Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


22.07.2020
Kategorie: Cesty víry
Exorcismus kontra šarlatáni, lžiproroci, svévolníci

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


Ženské problémy

Kategorie: Ženské problémy

Podkategorie: Výtoky, kvasinky, mykóza,Gynekologické záněty,Streptokok v pochvě,Cysty,Myom,Menstruační problémy,Rakovina děložního čípku,Otěhotnění, ovulace a neplodnost,Pohlavní nemoci,Bakterie v moči,Podpora kojení,Prsa,Polyp v děloze


Přírodní léčba již po mnoho staletí efektivně pomáhá ženám při nejrůznějších zdravotních problémech. Bylinky dokáží efektivně pomoci při pohlavních nemocech, menstruačních problémech, kvasinkových či plísňových infekcích, odstraní cysty či myomy a pomáhají budoucím maminkám otěhotnět.

V naší poradně naleznete mnoho zdravotních problémů včetně odpovědí, ale také mnoho vyléčených pacientek a spokojených maminek.

http://www.lecitel-jonas.cz/47-fibroadenom-bulka-v-prsu-cysty-v-prsou-rakovina.html

http://www.lecitel-jonas.cz/33-hormonalni-antikoncepce-nitrodelozni-telisko-lecive-byliny.html

 

V případě, že si nepřejete problém se mnou konzultovat, moje bylinné směsi pro pomoc při Ženských potížích si můžete objednat na e-shopu byliny-bylinky.cz. 

Seřadit     popoložkách     
... celkem 149 stránek
25.04.2022

Silné menstruační krvácení v přechodu

Dobrý den, je mi 51 let, poslední měsíce mám menzes i 3-4 týdny a sraženiny. Začala jsem brát askorutin pro zmírnění. Již několik let mám v děloze myomy a občas cysty. Teď mi lékařka sdělila, že mám špatný krevní obraz a nevyhnu se odebrání dělohy. Předepsala mi noretisteron a železo. Můžete mi prosím doporučit bylinky? Už jsem pila vaše čaje a lékařka mě při kontrole chválila. Děkuji za odpověď.


21.04.2022

Myom a silná menstruace

Dobrý den, je mi 48 let. Celé roky jsem měla silnější menstruaci a užívala horm. lék orgametril. V únoru jsem byla na menší operaci s polypem a zmenšovali mi myom. V březnu jsem měla strašně silnou menstruaci. Můj doktor chce abych zatím nic nebrala, že by se mi to měli srovnat. Vyšetření mám všechny v pořádku. Tak si říkám, co pít nějaké bylinky? Nebo ráda přijmu nějakou tu radu. Děkuji.


07.04.2022

Myom - bolestivá menstruace, silné krvácení

Dobrý den, mohu vás poprosit o radu. Mám v děloze myom 2 cm velký. Byla jsem na zákroku, ale nevyšlo to zůstal tam. Bylo mi doporučeno odstranění dělohy, ale zatím to odmítám je mi 42 let. Myom mi způsobuje bolestivou menstruaci a silné krvácení. Předem moc děkuji


27.03.2022

Alergie, astma, autoimunitní štítná žláza, vyšší děložní sliznice

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o pomoc s chronickými i akutními problémy. Je mi 41 let (2 děti, císařem) a mám již několik let pylovou a potravinovou alergii (léčeno dle potřeby antihistaminiky a kortikoidy/nosní sprej) v projevech se jedná o kýchání a vodnatou rýmu spíše nárazovitou o to více omezující (nestačím ani tahat kapesníky z boxu). V loňském roce jsem prodělala atypický zápal plic ze kterého mi zůstalo astma, léčeno kortikoidy. Dále se léčím autoimunitní onemocnění štítné žlázy, zatím pouze v těhotenství nasazen Letrox jinak bez medikace, pouze sledována. Z akutních problémů (zatím problém jenom v tomto měsíci, pouze vyšetření ultrazvukem) mě trápí vyšší děložní sliznice, podezření na děložní polypy a špinění v krátké době po menstruaci. Vlastní menstruace velmi silná. Gynekolog se domnívá, že se jedná o počátek přechodu, doporučuje kyretáž a nitroděložní tělísko. Do tohoto měsíce jsem měla menstruaci víceméně pravidelnou, nebolestivou, ale zesilující. Tento měsíc byl pro mě opravdu velmi vyčerpávající po všech stránkách. K umělým hormonům se stavím spíše odmítavě a nejsem zastáncem radikálních řešení. Nyní používám Gynex a piji Gynastan ženský čaj. Předem děkuji za radu.


