vidět není, ale citím na místě svědění a mírnou bolest. Prosím o radu ohledně léčby ale i prevence. Děkuji


08.01.2024

Průjmy

Dobrý den pane Jonáši, chtěla jsem Vás poprosit o doporučení bylinek na časté průjmy, které nejsou klasickou medicínou řešitelné. Psala jsem již loni, ale po tragické události v rodině jsem se již neozvala, takže se omlouvám za příp. opakovaný dotaz. Děkuji


25.11.2023

Zánět střev

Dobrý večer p. Jonaš je to už 3 roky kdy jsem měla operaci střev, protože jsem tam měla zánět. Neprve byla první kde mě odebrali část tenkého střeva. Jenže to ještě nebylo v pořadku tak mě davali antibiotika 3 týdny nejméně 20 druhů. Poté přistoupili ke 2 operaci takže mě vzali celkem 40cm tenkého střeva a dělohu atd. Pak mě to tam prasklo tak byla 3 operace, která skončila vývodem. Za rok mě ho zanořili a za 3/4roku se mi začala dělat zácpa tak mi odebrali 2cm tlustého střeva. Od té doby bojuji s průjmem. Takže jsem měla 5x zásah do střev. Co mi poradite?


11.06.2023

Tlusté střevo

Dobrý den, trpím dlouhodobě divertikulitidou a v současné době mám bolesti v pravém podbřišku. Prodělala jsem dvakrát covid a v poslední době jsem byla i ve stresu. ATB moc nezabrala. Děkuji za názor, V.


20.05.2023

Hemeroidy

Dobrý den pane léčiteli. Chci se zeptat. Co by pomohlo zmírnit bolesti při hemeroidech. Děkuji za odpověď J.


01.05.2023

Zánět tlustého střeva

Mám silný zánět tlustého střeva, jeho  měla jsem silnější krvácení a byla 2 dny hospitalizována. Prohlídky: CT a kolonoskopie s laboratorní vyšetřením. Co byste mne prosim doporučil? Děkuji za odpověď a zaslání bylin pro mého manžela na žlučové bahno. Marcela


23.03.2023

Zácpa, plynatost a nadýmání

Dobrý den. Mám problém s vyprazdňováním. Rovněž mám velkou plynatost a nadýmání. Děkuji za radu Z.


19.02.2023

Nádor na tlustém střevě

Dobrý den pane Jonáši, ráda bych vás poprosila o radu. Bratrovi byl zjištěn nádor na tlustém střevě s metastázemi na játrech. Bude následovat chemoterapie. Mohly by pomoci bylinky? Předem moc děkuji za odpověď. M.


19.02.2023

Svědění konečníku

Dobrý den, pane Jonáš. Prosím o radu ohledně svědění konečníku. Již cca rok mě to trápí, netrpim zácpou, spíše ridčí stolici po ránu. Nemám žádné bolesti, jen svědění řitního otvoru a jeho okolí.


02.01.2023

Problémy s vyprazdňováním a hemeroidy

Pane Jonáši, nemohu se vyprázdnit bez pomoci čípku, stolici mám tvrdou a samé bobky, rozdírá mi to konečník, ucpává mi to konečník a tím vznikají hemeroidy, které už rámují konečník .Používám mast Procto- Glyvenol a léky Diozen. Nikterak to nepomáhá vyřešit problém s obtížným vyprazdňováním. Piju, jím ovoce, ovesné vločky,ale bez čípku to nejde.Zatím mi žádný lékař neporadil. Prosím moc o radu, kdybych lehla s nemocí, tak se nevyprázdním. Děkuji.


11.12.2022

Střevní potíže - ulcerozní kolitida

Dobrý den, mohla bych se, prosím, poradit ohledně bylin na ulcerozní kolitidu? Dekuji Vám a přeji hezké dny. Hana


13.09.2022

Psychická zácpa

Dobrý den, mám chlapečka (7 let). Měl hypotonii, do roka se jen plazil, chodit začal až ve 2 letech, mluvit také později. Vše krásně dohnal, měl odklad školní docházky (problémy s držením tužky, kreslení ho nebaví, atd.), teď nastoupil do 1. třídy. Do cca 4 let byl plně na plenkách. Dnes už čůrá do záchodu, ale máme problémy s kakáním, potřebuje na to plínku. Navštěvujeme i psychologa. Na záchodě už seděl, ale bez výsledku. Když se ho zeptám, co by potřeboval nebo jak mu mám pomoci, tak odpoví, že neví, ale že mu vadí při kakání sedět a potřebuje stát s plínkou... Navíc trpí i zácpou, která je dle lékařky psychická.(bere Forlax a chodíme na dětské gastro). Chtěla bych Vás poprosit o radu ohledně bylinek jak na zácpu, tak na psychické potíže. Děkuji.


31.08.2022

Časté průjmy, vysoký tlak, a ledviny

Dobry večer pane Jonáši, jsem po několika operacích včetně onkologické a následném ozařování. Po poslední operaci - augmentace močového měchýře a poté odstranění žlučníku mě trápí časté průjmy. Velmi mě to omezuje neboť nutkání nelze ovládnout. Mimo to mám vysoký tlak a hůře mi funguji ledviny - vše následek onkologického onemocnění. Prosím o radu týkající se primárně průjmu, případně i dalších obtíží, velmi děkuji.


27.08.2022

Bolesti břicha

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, poradit. V poslední době mě bolí břicho, mám také nadýmání nafouknutí břicha. Léčím se s páteří - skolióza, a beru léky na epilepsii -  astma. Budu ráda za odpověď.S.


21.06.2022

Střeva

Zdravim, prosím o doporučení čajové směsi (bylinek), které poslouží k pročištění střev, víceméně preventivně, akutní problémy nemám. Děkuji. Hana


16.05.2022

Konečník - svědění a štípání

Dobrý den. Prosím o radu. Už delší dobu mě trápí štípání a svědění konečníku. Děkuji za odpověď.


11.05.2022

Hirschprungova choroba

Dobrý den, můj 13 lety syn trpí záněty konečníku a v konečníku má také vředy, které praskají a pak syn masivně krvácí. Veškerá léčba už selhala, tak bych chtěla poradit a poprosit, co mohu dávat na ty záněty.jinak by nás už čekala trvalá stomie. Zázraky se přece dějí....


17.04.2022

Zácpa a občasné krvácení při stolici

Dobrý den pane Jonáši, téměř týden jsem nemohla na stolici. Vzala jsem si lžičku olivového oleje, dostala veliký průjem a mám nadýmání vyhřezlý konečník a krevní částičky ve stolici. Bolí mě břicho stále. Co radíte? Děkuji a přeji vše nejlepší.


... celkem 34 stránek

Související články12.09.2011 - Kategorie: Zdravý jídelníček

Éčka v potravinách, aneb víte, co jíte?

Reklama na věci, které nepotřebujeme


08.12.2011 - Kategorie: Čtení ke kávě a čaji

Přírodní léčba versus klasická medicína

Oba světy je důležité důmyslně propojit, prim je uzdravený pacientLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz