Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


26.01.2020
Mandle u dětí

Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Požkozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....


25.01.2020
Hemofil, zahlenění u dětí

Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji  se na mě.....


23.01.2020
Chřipka - bylinky, byliny

Chřipka a její podtypy, kombinace mezi nimi, se stávají velký strašákem dnešní společnosti. Česká.....


19.01.2020
Borelióza, neuroborelióza, artróza

Borelióza je u obecné společnosti dosti podceňována, hodně lidí již borelii tzv. prošlo, což zjišťují u.....


19.01.2020
Zlatý stafylokok - stafylokok aureus

V posledních 10-ti letech se setkávám se Zlatým stafylokokem ve společnosti, který je v pojevech nejen ve.....


Kniha vyléčených pacientů léčitele Jonáše


Kniha vyléčených pacientů je určena všem, kdo mají nějaké zdravotní problémy a hledají pomoc. Inspirujte se druhými lidmi a jejich zkušenostmi. Vězte, že za pomoci víry a léčivých bylin se může stát zázrak i Vám.


V knize jsou přehledně řazené ohlasy a poděkování od vyléčených pacientů.


Neváhejte a napište také Vaše zkušenosti s bylinnou léčbou. Každé zpětné vazby si velmi vážíme a čerpáme inspiraci k dalším léčebným postupům a inovacím.


Seřadit     popoložkách    
... celkem 16 stránek
22.06.2020

Bolest na pravé straně hýždě

Od srdíčka velké poděkování za vyléčení sedaciho nervu. Nemohla jsem bolestí spát.Po měsíci a půl pití čajů od Pana Jonáše bolesti ustoupili.Musim říci že pan Jonáš mi už po druhé pomohl.Kdysi jsem měla velké problémy se zánětem dutin.Ktere trvali zhruba od října do května.Tehdy jsem se na něj poprvé obrátila. Je to úžasný dar když ho má někdo od boha a může bylinkami pomoct druhým. Čaje velmi doporučuji všem.

12.03.2020

Vyléčení - Polyneuropatie dolních končetin

Dobrý den, pane Jonáši, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat, za uzdravení mých bolavých nohou.Měl jsem hrozné bolesti, téměř jsem nemohl ani chodit. Od lékařů mě bylo řečeno, že nemoc je nevyléčitelná, navíc jsem diabetik. Nemohl jsem spát, začal jsem mít i psychické problémy. V té době, jsem našel Vaši internetovou stránku a obrátil se na Vás a po našem telefonickém rozhovoru jsem třetí den obdržel Vámi namíchané bylinky. Od té doby je každodenně piji. Po měsíci jsem opět stál na nohou. Dnes je to 3,5 měsíce a já jsem schopen dělat vše jako dříve. Bez bolestí. I cukr mě drží mezi 5-7 a to vše díky Vám a Vašim bylinkám. Ještě jednou Vám moc děkuji a na Vás a Vaše bylinky nedám dopustit. S pozdravem Milan.

Pokoj a požehnání Vám Milane, od Otce a Syna - s Vírou, pevnou vůlí a Rozumem jsou možná Uzdravování. Jonáš


20.02.2020

polyp v děloze

Dobrý den, pane Jonáši, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za pomoc s léčením polypů v děloze. Způsobovaly mi nepříjemné problémy a čekalo mne jejich operativní odstranění. Pila jsem tři vaše čaje podle doporučení a po měsíci moje problémy ustoupily! Potíže trvaly několik měsíců, nečekala jsem, že zlepšení přijde tak rychle. Dnes jsem byla na kontrole u svojí ženské lékařky a na žádný operační zákrok nemusím. Cítím velkou úlevu a jsem Vám moc vděčná za pomoc.
 

Pokoj Páně Vám - Bohu díky a bylinám, i Vaší péči se Dobrá práce podařila, s poděkováním a s požehnáním Vám skrze Ježíše Krista Jonáš


04.02.2020

Cholesterol - úspěšná léčba

Dobry den, pane Jonasi, Dekuji za Vase blahodarne byliny. Staly se soucasti meho dne a nejvic si jich uzivam ve vlaku cestou do prace a z prace.. uz se mi z toho stal ritual. Dnes jsem byla po pulroce na dalsi kontrole a pry jsem jiz na hranici s normalni hodnotou, cholesterol tedy opakovane klesl:-). Mam radost... je to tedy diky bylinam a omezeni tuku ve strave. Mejte se hezky a dekuji za ten dotek prirody skrze byliny. Preji Vam vse dobre, Petra

Pokoj a požehnání Vám i nadále, v Kristu Jonáš


17.01.2020

Zlatý stafylokok - bylinky vyléčení

Dobrý den pane Jonáši, velmi bych Vám chtěl poděkovat za úžasnou bylinkovou léčbu. Několik dlouhých měsíců jsem bojoval s vleklým zlatým stafylokokem v krku. Lékaři si už nevěděli rady, bral jsem několik antibiotik a další doplňkovou léčbu. Nakonec jsem standardní medicínu vzdal. Vše bylo bez výsledku. Až pravidelné pití Vašich bylinných čajů po dobu zhruba jednoho roku mi přineslo výsledek. Nyní jsem již rok bez obtíží a stafylokok je pryč. Ještě jednou velké díky Vám a Vaší smysluplné práci! Tomáš

Pokoj Vám Tomáši a požehnání do Nového roku a hlavně pevné zdraví.  V Kristu Jonáš


17.11.2019

Bolestivá menstruace - srůsty

Dobrý den, ráda bych poděkovala panu léčiteli Jonášovi, který mi pomohl s mým dlouholetým problémem, velice silně bolestivou menstruací. Bolesti začali dva roky po operaci, na které jsem byla v r. 2012, kvůli mimoděložnímu těhotenství v levém vejcovodu o který jsem přišla. Bolest byla vždy 1. den začátku menstruace a trvala většinou 4-5 hodin, bylo mi celkově hodně špatně fyzicky i psychicky, pravidelně jsem nemohla do práce a někdy jsem bolestí skoro omdlela, jinak úplná vyčerpanost a neschopnost fungovat. Byly mi doporučeny léky na bolest, které jsem brala, ale často nezabraly, antikoncepce, kterou jsem nechtěla a operace kterou jsem také nechtěla, jinak ještě šance, že se to srovná po porodu. Ve chvíli, kdy jsem omdlela a skončila v nemoci, jsem vyhledala pana Jonáše. Pila jsem rok bylinné čaje + sedací koupele a je to 8 měsíců, co je mi výrazně lépe fyzicky i psychicky, těší mě, že mohu normálně fungovat a chodit do práce. Lék na bolest zatím beru, pokaždé zabere, bolesti nemám nebo minimálně. Věřím, že do budoucna ho nebudu potřebovat:)) už tohle je pro mě zázrak. Děkuji z celého srdce panu Jonášovi za pomoc, bylinkám, které jsem užívala, tělu, které má schopnost se uzdravit a nejvíce Bohu, který je tím vším.

Pokoj a požehnání Vám přeji. Jestliže člověk prosí Hospodina o Uzdravení, a k tomu užívá geneticky genomické prvotní léčivo tak platí: Věř, a Víra Tvá Tě Uzdraví.

V Kristu Jonáš


15.08.2019

Ledviny - 4. St. rakoviny

Jsem katolička. A našla jsem stejnou katolickou duši jako jsem já. Moc děkuji. Frkalova

Pokoj Páně Vám, nechť Vás Ježíš s pomocí kněze, bylin, lékařů v Německu Uzdravují. Děkuji za Vás. V Kristu Jonáš


19.07.2019

Problém s akné,alergii a astmatem

Dobrý den, touto cestou by jsme rádi poděkovaly s maminkou panu léčiteli Jonášovi. Který nám pomohl vyléčit, rozsáhlé kožní onemocnění akné v obličeji. Maminka navštěvovala několik let kožní ordinaci, kde si s tím nevěděli vůbec rady a pouze jí sdělili, že se jedná pravděpodobně o růžovku, ale léčba antibiotiky byla bezvýsledná. Až, když oslavila maminka pana Jonáše a začala pít bylinné čaje po dobu dvanácti měsíců a sama viděla, jak se jí pleť lepší. Maminka měla velké zanícené boláky ve tvaru hrášku, ze kterých vytékal hnis. Jedna boule se sbíhala také až měsíc po celém obličeji. Tyto boláky,byly velice bolestivé, že jsi na ně nemohla ani sáhnout, nebo odlíčit pleť. Já jsem měla ten samý problém, ale začalo to tím ,že jsem vysadila antikoncepci měla jsem nejdříve krupici po celém obličeji, která přešla také do hnisavých boláků. Po maminčině zkušenosti, jsem neváhala a kontaktovala léčitele, kterému jsem řekla, že i mimo jiné mě trápí alergie a astma. Po šesti měsíční kůře bylinných čajů, se mi pleť vyčistila. A zatím jsem nemusela ani použít léky na astma ( teď probíhá moje hlavní pylová sezona.) Ještě jednou velice děkujeme, léčiteli panu Jonášovi ať se mu stále daří. S pozdravem Pelantová a Lišková

Pokoj Páně Vám i mamince - je Dobré, Bohu díky, že se máte tak, jak jste si přály:-))). V Kristu Ježíši Jonáš


30.04.2019

Vyléčení - píštěl v oblasti konečníku

Zdravím všechny, a chtěl bych poděkovat panu Jonášovi za bezbolestné vyléčení píštěle pomoci bylinek. Po namíchani bylinek a přesného piti v daných intervalech a dávkach, mi píštěl cca po 5 týdnech zmizela. Děkuji

Pokoj a požehnání Vám Davide, je skvělé, že jste spokojen, v Kristu Jonáš


28.02.2019

Vyléčení - Rosacea - růžovka

Dobrý den pane Jonáši, chtěla bych Vám ze srdce poděkovat za čaje, které mi vyléčily růžovku v oblasti tváří a dekoltu. Tvář mám po několika letech opět bez ošklivých zarudlých ložisk, akné a cévy jsou viditelně menší. Mnohokrát děkuji, že se již nemusím stydět chodit mezi lidmi bez nánosu make-upu.

 

Zdravím Vás Veroniko, přeji i nadále pevné zdraví a sPokojenost, v Kristu Pánu s Vámi Jonáš


15.02.2019

Myómy v maternici, žlčníkové kamene

Ďakujem Vám za vzácne rady a namiešané čaje - detox, čaj na žlčník a čaj na myómy, ktoré som užívala podľa Vašich inštrukcií. Veľmi mi pomohli, problémy so žlčníkom ustali úplne a myómy sa radikálne zmenšili. Ďakujem Vám z celého srdca za Vašu pomoc. Mám dieťa, ktoré má pretrvávajúce problémy s kašľom, prieduškami a nekľudom. Ja teraz potrebujem prečistiť kĺby, posilniť imunitu a trochu sa ukľudniť. Môžem sa Vám ozvať?

Pozdravení v Kristu Pánu Vám na Slovensko - děkuji za potěšitelnou zprávu, ozvěte se mi prosím telefonicky, Jonáš


10.02.2019

Rakovina tlustého střeva a konečníku s metastázami na játrech

Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za vaše bylinky pane Jonáši, na posledním CT mi nenašli v těle žádný nádor. Spolu s rodinou to považujeme za zázrak vzhledem k počáteční prognóze mojí těžké nemoci. Stále piji vaše čaje a modlíme se, aby zdraví přetrvávalo. Velké díky a upřímné Pán Bůh zaplať. Roman s rodinou.

 

Pokoj a Požehnání našeho Pána Ježíše Krista Vám Romane, a celé Vaší rodině - Dobrá práce - neb Dobrý je Hospodin - Láska rodiny, Vaš Rozum, modlitby, lékaři, byliny - Věř, a Víra tvá Tě Uzdraví. Díky za Vás, budu se modlit, v Kristu Jonáš


22.12.2018

Bolest bederní a křížové oblasti, esíček

Vážený pane Jonáši, jsem nyní ve Vaší léčbě a moc vám děkuji za Vaši práci a pomoc, kterou lidem poskytujete. Přeji Vám i celé Vaší rodině krásné a požehnané Vánoční svátky a v Novém roce pevné zdraví. Zdeňka L.

Pokojné a požehnané Narození Božího Syna Vám, a celé Vaší rodině, v Kristu Jonáš


29.11.2018

Hemofil v krku

Patří Vám, pane Jonaši, velké poděkování! Po třech týdnech pití čajů od Vás, mám čistý krk. Z výtěru je jasné, že hemofil zmizel, moc dekuji, Krulišová.