27.03.2022

Zánět pochvy

Dobrý den. Pane Jonáši. Prosím, můžete mně poradit nějaký čaj na tento problém. Moc vám děkuji. Přeji krásnou neděli a Boží požehnání vám a vaším blízkým.


24.03.2022

Rakovina prsu 4. stadium

Dobrý den p. Jonáši, moc Vás prosím o pomoc. Je mi 37let. 3roky se léčím s rakvinou prsu. Meta.v kostech a játrech, nyní probíhá silná chemoterapie. Dle PET zlepšení, jak si mohu pomoci bylinkami? Moc Vám děkuji, Martina.


11.03.2022

Cysta na pravém vaječníku

Dobrý den pane Jonáši, při preventivní prohlídce mě paní doktorka objevila cystu na pravém vaječníku veliká 3,5cm. chtěla bych se zeptat, zda by u Vás nešly zakoupit bylinné směsi k tomu určené.


10.03.2022

E.coli - oslabená imunita

Dobrý den pane léčiteli, opakovaně se mi vrací při oslabení imunity (přeléčené ureoplasma 9/2021) ženské a urologické obtíže způsobené nejčastěji E.coli ( pálení, řezání v pochvě a močové trubici). Byl jste mi doporučen, že by bylo u vás možné zakoupit na podporu bylinky. Můžete mi prosím doporučit co konkrétně nebo na e-shopu jsem vyloženě na tuto problematiku nic nenašla. Děkuji Šárka


04.03.2022

Cysta na vaječníku - byliny, bylinky

Dobrý den pane Jonáši. Je mi 61 let,65kg a 165cm. Na pravém vaječníku cysta 3cm a doporučená operace. Operace odložena pro podezření na genetický problém týkají í se kofeinu a možnosti komplikace při narkóze. Přijala jsem to jako možnost s cystou ještě něco udělat přírodní cestou. Genetické testy mi budou dělat asi dva měsíce, tak doufám, že mám nějaký čas. Mnohokrát Vám děkuji a ještě jednou se omlouvám, a děkuji za Váš čas a případnou pomoc. Ludmila


02.03.2022

E-coli - močové cesty, myom

Dobrý den pane Jonáši, obracím se na Vás o radu. Již necelá dva roky mám neustále problémy s častou bolestí v podbřišku, zádech, pálení a řezání v pochvě a vše mám rozbolavělé. Celou dobu mám v moči bakterie a hlavně E-coli. Na gynekologii také zjištěna E-coli a myom 4x4cm, ale necháno na řešení urologa a myom pozorovat. Beru jedny antibiotika za druhými, Jen od začátku roku jsem měla již druhé, a dnes mi bylo řešeno, že mi na to nic nepomůže, když nezabírají antibiotika. Je mi 58, mám nadváhu a rok mám teprve přechod, ale zatím se nedovedu smířit s tím, že mám neustálé pálení a není pomoci. Již jsem vynechala hodně kyselé, mléčné výrobky i sexuálního života jsme se s manželem vzdali a nic nepomáhá. Mám sedavé zaměstnání a některá dny je sedět velmi nepříjemné. Jsem z toho již bezradná. Trochu světla vidím ještě v bylinkách a proto se obracím na Vás, jestli spolu nenajdeme řešení. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. NK.


19.02.2022

HPV a streptokok v pochvě

Dobrý den, moc bych Vás chtěla požádat o pomoc. Má dcera19 let se, od podzimku 2021, léčí se streptokokem na gynekologii. Partnera má 1,5 roku stálého. Předcházel všemu na podzim zánět krku a dutin, kdy brala celkem 2 antibiotika ( v délce 3 týdnů). Po všech kultivacích a citologií jí objevili HPV viry na děložním čípku ( očkovaná je Gardasil 9), takže už si opravdu neví rady. Děkuji Vám


10.02.2022

Streptotok v pochvě v těhotenství

Dobrý den pane Jonáš, chtěla bych se optat na problém, který trápí mojí dceru. Je těhotná a neustále má nesnesitelné bolení, pálení pochvy uvnitř i zvenčí, rudé bolavé. Nemůže ani spát skrz bolest. Gynekoložka jí řekla, že má streptokoka, ale léčba čípky ani mast nepomáhají. Nic jineho jí nedala a ani to moc neřeší. Dcera už je úplně zoufalá. Tímto se obracím na vás co byste doporučil. Moc vám děkuji H.


10.02.2022

Bolest břicha - při menstruaci, úzkost

Dobrý den, pane Jonáši, mohl byste mi prosím poradit co na bolesti břicha při menstruaci. Veškeré vyšetření jsou v pořádku. Nicméně bolest břicha přichází a nefunguje na ni nic. Spouští se mi díky tomu úzkosti. Od lékařky mám předepsaný neurol. Který jsem tedy teď měsíc nepoužila. Přála bych si svůj problém vyřešit. Děkuji za radu. S přáním pěkného dne V.


