Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Písek v ledvinách

Kategorie: Ledviny a močové cesty > Ledviny > Písek v ledvinách


V ledvinách se usazuje kromě kamenů také škodlivý písek, který může být příčinou poruch ledvin. Léčivé bylinky dokáží tento písek rozpustit na malé částečky, které odcházejí společně s močí.

Seřadit     popoložkách     
20.02.2023

Písek v moči

Dobrý den pane Jonáš, prosím o radu ohledně mojí dcery. Má 18 let, při vstupní prohlídce u lékaře jí našli zvýšené množství urátů ( písek) v moči, kyselina močová byla v normě. Dcera je také atopik. Na urologii jsme objednáni až v dubnu. Potřebovala bych pro dceru něco na pročištění močových cest. Děkuji a přeji příjemný den, F.


07.01.2021

Písek v močových cestách

Dobrý den. Už dlouho mám problém s močovymi cestami. Pan doktor mi předepisuje léky Omnic Tocas. Močový měchýř mě nebolí, ale močová trubice mě pořád pálí někdy víc, a někdy míň. Teď nedávno jsem byl na kontrole, dělal mi vyšetření moče a říkal že mám v moci písek. Tak jsem chtěl poprosit o radu, co mohu užívat abych se toho zbavil. Děkuji.


29.08.2017

Písek v ledvinách

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně tatínka, který je po mozkové mrtvici. Tatínek je chodíc, ale má cévku a písek v ledvinách. Můžete mi doporučit čaj od vás na pročištění. Děkuji. Lenka


07.02.2016

Urologický dotaz

Dobrý den, moc bych Vás chtěla poprosit  pomoc. Manžela tatínek je po operaci prostaty. Jeho problémy jsou takové, že má cévku a pytlík na moč. Cévka mu začíná zarůstat pískem, i když vypije za den hodně tekutin. Doporučil byste mu nějaký čaj, dekuji.


18.01.2016

Kámen a písek v ledvinách

Dobrý den pane Jonáši, byl mi diagnostikován kamínek a písek v ledvinách. Je mi 46 let, mám pouze alergii na pyl a seno, jiné další závažné nemoci nemám. Prosím o namíchání bylinek, doporučení čaje nebo bylinných přípravků. Jste velice laskav a přeji Vám krásný den. Děkuji Vám. Lucie Chl.

 


07.11.2014

Bolesti pod levým žebrem, písek v ledvinách

Dcera trpí již 2 roky silnými bolestmi pod levým žebrem až k zadní části zad, poslední den už se jí bolest rozšíří po vrchní části břicha. Nespí a bolestí nejí, pomáhá jí teplá voda ve vaně. Nic po vyšetřeních nemohou najít,byla na gastro, slinivka,žlučník, sono, vše v normálu. Bolesti trvají tak 5-6 dní, pak vše ustane a vše v normálu. Je jí 24 let a mám strach ,protože je vždy pak strašně vyčerpaná fyzicky i psychicky. Mimo to trpí na ledvinový písek a mívá záchvaty, že musí na kapačky, ale tvrdí, že jsou to bolesti jiné a záchvaty od ledvin pozná. Bohužel bolestmi je ve stadiu, kdy si už myslí, že je zralá na psychiatra, když jí na nic nepřišli, ale bohužel ji neposlali na žádné hlubší vyšetření, asi šetří. Můžete nabídnout směs bylin, které by jí mohly pomoct a neublížili jí na ledviny? Děkuji M.K.

03.08.2014

Štítná žláza, bolesti žlučníku, stres a únava, ledvinový kamínek a písek

Dobrý den, potřebovala bych radu v roce 2011 jsem podstoupila operaci štítné žlázy, beru eutyrox 100 do tohoto roku bylo vše v pořádku. Nyní jsem začala byt hodně unavená jsem pořád ve stresu hodně nervní a mám pořad nějaké strachy o celou rodinu, a do toho bolesti žlučníku, nechutenství a zvracení. Také na ultrazvuku pan doktor potvrdil, že mám kamínek 6 mm veliký, také na levé ledvině se mu zdálo že mám písek, děkuji za radu

28.07.2013

Písek v ledvinách a kyselina močová v krvi

Vážený pane Jonáši, je mi 57 let. Na konci roku 2011 mi zemřela dcera, což se podepsalo na mé psychice. Letos jsem podstoupila dvě operace, odstranění polypu v děloze a operaci žlučníku. Začíním se už stavět na nohy, prý mám ještě lehce zvýšené hodnoty jater, písek v ledvinách a kyselinu močovou v krvi. Někdy mám pocit, že mám šlachy a klouby jaksi ztuhlé. Poraďte mi, prosím, co mám/nemám  jíst a pít, jaké čaje mám užívat. Děkuji moc předem, Eva

26.10.2011

Písek v ledvinách, kameny

Dobrý den chtěla jem se zeptat zda je nějaká bylina přímo na písek v levinách a jestli je možné si ho u vás objednat? Já mám 31.let a už 3neděle hrozné bolesti pořád jsem nevěděla od čeho d říká že jsem zdravá a včera náhodou nález na ledvinách sice mě ještě čeká vyšetření ledvin ale prý to vypadá na písek nebo kameny. Proto vás prosím o pomoc ve formě bylinek mnohdy jsou učinější nežli prášky děkuji moc a přeji hezký den Smutná

10.02.2010

Cysta na ledvině, záněty, písek

Dobrý den pane Jonáši - manžel(51roků) má cystu na ledvině - zatím jen pár mm - ale znervoznili jsme. Protože od mládí má problémy s moč.ústrojím(záněty,dříve písek).Chodí na kontroly. Exituje bylinka, která by cystu zničila? Aby- jak přišla, tak zase odešla? Věříme bylinkám, tak Vás prosím o radu - jaké bylinky koupit? Děkuji za odpověď.


Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.