Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


22.07.2020
Kategorie: Cesty víry
Exorcismus kontra šarlatáni, lžiproroci, svévolníci

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


25.01.2020
Hemofil, zahlenění u dětí

Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji  se na mě.....


Kniha vyléčených pacientů léčitele Jonáše


Kniha vyléčených pacientů je určena všem, kdo mají nějaké zdravotní problémy a hledají pomoc. Inspirujte se druhými lidmi a jejich zkušenostmi. Vězte, že za pomoci víry a léčivých bylin se může stát zázrak i Vám.


V knize jsou přehledně řazené ohlasy a poděkování od vyléčených pacientů.


Neváhejte a napište také Vaše zkušenosti s bylinnou léčbou. Každé zpětné vazby si velmi vážíme a čerpáme inspiraci k dalším léčebným postupům a inovacím.


Seřadit     popoložkách    
... celkem 16 stránek
13.10.2021

Hormonální nerovnováha - otěhotnění

Na stránku pana Jonáše jsem natrefila zcela náhodně a ještě že se tak stalo! Díky jeho bylinným čajům se mi během roku upravil cyklus a nastartovala ovulace. Výsledek nemůže být krásnější! Dcera Magdalénka, která je s námi už 7 měsíců ????. Moc Vám děkuji a přeji mnoho dalších spokojených a vyléčených pacientů!


24.09.2021

Nadváha a vysoký tlak

Dobrý den pane Jonáši, moc Vám děkuji za bylinkové čaje a rady na vysoký tlak. Lékař mi předepisoval stále více tablet, tlak 150/100 zůstával. Po užívání Vašich směsí se tlak začal upravovat a již před ukončením léčby jsem byla bez farmacie. Mám se dobře na duši i po těle, můj tlak nyní po půl roce od zakončení léčby je stále do 120/80. Dokonce jsem zhubla. Všem velice přeji uzdravení.

 

Pokoj Páně Vám Iveto - kdo naslouchá a poté tak koná, se díky Bohu a bylinám Vyléčí, v Kristu Jonáš


13.08.2021

Mononukleóza u dětí (vysoké horečky, zvětšené krční uzliny a zvýšené hodnoty jaterních testů)

Dobrý den pane Jonáši, moc Vám chci poděkovat za směs bylin na pročištění organismu a na játra. Dcera 10 let prodělala mononukleózu (laboratorně potvrzeno) s vysokými horečkami,zvětšenými krčními uzlinami a poté měla zvýšenou hodnotu jaterních testů. Pití čajíků pečlivě dodržujeme a též jsem zavolala do nemocnice, jak jste doporučil k zaslání seznamu potravin vhodných při této nemoci. I dietu jsme striktně dodržovali. Včera byla dcera na odběru krve a všechny výsledky vč.jaterních testů jsou v pořádku (paní doktorka byla překvapená) a to čajíky dcera pije zatím 14 dní. Ještě jednou Vám moc děkuji. Přeji hodně zdraví. Ivana

 

Pokoj Vám oběma a pevné zdraví. V Kristu Jonáš


17.05.2021

Bylinky - vyléčení - polyp v děloze

Dobrý den pane Jonáši, mockrát děkuji za Vaše bylinné směsy, které mi pomohli odstranit polyp v děloze. Po telefonické konzultaci mého problému a strachu z operačního zákroku, jste mi doporučil bylinné čaje a nastavil i pitný režim. Po 2,5 měsících užívání Vašich bylinných čajů, jsem dnes odcházela z preventivní gynekologické prohlídky BEZ NÁLEZU. Mám z toho radost a cítím úlevu. Po Vašich čajích se cítím skvěle, nejsem unavená a povedlo se mi i shodit 8 kilogramů. Věřím tomu, že jsem byla zavodněná. Ještě mě čeká SONO vyšetření ohledně kamenu v ledvině a i tomu věřím, že se mi kámen povedlo díky čajům rozpustit. Moc Vás zdravím a děkuji mnohokrát za Váš čas, který svým pacientům věnujete a za Vaše bylinky. S pozdravem J.

 

Pokojný den Vám, Martino. Kdo dbá rad, dosáhne i možnosti Uzdravit se díky Bohu a bylinám. Přeji Vám nadále pevné zdraví. v Kristu Jonáš


15.04.2021

Tiky u syna

Milý pane Jonáši, děkuji Vám za čaj Nervan, který jste mi poradil pro syna, který měl problémy s tiky. Po pravidelným pitím jak jste nám doporučil po 8 týdnech nevíme co tiky jsou. Moc Vám děkuji a přeji krásný den.

13.04.2021

Neuropatie po chemoterapii

Vážený pane Jonáš,děkuji za vyřešení mého problému po chemoterapii. Vaše bylinky mi velmi pomohly.Problém se zlepšil o 95%. Moc děkuji a vřele doporučuji všem, kteří mají jakýkoli zdravotní problém čaje pana Jonáše.Děkuji Eva

04.03.2021

Atopický ekzém dcery

Milý pane Jonáši, děkuji za vyléčení alopecie u mojí dcery. První lysinky se jí objevily, když jí bylo 14 let. Chystala se na střední školu, profesionálně sportuje. Myslím si, že obě tato fakta a navíc to, že nás opustit tatínek dětí mělo zřejmě vliv na její psychiku. Vlasy jí začaly padat víc a víc, ale vše nesla hrdinně. V termoskách nosila do školy čaje a obě jsme věřily, že dobrou Vírou a sílou bylin jí společně pomůžeme. Teď je dceři 16let, je to šťastná a veselá slečna a momentálně by potřebovala někoho, kdo ji trochu zastřihne vlasy, protože jí narostly krásné nové dlouhé. Děkuji a všem čtenářům vzkazuji:"nevzdávejte se a věřte", Lucie

 

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista - skvělé, že máte obě dvě Radost a zdraví, v Kristu Jonáš


20.02.2021

Gynekologické záněty - ženské problémy

Dobrý den, děkuji Vám za čaj na ženské problémy, které mne trápily. Již záněty nemám. Samozřejmě jsem musela změnit i přemýšlení v hlavě. Děkuji Vám a přeji pěkný den.


27.01.2021

Hormonální nerovnováha - otěhotnění

Ráda bych tímto chtěla srdečně poděkovat léčiteli Jonášovi, jehož bylinné směsi mi během roku poctivého pití srovnaly hormonální disbalanci. Výsledkem je zdravé první těhotenství, ze kterého by se nám s manželem měla v březnu narodit holčička. Děkuji!

 

Pokoj Páně Vám a srdečné blahopřání k miminku, Bůh Vám žehnej, v Kristu Jonáš


12.01.2021

Vyléčení - myom v děloze

Moc ráda bych poděkovala panu Jonášovi, při vyřešení mého problému týkajícího se myomu v děloze - 2,8cm. Po třech měsících užívání bylinných čajů se mi myom ztratil. Jsem věřící, a tak děkuji i své Víře, která mi v Uzdravení pomohla.

 

Pokoj Páně Vám - Víra v Ježíše Krista Uzdravovala, Uzdravuje, a bude Uzdravovat. Jonáš


01.12.2020

Noční enuréza (pomočování), chlapec 14 let

Jsem velmi vděčná panu Jonášovi. Náš téměř desetiletý problém, řešený s lékaři bez výsledku a zlepšení, je teď, díky bylinkovym čajům od pana Jonáše vyřešen během dvou měsíců.Opravdu doporučuji se s důvěrou na pana léčitele obrátit.

26.11.2020

Celotělový ekzém, cukrovka, vysoký krevní tlak

Po roční bylinkové kůře mám tělo bez ekzému, cukrovku udržuji pouze dietou a na srdíčko beru jen základní lék. Je mi 65 let a vrátilo se mi zdraví. Děkuji za poučení, jak poslouchat své tělo, jak pít a jíst. A hlavně jak pečovat o svou duši. Nejsem nějaký omezenec či fanatik. Pracuji jako vedoucí stavebního úřadu. Prostě to funguje. Děkuji, přeji všem požehnání a opatrujte se. Kubica


31.10.2020

HPV, zlatý stafylokok a streptokok

Dobrý den, pane Jonáši,chtěla bych Vám moc poděkovat. Přišli mi výsledky testu a čípek mám v normě, stafylokok zmizel. Zůstal jen streptokok. Čaje mi ještě zbyly, tak je budu užívat dále.Ještě jednou moc děkuji.Petra

31.10.2020

Kožní vyrážka

Dobrý den.Dne 15.6.2020 jsem se na Vás obrátila s prosbou o léčení mého bratra - po CMP s přetrvávajícími kožními problémy kolem genitálií. Poctivě jsme podávali čistící čaj a nervan podle návodu. Ještě dopíjíme poslední třetí dávku.Problémy se díky Vám odstranily a urovnal se taktéž krevní tlak. Měřím pouze namátkově, ale zatím "ukázkový". Nesmírně Vám mnohokráte od srdíčka děkuji za skvělou pomoc.

19.10.2020

Močová infekce, astma a vysoký tlak

Dobrý den, po několikaměsíčním užívání čaje NERVAN (nejdříve 2 šálky denně dle Vašeho doporučení, pak již jen 1 denně)se mi tlak již trvale upravil na velmi přijatelných hodnotách. Také močové infekce se po užívání čaje na močové cesty již zatím nevracejí, ale tam již mohly spolupůsobit i jiné přírodní preparáty, které trvale užívám. Takže mnohokrát děkuji za pomoc.

16.10.2020

Nízká hladina trombocytů

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za radu, kterou jste mi dal. Při prevenci u PL před 3 roky jsem v rozboru krve měla hladinu trombocytů 134 a nyní 129. Paní doktorka tedy naplánovala kontrolní odběr po měsíci. Obrátila jsem se na Vás a Vy jste jste se mě hned zeptal, zda dodržuji pitný režim - a ten jsem tedy moc nedodržovala - pila jsem opravdu málo. Někdy i něco přes litr tekutin za den. Poradil jste mi vypít denně 2,5 l teplých tekutin (přes 37 C) a to převážně ovocných džusů a minerální vody. Poctivě jsem to dodržovala a dnes byla na kontrolních odběrech a hladina trombocytů se zvýšila na 149 (což je už v podstatě v normě (ta je 150). Moc Vám děkuji za Vaši radu a budu se jí řídit i nadále. Mějte se moc pěkně a hodně zdraví přeji. Lucie

 

Pokoj Páně Vám, Lucie, děkuji, že jste se zachovala dle rady - Slovo je Dar Boží - vždy pomůže, v Kristu Jonáš


29.08.2020

Horší výsledky cytologie

Dobrý den, pane Jonáši. Pila jsem vaší směs a dělala sedací koupele kvůli horší cytologii v březnu 2020. Po 5 měsících kontrola a cytologie v pořádku, HPV se nepotvrdil. Užívala jsem ještě další dva preparáty Indolin a vaginální gel papilocare, čili toho bylo více, každopádně děkuji vám za bylinky, jistě měly na výsledky zásadní vliv. S pozdravem M.

Pevné zdraví, a Boží požehnání Vám, Jonáš


22.06.2020

Bolest na pravé straně hýždě

Od srdíčka velké poděkování za vyléčení sedaciho nervu. Nemohla jsem bolestí spát.Po měsíci a půl pití čajů od Pana Jonáše bolesti ustoupili.Musim říci že pan Jonáš mi už po druhé pomohl.Kdysi jsem měla velké problémy se zánětem dutin.Ktere trvali zhruba od října do května.Tehdy jsem se na něj poprvé obrátila. Je to úžasný dar když ho má někdo od boha a může bylinkami pomoct druhým. Čaje velmi doporučuji všem.

12.03.2020

Vyléčení - Polyneuropatie dolních končetin

Dobrý den, pane Jonáši, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat, za uzdravení mých bolavých nohou.Měl jsem hrozné bolesti, téměř jsem nemohl ani chodit. Od lékařů mě bylo řečeno, že nemoc je nevyléčitelná, navíc jsem diabetik. Nemohl jsem spát, začal jsem mít i psychické problémy. V té době, jsem našel Vaši internetovou stránku a obrátil se na Vás a po našem telefonickém rozhovoru jsem třetí den obdržel Vámi namíchané bylinky. Od té doby je každodenně piji. Po měsíci jsem opět stál na nohou. Dnes je to 3,5 měsíce a já jsem schopen dělat vše jako dříve. Bez bolestí. I cukr mě drží mezi 5-7 a to vše díky Vám a Vašim bylinkám. Ještě jednou Vám moc děkuji a na Vás a Vaše bylinky nedám dopustit. S pozdravem Milan.

Pokoj a požehnání Vám Milane, od Otce a Syna - s Vírou, pevnou vůlí a Rozumem jsou možná Uzdravování. Jonáš


... celkem 16 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.