 

Pokoj Páně Vám přeji, díky za ohlas, nechť se Vás pevné Zdraví drží nadále, v Kristu Jonáš


26.11.2018

Syn měl časté potíže - rýma, kašel a dost zvětšené uzliny

Touto cestou chci poděkovat panu Jonášovi, který nám poslal balík bylinek s čaji a koupelí a začali jsme synovi pročišťovat organismus od zahlenění právě bylinnými čaji a koupelemi. Měsíc a půl máme za sebou a pokračujeme a viditelný výsledek je - velké uzliny jsou jako mávnutím proutku pryč a sotva je nahmatáme. Prostě paráda a oproti loňskému roku syn stále chodí od té doby do MŠ a již nemusí ležet s horečkami doma jako vloni např. po týdnu v pobytu MŠ a pořád dokola - týden zdráv 14 dní doma. Takže ještě jednou díky a všem jen mohu doporučit, aby zkusili to samé, když medicína si neví rady. Děkuji s pozdravem Bluďovská

Pokoj Vám přeji i synkovi:-))). Nechť je dále zdráv, v Kristu s Vámi Jonáš


05.06.2018

Bolesti hlavy - cluster headache

Dobrý den pane Jonáš.Chtěla bych Vám poděkovat za vaše rady a bylinky, které mi pomohly k zmírnění a následovně k odchodu celoročních migrén.Cluster Headache mívám každé dva roky jeden měsíc a po odeznění mi zůstávaly celoroční migrény třikrat v měsíci. Po Vašich bylinkach odezněly a cítím se i psychycky lépe. Moc děkuji a vážím si Vaší ochoty pomáhat. Krásný den přeji. Borovičková

Pokoj Vám přeji, a mnoho dní bez migrémy - bolesti hlavy, v Kristu Jonáš


26.02.2018

Vyléčení byliny - opakované hnisavé angíny

Moc děkuji panu Jonášovi za bylinky na opakované angíny. Výtěry z krku jsou negativní, a zatím to vypadá, že po mnoha letech prožiji zimu bez angíny. Bůh s Vámi a děkuji. Laďka

Pokoj a požehnání k Vašemu stálému pevnému zdraví přeje v Kristu Pánu Jonáš.


07.02.2018

Sarkoidóza - dýchání - byliny

V říjnu 2017 jsem skončila v nemocnici,kde mi byla diagnostikována sarkoidóza. Hledala jsem alternativní možnosti léčby a na internetu našla léčitele Jonáše. Když jsem mu posílala email, nevěřila jsem, že odpoví. O to větší bylo překvapení, když na druhý den přišla oddpověd i s návrhem léčby bylinnými čaji. Chtěla bych touto cestou poděkovat, končím nemocenskou a vracím se do práce. I když se nemoc prý vrací, vím, že se můžu zase obrátit o pomoc a radu u léčitele Jonáše. Ještě jednou děkuji, opatrujte se Iva.

Děkuji Vám za Bohumilou zprávu, i nadále přeji pevné zdraví, v Kristu Jonáš


05.02.2018

Byliny - bolesti - podrážděný nervový kořen v páteři

Pane Jonáši, děkuji za vše, čím jste mi pomohl k uzdravení. Před rokem jsem měla silné bolesti v kříži vystřelující i do pravé nohy. Byla jsem postupně u čtyř lékařů a s tím bylo spojeno braní předepsaných léků. Bohužel mi nic na bolesti nezabralo, chodila jsem i na rehabilitaci. Obrátila jsem se na vás a přijala pití čajů dle vašeho doporučení. Bolesti začaly postupně mizet. V té době jsem také podstoupila celkové vyšetření u prakt. lékařky, a i z odběru krve bylo vše v pořádku. Mile jste mne překvapil vaším postojem, kdy jste řekl - zavolejte po měsíci pití čajů, jak se vám daří. Myslím si, že tato věta nepotřebuje komentáře. Díky, díky. MK.

Pokoj od bolesti Vám i nadále přeji. Děkuji Vám také, v Kristu Jonáš


04.02.2018

Vyléčení cysty na vaječníku - byliny

Pane Jonáši, zdravím Vás a chci Vám moc poděkovat. Obrátila jsem se na Vás s prosbou ohledně léčby mé cysty. Ochotně jste mně poradil a nasadil bylinnou léčbu a sedací koupele. Po čtyrech tydnech od gynekologa mně bylo zděleno,  že cysta na vaječníku není. Jsem Vám za to moc vděčna, jak úžasně léčba zabrala. Mrzí mě, že jsem uz dříve na Vás neměla kontakt. Příště už vím, že se na Vás mohu obratit. Mockrát děkuji za tuto přírodní a bezbolestnou léčbu. Zdraví Váss Kubešová.


... celkem 16 stránek

Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.