Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Mužské problémy

Kategorie: Mužské problémy

Podkategorie: Prostata,Poruchy erekce,Pomalé spermie,Impotence, neplodnost,Pohlavní nemoci


Mužské choroby jsou nemoci, které postihují převážně muže, většina z nich souvisí s mužskými pohlavními orgány nebo hormony. Přírodní medicína dokáže odstranit problémy s prostatou, pomáhá při poruchách erekce a neplodnosti i léčbě pohlavních nemocí.

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, bylinné směsi pro pomoc na Mužské potíže si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz.

Seřadit     popoložkách     
... celkem 14 stránek
04.04.2024

Impotence

Dobrý den, přítel 51 let ma problémy s erekcí. Bere prášky na tlak jinak se s ničím neléčí. Je možné doporučit od vás nějaké bylinky. Moc děkuji


06.12.2023

Buzení - prostata

Dobrý den, Je mi 62 let, léčím se na prostatu, beru léky na předpis i dostupné bez a také bylinky. Stává se mi, že se vzbudím většinou mezi 4 a 5 hodinou a to takovým leknutím, malinko i stresem. Nevím jestli je to tou prostatou, starostmi nebo něčím jiným. Slyšel jsem, že vzbouzení v určitý čas, souvisí s problémem vnitřního orgánu. Můžete mi poradit? S pozdravem Petr


06.11.2022

Zvětšená prostata a kámen v močovém měchýři

Dobrý den, je mi 58 let a mám dlouhodobé problémy se zvětšenou prostatou. Urgence močení, řezání na hrázi to je moje největší životní trápení už několik let. Před dvěma lety jsem postoupil novinku Rozum v Brně, ale bez efektu. CT, MR nepotvrdily nic vážného. Zatím beru bez výsledku prášky a dr. mi vystavil předoperační vyšetření a v lednu naplánováno operaci laserem na odstranění středního laloku na zvětšené prostatě a zároveň odstranění kamenu v močovém měchýři. Vím, že operace je až v tom posledním případě, mohu poprosit o radu či vyzkoušet nějakou kůru, abych se operaci vyhnul? Popř. návštěvu? Děkuji moc za odpověď. Petr


05.05.2022

Zánět prostaty

Dobrý den, co na zánět prostaty? Děkuji.


08.04.2022

Hladina PSA

Přítel se léčí s rakovinou prostaty, nyní druhá ataka, metastázy v prostatě i močovém měchýři,metastatický nádor v rektu, má zavedenou stomii - po akutním ileusu, nyní nově užívá lék, který by měl zamezit růstu rakovinných buněk. Má diagnostikovánu také leukemii - bez léčby. Nyní vysoká hladina PSA, jsou nějaké byliny na snížení? ( hladina PSA 31).


16.12.2021

Zvětšená prostata, adenom v pravé nadledvině

Chvála Kristu, pane Jonáši prosím Vás o radu, doporučení bylinek na zvětšenou prostatu a adenom na nadledvince - velikost 12x7x9mm. Před třemi týdny jsem měl potíže s kamínkem v močových cestách, byl mi zavedený stent z ledviny do močového měchýře. Minulý týden se dělalo CT vyšetření, jestli kamínek vyšel. Po přečtení výsledku z CT jsem zjistil, že mám zvětšenou prostatu - hraniční velikost 5cm, a adenom na nadledvině 12x7x9mm. Protože věřím bylinkám, tak bych Vás prosil o doporučení a namíchání bylinek na můj problém. Předem moc děkuji


28.11.2021

Chronická prostatitida

Dobrý den, již více jak dva roky mám problém s chronickou prostatitidou. Mohu Vás požádat o namíchání bylinek . Děkuji za odpověd. P.


16.09.2021

Obtížne močení

Muž má po chemoterapii mnohočetný mylom. Již 1rok dvakrát operaci prostaty. Po operaci trpí zbytkovou moči, musí mu dávat hadička, při kterých trpí, existuje něco co by mu pomohlo? Děkují za odpověd. N.


31.08.2021

Erekce

Dobrý den, mám problém s erekcí. Nechci brát prášky. Mám cukrovku 8,5 až 9 s léky. Jinak jsem zdráv. Raději bych bral nějaké bylinky. Děkuji.


13.08.2021

E-coli, v močové trubici, u můžů

Dobrý den, měl jsem zarudlé ústí močové trubice a po vyšetření urologem bylo vše negativní. Zašel jsem na kožní a ze stěru zjištěna střevní bakterie E-coli v močové trubici. Přeléčeno Antibiotikama, opakovaný stěr negativní. Přesto mám stále potíže. Prosím o radu a směsi bylinek na močové a pohlavní cesty. Ještě trpím lehkým astmatem a užívám kortikoidy ve spreyi Relvar Ellipta. Děkuji P.


24.06.2021

Zvětšená prostata a zvýšené PSA

Dobrý den, můj manžel má zvětšenou prostatu a zvýšenou hodnotu PSA. Jiné problémy s tím spojené nemá, zatím žádná další vyšetření neproběhla. Můžete mi prosím poradit jaké bylinky by byly vhodné? Děkuji M.


24.05.2021

Prostata

Manžel má 65let. Před 7lety prodělal ozařování, chemo v tabletách. Operace tlustého střeva je bez potíží. 1x za 2roky kontrola v Motole a 1x ročně kontrola na onko v Jihlavě. Kde je také kontrolován na urologii má PSA 2.8, nemá problém s močením. Byl na MR prostaty, vše dobré, ale lékařka ho zve na vyšetření vytržení vzorku prostaty přes konečník. Má strach. Já myslím, že to je zbytečné. Prosím o radu, moc děkuji.


05.01.2021

Problém - stopoření penisu

Dobrý den, mám problém se stopořením penisu. Mám cukrovku kolem 5,6 beru prášky na cukrovku, jde s tím něco dělat? Děkuji za odpověd, Vláďa


13.12.2020

Prostata - Časté močení po ránu

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás s prosbou ohledně nezhoubné prostaty. Je mi 67 let a léčím prostatu od ledna 2019. Lékařem předepsaným lékem Omnic Tocas bez zjevného zlepšení a souačsně mi byl předepsán lék Urizia, ale necítím žádné zlepšení. Spíš větší obtíže s vyprazdńováním moče. O operaci neuvažuji. Současně mě trápí i cukrovka II. typu v rozmezí cukru v krvi kolem 7,5 až 9,0. Jste schopen mi pomoci. Za odpověď děkuji.


07.11.2020

Mužské problémy

Dobrý den, rád bych se se zeptal? Mám už delší problém při intimním styku. Je mi 51, a už rok mi nejde, aby se mi postavil. Rád bych se zeptal, jak toto napravit?


12.10.2020

E-coli

DOBRY DEN, PANE JONAŠ. MAM VELKY PROBLEM. PRED 2 MA ROKY SE MI OBJEVILA BAKTERIE E-COLI VE SPERMATU. VZDY PRI VYVRCHOLENÍ DOCHAZI K PALENI A STIPANÍ NA KONCI PŘIROZENÍ. NA UZDIČCE SE MIDELA BILY POVLAK, POUZIVAM KOLONOIDNI STŘIBRO, KTERE ZABIRA SE STŘIDAVYMI USPĚCHY. MĚL JSEM NEKOLIK ANTIBIOTIK BEZ VYSLEDKU. PROSIM O RADU CO MAM DĚLAT,POKUD EXISTUJI NEJAKE BYLINKY, DĚKUJI ZA RADU.


29.09.2020

Bylinky a prostata

Dobrý den,mému 54 letému muži byla diagnostikovaná pokročilá rakovina prostaty s metastázemi v uzlinách a kostech.PSA mu bylo zjištěno 288. 6.8.byla zahájena hormonální léčba.Upravily jsme stravování,vynechali jsme cukr,živočišné býlkoviny,mléčné produkty.Nasadili jsme zeleninové štávy,lněné semínko,medvědici lékařskou,vrbovku,chlorelu,ječmen.Ted bylo zjištěno PSA 37.Ale museli muže nacévkovat,protože v močovým měchýři zůstávalo 3/4 l moči.Prosíme o pomoc a radu,jaké produkty máme zakoupit,jestli něco neděláme špatně.Moc děkujeme za odpověd, s pozdravem Monika


24.09.2020

Léčba rakoviny prostaty

Léčím se na rakovinu prostaty_hormonální léčbou již 1 rok.Púvodně jsem byl ozařován takto-3měsíce pánev a 3měsíce prostata.Po této léčbě jsem byl předán na urologii.Asi před rokem mi byl zjištěn vyšší stav PSA a na základě toho bylo rozhodnuto-hormonální léčba.Již po ozařování jsem měl potíže se vylučováním stolice-špatně jsem ji udržel a to trvá do současnosti.Po kontrole střev a konečníku mi bylo řečeno,že jsou po ozařování oslabena. Asi v polovině září Vás o mně psal p.Hodák-otec pí.Švadlenkové. Vážený pane Jonáši,prosím o vyjádření a jsem s pozdravem v Ježiši Kristu a Marie Panny


04.07.2020

Chronická prostatitida

Dobrý den, pane Jonáši. Mám chronickou prostatitidu, žádný léky mi nepomáhají. Mám furt čím dál tím větší problémy. Potím se, z toho mám i zimnici. Poradite mi prosim, děkuji pan G.


11.04.2020

PSA 3.6

Zdravím Vás pane Jonaši, prosim o radu mám, zvýšené PSA na 3.6 doporučil by jste mi vhodné bylinky na můj stav. Velice děkuji za Váš drahocený čas a Vaši odpověd. S úctou K.


... celkem 14 stránek

Související články14.09.2011 - Kategorie: Léčení duše i těla

Léčba rakoviny přírodní chemoterapií

Přírodní chemoterapie spolehlivě ničí rakovinové buňky bez vedlejších účinkůLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.