Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....30.08.2022 - Kategorie: Cesty víry

Vyléčení a Uzdravení nemocní

kontra pomluvy na internetu

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.

Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20 let. Odpověděl jsem přes 50 tisíc dotazů, a tisíce telefonátů. Výsledkem mého povolání jsou: https://www.lecitel-jonas.cz/kniha-vylecenych-pacientu.html . Každý člověk, který nepostrádá Rozum, si po přečtení Uzdravených lidí uvědomí, že lži a pomluvy psané na netu, jsou pouhými zlými úmysly. Bohužel se najdou mezi desítkami tisíc lidí jednotky, které použijí Pomluvu - zlořečení. Umím pochopit, že nemocný člověk, dlouhodobě, bude ovlivněn nemocí i po stránce duševní.

Pomluvy styl - píše ty samé odpovědi dokola. Ano, pokud máte jen pod ženskými problémy 3000 odpovědí, tak nemůžete každé ženě psát něco jiného, zvláště když víte, roky, že bylinné směsi v odpovědích Uzdravují - https://www.lecitel-jonas.cz/kniha-vylecenych-pacientu.html .

Pomluvy k mému stylu komunikace - pakliže jsou schopni mou komunikaci přijmout lékaři, lékařky, učitelky, Ti, kteří pracují s lidmi, ridiči kamionů, majitelé firem, lesníci a jiní...co k tomu dodat...nemluvím sprostě, ani vulgárně. Ano, tón hlasu mám důrazný, člověka mohu pokárat, že je zanedbaný. Bohužel je v ČR smutné, že lidé už neumějí Rozpoznat význam slova pokárat, a často použijí Pomluvu: on nám nadával. Rozumný či Moudrý si nechá poRadit, řeší své Uzdravení, ne tón hlasu!

Pomluvy stylu: dává si tam co chce, nemá uveřejněno složeni - byl jsem před léty, na udání, kontrolován SPZI. Nejen, že mám na každém bylinném balení složení, ale i v procentech státní normy bylin. Opět se jedná o Pomluvu.

Vyžaduji u nemocných, aby dodržovali lékařskou medikaci, chodili na pravidelné kontroly. Činili si pravidelné záznamy např. vysokého tlaku, u cukrovek a jiné. 8 z 10-ti nemocných nemá, nebo nedodržuje dietu - musí si tedy skrze nemocnice kontaktovat dietní - nutriční oddělení, a striktně diety dodržovat, jinak byliny nedoporučím. Pouze lékař, ne pacient, rozhoduje o snižování, či vysazení léků atd...k tomu připomenu agresivitu pacientů, sprostotu a vulgaritu, proklínání, vyhrožování kontrolami, soudy - stejné jako ve zdravotnictví. Psal jsem o tom již v roce 2014.

Jsem věřící konvertita, římský katolík, a z Víry, Slova jako Skutků vycházím. Nedělám rozdíl mezi bratry a sestrami v Kristu Pánu a lidmi bez víry. Ba co nevěřícím věnuji majoritu času. A paradoxně pomluvy na internetu uvěřejňují nevěřící, co k tomu dodat? Komu vadí má Víra, nechť se obrací na někoho jiného.

Věřím pevně, že nemocného bude zajímat -  https://www.lecitel-jonas.cz/kniha-vylecenych-pacientu.html - a ne pomluvy.

+ Bůh Vám žehnej Jonáš

 

 
Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.