Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Kniha vyléčených pacientů léčitele Jonáše


Kniha vyléčených pacientů je určena všem, kdo mají nějaké zdravotní problémy a hledají pomoc. Inspirujte se druhými lidmi a jejich zkušenostmi. Vězte, že za pomoci víry a léčivých bylin se může stát zázrak i Vám.


V knize jsou přehledně řazené ohlasy a poděkování od vyléčených pacientů.


Neváhejte a napište také Vaše zkušenosti s bylinnou léčbou. Každé zpětné vazby si velmi vážíme a čerpáme inspiraci k dalším léčebným postupům a inovacím.


Seřadit     popoložkách    
... celkem 17 stránek
02.11.2023

Gynekologické problémy, Ureaplasma, porucha slzného filmu, bolesti beder

Hezký den, ze srdce děkuji za Vaše byliny, kdykoliv jsem měla problém, vždy mi pomohly. Pan Jonáš s Vámi vše vždy ochotně prokonzultuje a skutečně mu záleží na tom, zda Vám je lépe. Opravdu dlouho jsem se trápila s bakterií Ureaplasma, kde nepomohla ani širokospektrá antibiotika a až byliny (čaje a koupele) od pana Jonáše přinesly úlevu a uzdravení. Také na problémy s očima (syndrom suchého oka a zákalky). To stejné s gynekologickými záněty a cystou na vaječníku a dlouhodobé bolesti beder. Byliny používám již druhým rokem na všechny problémy, co přicházely a vždy mi pomohly. Zkusila jsem většinu čajů a vždy splnily, co slibovaly. Opravdu ať Vás trápí cokoliv, neváhejte, nebudete litovat. A já Vám pane Jonáši ze srdce děkuji, za Vaše schopnosti a otevřené srdce. S láskou a vděčností. Adéla:)

 

Pokoj Páně Vám Adélo - špetka Víry, naslechnutí Rad, poté, díky Bohu a bylinám, se člověk Uzdravuje. Úžasná je Vaše Trpělivost. V Kristu s Vámi Jonáš

 


24.10.2023

Ztráta menstruace u 16ti leté dívky

Vážený pane Jonáši, moc Vám děkuji za bylinky, které jste doporučil mé dceři. Nemenstruovala 88 dní a po 14ti dnech pití čajů, se jí menstruace dostavila.S úctou Květa Procházková

 

Pokojný den Vám přeji - Dobrá práce díky Bohu, bylinám a Vaší péči, v Kristu Jonáš


21.09.2023

Časté antibiotika - streptokok, záněty dutin

Milý pane Jonáši, rádi bychom Vám poděkovali za Vaše bylinkové čaje, které fungují a pomáhají. Náš syn Honzík (věk 8 let) byl velmi často nemocný. Ve školce více nebyl než byl a ani po nástupu do školy se vysoká nemocnost nezlepšila. Trpělivost mi došla na jaře tohoto roku. Od listopadu do jara - během půl roku - měl syn 4 antibiotika (streptokoky, záněty dutin). Mezitím "jenom" kašel a rýma. Navíc je alergik s náběhem na astma...Po telefonické konzultaci s Vámi jsem objednala první kůru na půl roku. Čekala jsem, zda bude nějaké zlepšení nebo na nás čekají zase 5. antibiotika? Vaše čaje pomohly a od té doby jsme antibiotika nepotřebovali! Po poradě s Vámi jsme připravovali čaje Průdušky a Odhlenění, upravili pitný režim, koupili termohrnek, aby mohl pít teplý čaj i ve škole...výsledek stojí za to. Nyní, v půlce září, již řada dětí ve třídách chybí, opět se prý objevují streptokoky. My o nich díky Vám nic nevíme :-)

 

Pokoj Vám i synkovi - Vaše trpělivost a péče, rovná se Uzdravené dítě:-). Bůh Vám žehnej do rodin. V Kristu Jonáš


28.04.2023

Uzdravené Metastázy jater

Milý pane Jonáši, děkuji Vám z celého srdce za cestu, na kterou jste mě nasměroval.Po loňském úspěšném zvládnutí rakoviny prsu jsem v březnu při běžném kontrolním vyšetření - UZ břicha opravdu nečekala nález na játrech - mnohočetné fleky potvrdila mag. rezonance jako metastázy. Zhroutil se mi svět, ale hned druhý den jsem zmobilizovala síly a hledala "stéblo" (Tonoucí se stébla chytá). Zavolala jsem prvnímu léčiteli, kterého mi telefon nabídl - pana Jonáše. Byliny,dieta a Víra v Boha! Přečetla jsem spoustu článků na www.vira.cz, oprášila jsem Bibli.Odpustit sobě, druhým a vidět vše s láskou. Chválit Boha,odevzdat mu všechno trápení. Jsem věřící, ale má víra byla vždy "vlažná", teď ve mně hoří velkým plamenem.14 dní po původní mag.rezonanci byly podezřelé už jen 2 fleky, onkomarkry v krvi na nule. Následovala biopsie - 3 týdny čekání, ale taky drahocenný čas na sobě dál pracovat, vždyť vzorek ve zkumavce je pořád kus mě. Je 26.duben a lékař nevěří, je to tukové! Žádné nádorové buňky! Tak radši ještě jedno CT vyšetření příští týden. Ale já věřím, že už nic nezmění. Děkuji Bohu, že mi poslal do cesty pana Jonáše. Běkuji panu Jonášovi, že mi ukázal CESTU k Uzdravení!

Pokoj Vám přeji - Věř a Víra tvá tě Uzdraví - Bůh je Milosrdný a Uzravuje. V Kristu Jonáš


12.02.2023

Jaký máte, prosím, názor na očkování miminek?

Dobrý den, pane Jonáši, velice vám děkuji za Vaši pomoc v době mého dětství, kdy jsem trpěla na velmi časté průdušky, a kašel. Doslova jste mi zachránil život pomocí směsí na pročištění organismmu, a na průdušky + dietou, kterou jste mi doporučil.


01.07.2022

Vyléčení - cysty, neplodnost

Dobrý den pane Jonáši, cca před 1,5 měsíci jsem Vás kontaktovala kvůli problémům s cystami a neplodností. Před necelým rokem mi lékař sdělil, že nikdy nebudu mít děti přirozenou cestou ani z umělého oplodnění (max z darovaného vajíčka) a mám cystu na vaječníku velikosti kiwi a v dubnu 2022 byla velikosti pomeranče. Poslali mne do lázní, což bylo ještě více kontraproduktivní. Včera jsem byla na velké kontrole na gynekologii, kde mi můj gynekolog oznámil, že se stal Zázrak, a že jsem Zázrak tohoto roku. Cysta zmizela, ale na ultrazvuku bylo vidět několik folekul, což byla známka toho, že jsem plodná a zdravá. Sliznice a děloha dle doktora ukázková, a že by se o mne měla napsat učebnice - jeho slova. Chci říct, že hlavně záleží na Víře a myšlení jít si za svým. Moc děkuji a i nadále pokračuji v léčbě. Petra

 

Pokojné a požehnané dny Vám Petro. Děkuji za ohlas, a Vaší radost, v kristu Jonáš


13.01.2022

Zlatý stafylokok

Moc děkuji panu Jonášovi za rady a bylinky. Dcera měla v krku zlatého stafylokoka. Bolelo jí v krku, byla unavená, bez energie. Již měsíc pije kombinaci čajů doporučených panem Jonášem. Dnes mi paní doktorka sdělila, že dle výtěru z krku se stafylokok u dcery vyskytuje jen v malém přijatelném množství. Dcera se cítí mnohem lépe, v léčbě bylinkami bude nadalé pokračovat, nosí si do školy termosky s čajem a moc jí chutnají. Květa


01.01.2022

Gynekologické problémy - cysty

Vážený pane Jonáši, velmi děkuji za vyléčení gynekologických problémů. Vaše bylinné směsi jsou doslova zázračné. Velmi si vážím Vašich schopností a přeji pevné zdraví.