07.02.2022

Bylinné směsi při nádoru vaječníků

Dobrý den, opakovaně se léčím pro zhoubný nádor vaječníků, v současné době chodím na chemoterapii. Je možné získat od vás bylinnou směs pro posílení imunity, účinků léčby? Děkuji za odpověď


06.02.2022

Fibroadenom, úzkosti

Dobrý den, prosím o radu pro moji šestnáctiletou dceru. Před rokem objeven fibroadenom v levém prsu. Kontroly na sonu po půl roce. Teď z prsu při zmáčknutí vytéká nažloutlá tekutina. Dcera má taky problémy s usínáním, trpí úzkostmi. Bylo by možné tyto problémy zvládnout pomocí bylinné terapie? Přeji krásný večer, M.


27.01.2022

Opakující se gynekologicke záněty, výtok

Dobrý den, mohu poprosit o radu? Už pár let se potkám s gynekologickými problémy.  Většinou mi vyjde streptokok. Pan doktor napíše vždy antibiotika, ale já mám vždy pokoj jen pár dní a zas je na novo výtok. Děkuji za radu


07.01.2022

Vysoká děložní sliznice, bez menstruace

Dobrý den, prosím o radu. Je mi 35 let. Již několik měsíců se potýkám s předčasným přechodem, žádná menstruace. Nyní mi gynekoložka zjistila dle utz. vysokou děložní sliznici, která by měla samovolně odejít. Pokud se do několika týdnů nezadaří, budu muset podstoupit vyčištění dělohy. Můžete mi prosím poradit něco na vyvolání menstruace? Děkuji S.


05.01.2022

Nádor v prsu

Dobrý den, mé dceři 23 let  chirurgicky odstranili nezhoubný nádor /fyloidní tumor/ v prsu. Do dvou měsíců se nádor vrátil. Mohla bych poprosit o mast a namíchat vhodný čaj?


05.01.2022

Čaje a kojení

Vážený pane Jonáši, lze bylinné čaje (zejména klouby-cévy-ledviny a na pročištění organismu)užívat při kojení? Velmi děkuji za odpověď. N.


03.01.2022

Cysta na vaječníku - IVF

Dobrý den, měla bych na Vás menší dotaz. Mám 21 let a od 17 let trpím na cysty na vaječníků. Zkoušela jsem různé bylinky, ale zatím žádný účinek. Cysty jsou většinou většího vzrůstu, a jsou plněné tekutinou. S partnerem se přes rok snažíme o dítě, ale marně. Není tedy problém jen u mě, ale i u partnera. Byla jsem zaslána do CAR, kde po sdělení výsledků ze spermiogramu měl přítel nízkou hodnotu spermií. Z tohoto důvodu nám bylo doporučeno IVF. Ke zmiňovaným cystám bych chtěla jen dodat, že se tvoří opakovaně co měsíc. Má otázka tedy zní, zda by bylo možné namíchat nějakou směs bylinek pro mě a pro přítele. A pokud by to nešlo pro přítele, tak alespoň pro mě. IVF máme naplánované na březen. Zatím používám bylinné vložky od tiande na ženské problémy. Bylinky jsou moje poslední možnost před IVF. Předem děkuji za odpověď. S Pozdravem V.


... celkem 149 stránek

Související články12.09.2011 - Kategorie: Čtení ke kávě a čaji

Babské rady a tipy pro domácnost

Různé tipy a babské rady pro domácnost, zahradu a kuchyni


14.09.2011 - Kategorie: Čtení ke kávě a čaji

Duchovní následky interupce

Interupce znamená potrat, čili umělé přerušení těhotenství


14.09.2011 - Kategorie: Léčení duše i těla

Léčba rakoviny přírodní chemoterapií

Přírodní chemoterapie spolehlivě ničí rakovinové buňky bez vedlejších účinků


14.09.2011 - Kategorie: Čtení ke kávě a čaji

Nenoste ty lebky

Přivoláváte na sebe katastrofy, nehody a tragédie


12.09.2011 - Kategorie: Diety

Protiplísňová dieta na mykózy, kvasinky, výtoky, gynekologické potíže, plísně

Pravidla a rady na problémy s plísněmi či mykozami


14.09.2011 - Kategorie: Čtení ke kávě a čaji

Škodlivost antikoncepce na ženské tělo

Užívání hormonální antikoncepce poškozujete nejen Vaše tělo, ale také životní prostředíLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz