Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


22.07.2020
Kategorie: Cesty víry
Exorcismus kontra šarlatáni, lžiproroci, svévolníci

Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


25.01.2020
Hemofil, zahlenění u dětí

Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji  se na mě.....


Kniha vyléčených pacientů léčitele Jonáše


Kniha vyléčených pacientů je určena všem, kdo mají nějaké zdravotní problémy a hledají pomoc. Inspirujte se druhými lidmi a jejich zkušenostmi. Vězte, že za pomoci víry a léčivých bylin se může stát zázrak i Vám.


V knize jsou přehledně řazené ohlasy a poděkování od vyléčených pacientů.


Neváhejte a napište také Vaše zkušenosti s bylinnou léčbou. Každé zpětné vazby si velmi vážíme a čerpáme inspiraci k dalším léčebným postupům a inovacím.


Seřadit     popoložkách    
... celkem 16 stránek
20.02.2021

Gynekologické záněty - ženské problémy

Dobrý den, děkuji Vám za čaj na ženské problémy, které mne trápily. Již záněty nemám. Samozřejmě jsem musela změnit i přemýšlení v hlavě. Děkuji Vám a přeji pěkný den.


27.01.2021

Hormonální nerovnováha - otěhotnění

Ráda bych tímto chtěla srdečně poděkovat léčiteli Jonášovi, jehož bylinné směsi mi během roku poctivého pití srovnaly hormonální disbalanci. Výsledkem je zdravé první těhotenství, ze kterého by se nám s manželem měla v březnu narodit holčička. Děkuji!

 

Pokoj Páně Vám a srdečné blahopřání k miminku, Bůh Vám žehnej, v Kristu Jonáš


12.01.2021

Vyléčení - myom v děloze

Moc ráda bych poděkovala panu Jonášovi, při vyřešení mého problému týkajícího se myomu v děloze - 2,8cm. Po třech měsících užívání bylinných čajů se mi myom ztratil. Jsem věřící, a tak děkuji i své Víře, která mi v Uzdravení pomohla.

 

Pokoj Páně Vám - Víra v Ježíše Krista Uzdravovala, Uzdravuje, a bude Uzdravovat. Jonáš


01.12.2020

Noční enuréza (pomočování), chlapec 14 let

Jsem velmi vděčná panu Jonášovi. Náš téměř desetiletý problém, řešený s lékaři bez výsledku a zlepšení, je teď, díky bylinkovym čajům od pana Jonáše vyřešen během dvou měsíců.Opravdu doporučuji se s důvěrou na pana léčitele obrátit.

26.11.2020

Celotělový ekzém, cukrovka, vysoký krevní tlak

Po roční bylinkové kůře mám tělo bez ekzému, cukrovku udržuji pouze dietou a na srdíčko beru jen základní lék. Je mi 65 let a vrátilo se mi zdraví. Děkuji za poučení, jak poslouchat své tělo, jak pít a jíst. A hlavně jak pečovat o svou duši. Nejsem nějaký omezenec či fanatik. Pracuji jako vedoucí stavebního úřadu. Prostě to funguje. Děkuji, přeji všem požehnání a opatrujte se. Kubica


31.10.2020

HPV, zlatý stafylokok a streptokok

Dobrý den, pane Jonáši,chtěla bych Vám moc poděkovat. Přišli mi výsledky testu a čípek mám v normě, stafylokok zmizel. Zůstal jen streptokok. Čaje mi ještě zbyly, tak je budu užívat dále.Ještě jednou moc děkuji.Petra

31.10.2020

Kožní vyrážka

Dobrý den.Dne 15.6.2020 jsem se na Vás obrátila s prosbou o léčení mého bratra - po CMP s přetrvávajícími kožními problémy kolem genitálií. Poctivě jsme podávali čistící čaj a nervan podle návodu. Ještě dopíjíme poslední třetí dávku.Problémy se díky Vám odstranily a urovnal se taktéž krevní tlak. Měřím pouze namátkově, ale zatím "ukázkový". Nesmírně Vám mnohokráte od srdíčka děkuji za skvělou pomoc.

19.10.2020

Močová infekce, astma a vysoký tlak

Dobrý den, po několikaměsíčním užívání čaje NERVAN (nejdříve 2 šálky denně dle Vašeho doporučení, pak již jen 1 denně)se mi tlak již trvale upravil na velmi přijatelných hodnotách. Také močové infekce se po užívání čaje na močové cesty již zatím nevracejí, ale tam již mohly spolupůsobit i jiné přírodní preparáty, které trvale užívám. Takže mnohokrát děkuji za pomoc.

16.10.2020

Nízká hladina trombocytů

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za radu, kterou jste mi dal. Při prevenci u PL před 3 roky jsem v rozboru krve měla hladinu trombocytů 134 a nyní 129. Paní doktorka tedy naplánovala kontrolní odběr po měsíci. Obrátila jsem se na Vás a Vy jste jste se mě hned zeptal, zda dodržuji pitný režim - a ten jsem tedy moc nedodržovala - pila jsem opravdu málo. Někdy i něco přes litr tekutin za den. Poradil jste mi vypít denně 2,5 l teplých tekutin (přes 37 C) a to převážně ovocných džusů a minerální vody. Poctivě jsem to dodržovala a dnes byla na kontrolních odběrech a hladina trombocytů se zvýšila na 149 (což je už v podstatě v normě (ta je 150). Moc Vám děkuji za Vaši radu a budu se jí řídit i nadále. Mějte se moc pěkně a hodně zdraví přeji. Lucie

 

Pokoj Páně Vám, Lucie, děkuji, že jste se zachovala dle rady - Slovo je Dar Boží - vždy pomůže, v Kristu Jonáš


29.08.2020

Horší výsledky cytologie

Dobrý den, pane Jonáši. Pila jsem vaší směs a dělala sedací koupele kvůli horší cytologii v březnu 2020. Po 5 měsících kontrola a cytologie v pořádku, HPV se nepotvrdil. Užívala jsem ještě další dva preparáty Indolin a vaginální gel papilocare, čili toho bylo více, každopádně děkuji vám za bylinky, jistě měly na výsledky zásadní vliv. S pozdravem M.

Pevné zdraví, a Boží požehnání Vám, Jonáš


22.06.2020

Bolest na pravé straně hýždě

Od srdíčka velké poděkování za vyléčení sedaciho nervu. Nemohla jsem bolestí spát.Po měsíci a půl pití čajů od Pana Jonáše bolesti ustoupili.Musim říci že pan Jonáš mi už po druhé pomohl.Kdysi jsem měla velké problémy se zánětem dutin.Ktere trvali zhruba od října do května.Tehdy jsem se na něj poprvé obrátila. Je to úžasný dar když ho má někdo od boha a může bylinkami pomoct druhým. Čaje velmi doporučuji všem.

12.03.2020

Vyléčení - Polyneuropatie dolních končetin

Dobrý den, pane Jonáši, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat, za uzdravení mých bolavých nohou.Měl jsem hrozné bolesti, téměř jsem nemohl ani chodit. Od lékařů mě bylo řečeno, že nemoc je nevyléčitelná, navíc jsem diabetik. Nemohl jsem spát, začal jsem mít i psychické problémy. V té době, jsem našel Vaši internetovou stránku a obrátil se na Vás a po našem telefonickém rozhovoru jsem třetí den obdržel Vámi namíchané bylinky. Od té doby je každodenně piji. Po měsíci jsem opět stál na nohou. Dnes je to 3,5 měsíce a já jsem schopen dělat vše jako dříve. Bez bolestí. I cukr mě drží mezi 5-7 a to vše díky Vám a Vašim bylinkám. Ještě jednou Vám moc děkuji a na Vás a Vaše bylinky nedám dopustit. S pozdravem Milan.

Pokoj a požehnání Vám Milane, od Otce a Syna - s Vírou, pevnou vůlí a Rozumem jsou možná Uzdravování. Jonáš


20.02.2020

polyp v děloze

Dobrý den, pane Jonáši, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za pomoc s léčením polypů v děloze. Způsobovaly mi nepříjemné problémy a čekalo mne jejich operativní odstranění. Pila jsem tři vaše čaje podle doporučení a po měsíci moje problémy ustoupily! Potíže trvaly několik měsíců, nečekala jsem, že zlepšení přijde tak rychle. Dnes jsem byla na kontrole u svojí ženské lékařky a na žádný operační zákrok nemusím. Cítím velkou úlevu a jsem Vám moc vděčná za pomoc.
 

Pokoj Páně Vám - Bohu díky a bylinám, i Vaší péči se Dobrá práce podařila, s poděkováním a s požehnáním Vám skrze Ježíše Krista Jonáš


04.02.2020

Cholesterol - úspěšná léčba

Dobry den, pane Jonasi, Dekuji za Vase blahodarne byliny. Staly se soucasti meho dne a nejvic si jich uzivam ve vlaku cestou do prace a z prace.. uz se mi z toho stal ritual. Dnes jsem byla po pulroce na dalsi kontrole a pry jsem jiz na hranici s normalni hodnotou, cholesterol tedy opakovane klesl:-). Mam radost... je to tedy diky bylinam a omezeni tuku ve strave. Mejte se hezky a dekuji za ten dotek prirody skrze byliny. Preji Vam vse dobre, Petra

Pokoj a požehnání Vám i nadále, v Kristu Jonáš


17.01.2020

Zlatý stafylokok - bylinky vyléčení

Dobrý den pane Jonáši, velmi bych Vám chtěl poděkovat za úžasnou bylinkovou léčbu. Několik dlouhých měsíců jsem bojoval s vleklým zlatým stafylokokem v krku. Lékaři si už nevěděli rady, bral jsem několik antibiotik a další doplňkovou léčbu. Nakonec jsem standardní medicínu vzdal. Vše bylo bez výsledku. Až pravidelné pití Vašich bylinných čajů po dobu zhruba jednoho roku mi přineslo výsledek. Nyní jsem již rok bez obtíží a stafylokok je pryč. Ještě jednou velké díky Vám a Vaší smysluplné práci! Tomáš

Pokoj Vám Tomáši a požehnání do Nového roku a hlavně pevné zdraví.  V Kristu Jonáš


17.11.2019

Bolestivá menstruace - srůsty

Dobrý den, ráda bych poděkovala panu léčiteli Jonášovi, který mi pomohl s mým dlouholetým problémem, velice silně bolestivou menstruací. Bolesti začali dva roky po operaci, na které jsem byla v r. 2012, kvůli mimoděložnímu těhotenství v levém vejcovodu o který jsem přišla. Bolest byla vždy 1. den začátku menstruace a trvala většinou 4-5 hodin, bylo mi celkově hodně špatně fyzicky i psychicky, pravidelně jsem nemohla do práce a někdy jsem bolestí skoro omdlela, jinak úplná vyčerpanost a neschopnost fungovat. Byly mi doporučeny léky na bolest, které jsem brala, ale často nezabraly, antikoncepce, kterou jsem nechtěla a operace kterou jsem také nechtěla, jinak ještě šance, že se to srovná po porodu. Ve chvíli, kdy jsem omdlela a skončila v nemoci, jsem vyhledala pana Jonáše. Pila jsem rok bylinné čaje + sedací koupele a je to 8 měsíců, co je mi výrazně lépe fyzicky i psychicky, těší mě, že mohu normálně fungovat a chodit do práce. Lék na bolest zatím beru, pokaždé zabere, bolesti nemám nebo minimálně. Věřím, že do budoucna ho nebudu potřebovat:)) už tohle je pro mě zázrak. Děkuji z celého srdce panu Jonášovi za pomoc, bylinkám, které jsem užívala, tělu, které má schopnost se uzdravit a nejvíce Bohu, který je tím vším.

Pokoj a požehnání Vám přeji. Jestliže člověk prosí Hospodina o Uzdravení, a k tomu užívá geneticky genomické prvotní léčivo tak platí: Věř, a Víra Tvá Tě Uzdraví.

V Kristu Jonáš


15.08.2019

Ledviny - 4. St. rakoviny

Jsem katolička. A našla jsem stejnou katolickou duši jako jsem já. Moc děkuji. Frkalova

Pokoj Páně Vám, nechť Vás Ježíš s pomocí kněze, bylin, lékařů v Německu Uzdravují. Děkuji za Vás. V Kristu Jonáš


19.07.2019

Problém s akné,alergii a astmatem

Dobrý den, touto cestou by jsme rádi poděkovaly s maminkou panu léčiteli Jonášovi. Který nám pomohl vyléčit, rozsáhlé kožní onemocnění akné v obličeji. Maminka navštěvovala několik let kožní ordinaci, kde si s tím nevěděli vůbec rady a pouze jí sdělili, že se jedná pravděpodobně o růžovku, ale léčba antibiotiky byla bezvýsledná. Až, když oslavila maminka pana Jonáše a začala pít bylinné čaje po dobu dvanácti měsíců a sama viděla, jak se jí pleť lepší. Maminka měla velké zanícené boláky ve tvaru hrášku, ze kterých vytékal hnis. Jedna boule se sbíhala také až měsíc po celém obličeji. Tyto boláky,byly velice bolestivé, že jsi na ně nemohla ani sáhnout, nebo odlíčit pleť. Já jsem měla ten samý problém, ale začalo to tím ,že jsem vysadila antikoncepci měla jsem nejdříve krupici po celém obličeji, která přešla také do hnisavých boláků. Po maminčině zkušenosti, jsem neváhala a kontaktovala léčitele, kterému jsem řekla, že i mimo jiné mě trápí alergie a astma. Po šesti měsíční kůře bylinných čajů, se mi pleť vyčistila. A zatím jsem nemusela ani použít léky na astma ( teď probíhá moje hlavní pylová sezona.) Ještě jednou velice děkujeme, léčiteli panu Jonášovi ať se mu stále daří. S pozdravem Pelantová a Lišková

Pokoj Páně Vám i mamince - je Dobré, Bohu díky, že se máte tak, jak jste si přály:-))). V Kristu Ježíši Jonáš


30.04.2019

Vyléčení - píštěl v oblasti konečníku

Zdravím všechny, a chtěl bych poděkovat panu Jonášovi za bezbolestné vyléčení píštěle pomoci bylinek. Po namíchani bylinek a přesného piti v daných intervalech a dávkach, mi píštěl cca po 5 týdnech zmizela. Děkuji

Pokoj a požehnání Vám Davide, je skvělé, že jste spokojen, v Kristu Jonáš


... celkem 16 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.