30.12.2021

Mykóza - Vyléčení - byliny, bylinky

Dobrý den, pane Jonáši, v první řadě Vám chci poděkovat za pomoc s léčbou chronické mykózy, kterou jsem trpěla 6let. Již po 2 týdnech užívání Vašich čajů ( pročištění /ženský /nervan +koupele) jsem měla klid. Teď to budou 4 měsíce a zatím jsem ji neměla. Je to úžasný pocit. Moc Vám děkuji.


22.12.2021

Štítná žláza - pomohly mi bylinné čaje !

Vážený pane Jonáši! Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaše výborné rady a také za bylinné čaje. Bylinky mi moc pomohly a vyléčily štítnou žlázu!Dovolte mi podělit se o můj příběh. V březnu 2021 mi bylo doporučeno pro dlouhotrvající tříleté špatné krevní hodnoty a uzlíky na štítné žláze doporučeno odstranit operačně celou štítnou žlázu. Zaplať Pánbůh jsem toto radikální a nevratné řešení odmítla a obrátila se na pana léčitele Jonáše. Ten mi doporučil pít ráno čaj na pročištění organismu, v poledne směs "klouby, cévy a ledviny" a večer čaj nervan. Poctivě jsem je pila (i když občas na nějaký šálek zapomněla) a nyní začátkem prosince mám hormony štítné žlázy dle odběrů krve ZCELA V POŘÁDKU. NÁDHERA!!! Po 8 měsících. Jsem šťastná, že jsem štítnou žlázu "nedala pryč" a věřila Pánu Bohu, bylinkám a panu Jonášovi. Děkuji.

01.12.2021

Prostata

Manžel měl problém s vysokým PSA. Chodí na kontroly na urologii do Jihlavské nemocnice. Stále vyšetření, kontroly, žádná léčba. Požádala jsem o radu pana Jonáše. Poslal bylinky. Po necelém půlroce hladina PSA klesla z 2.57 na 2. Jde to bez razantních vyšetření. Manžel se cítí dobře. Moc děkuji panu Jonášovi. Přeji Všem kterým pomáhá také uzdravení a děkuji Bohu, že jsou na zemi lídé, kteří pomáhají, a ne jen vydělávají na nemocech lidí. DĚKUJI


13.10.2021

Hormonální nerovnováha - otěhotnění

Na stránku pana Jonáše jsem natrefila zcela náhodně a ještě že se tak stalo! Díky jeho bylinným čajům se mi během roku upravil cyklus a nastartovala ovulace. Výsledek nemůže být krásnější! Dcera Magdalénka, která je s námi už 7 měsíců ????. Moc Vám děkuji a přeji mnoho dalších spokojených a vyléčených pacientů!


24.09.2021

Nadváha a vysoký tlak

Dobrý den pane Jonáši, moc Vám děkuji za bylinkové čaje a rady na vysoký tlak. Lékař mi předepisoval stále více tablet, tlak 150/100 zůstával. Po užívání Vašich směsí se tlak začal upravovat a již před ukončením léčby jsem byla bez farmacie. Mám se dobře na duši i po těle, můj tlak nyní po půl roce od zakončení léčby je stále do 120/80. Dokonce jsem zhubla. Všem velice přeji uzdravení.

 

Pokoj Páně Vám Iveto - kdo naslouchá a poté tak koná, se díky Bohu a bylinám Vyléčí, v Kristu Jonáš


13.08.2021

Mononukleóza u dětí (vysoké horečky, zvětšené krční uzliny a zvýšené hodnoty jaterních testů)

Dobrý den pane Jonáši, moc Vám chci poděkovat za směs bylin na pročištění organismu a na játra. Dcera 10 let prodělala mononukleózu (laboratorně potvrzeno) s vysokými horečkami,zvětšenými krčními uzlinami a poté měla zvýšenou hodnotu jaterních testů. Pití čajíků pečlivě dodržujeme a též jsem zavolala do nemocnice, jak jste doporučil k zaslání seznamu potravin vhodných při této nemoci. I dietu jsme striktně dodržovali. Včera byla dcera na odběru krve a všechny výsledky vč.jaterních testů jsou v pořádku (paní doktorka byla překvapená) a to čajíky dcera pije zatím 14 dní. Ještě jednou Vám moc děkuji. Přeji hodně zdraví. Ivana

 

Pokoj Vám oběma a pevné zdraví. V Kristu Jonáš


17.05.2021

Bylinky - vyléčení - polyp v děloze

Dobrý den pane Jonáši, mockrát děkuji za Vaše bylinné směsy, které mi pomohli odstranit polyp v děloze. Po telefonické konzultaci mého problému a strachu z operačního zákroku, jste mi doporučil bylinné čaje a nastavil i pitný režim. Po 2,5 měsících užívání Vašich bylinných čajů, jsem dnes odcházela z preventivní gynekologické prohlídky BEZ NÁLEZU. Mám z toho radost a cítím úlevu. Po Vašich čajích se cítím skvěle, nejsem unavená a povedlo se mi i shodit 8 kilogramů. Věřím tomu, že jsem byla zavodněná. Ještě mě čeká SONO vyšetření ohledně kamenu v ledvině a i tomu věřím, že se mi kámen povedlo díky čajům rozpustit. Moc Vás zdravím a děkuji mnohokrát za Váš čas, který svým pacientům věnujete a za Vaše bylinky. S pozdravem J.

 

Pokojný den Vám, Martino. Kdo dbá rad, dosáhne i možnosti Uzdravit se díky Bohu a bylinám. Přeji Vám nadále pevné zdraví. v Kristu Jonáš


15.04.2021

Tiky u syna

Milý pane Jonáši, děkuji Vám za čaj Nervan, který jste mi poradil pro syna, který měl problémy s tiky. Po pravidelným pitím jak jste nám doporučil po 8 týdnech nevíme co tiky jsou. Moc Vám děkuji a přeji krásný den.

13.04.2021

Neuropatie po chemoterapii

Vážený pane Jonáš,děkuji za vyřešení mého problému po chemoterapii. Vaše bylinky mi velmi pomohly.Problém se zlepšil o 95%. Moc děkuji a vřele doporučuji všem, kteří mají jakýkoli zdravotní problém čaje pana Jonáše.Děkuji Eva

04.03.2021

Atopický ekzém dcery

Milý pane Jonáši, děkuji za vyléčení alopecie u mojí dcery. První lysinky se jí objevily, když jí bylo 14 let. Chystala se na střední školu, profesionálně sportuje. Myslím si, že obě tato fakta a navíc to, že nás opustit tatínek dětí mělo zřejmě vliv na její psychiku. Vlasy jí začaly padat víc a víc, ale vše nesla hrdinně. V termoskách nosila do školy čaje a obě jsme věřily, že dobrou Vírou a sílou bylin jí společně pomůžeme. Teď je dceři 16let, je to šťastná a veselá slečna a momentálně by potřebovala někoho, kdo ji trochu zastřihne vlasy, protože jí narostly krásné nové dlouhé. Děkuji a všem čtenářům vzkazuji:"nevzdávejte se a věřte", Lucie

 

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista - skvělé, že máte obě dvě Radost a zdraví, v Kristu Jonáš


20.02.2021

Gynekologické záněty - ženské problémy

Dobrý den, děkuji Vám za čaj na ženské problémy, které mne trápily. Již záněty nemám. Samozřejmě jsem musela změnit i přemýšlení v hlavě. Děkuji Vám a přeji pěkný den.


27.01.2021

Hormonální nerovnováha - otěhotnění

Ráda bych tímto chtěla srdečně poděkovat léčiteli Jonášovi, jehož bylinné směsi mi během roku poctivého pití srovnaly hormonální disbalanci. Výsledkem je zdravé první těhotenství, ze kterého by se nám s manželem měla v březnu narodit holčička. Děkuji!

 

Pokoj Páně Vám a srdečné blahopřání k miminku, Bůh Vám žehnej, v Kristu Jonáš


... celkem 17 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.