Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


20.03.2016
Kategorie: Cesty víry
Komu není Zhůry dáno, v apatyce nekoupí

Pokoj Páně Vám všem co čtete tento další článek,jak nevěřící majoritní občan ČR nemocný (tak.....


28.11.2015
Kategorie: Cesty víry
O cestě do Země Svaté a Uzdravování člověka z rakoviny skrze Krista

Chvála Hospodinu a Kristu Pánu, i Vám všem, kteří čtete tento článek,zkraje tohoto roku 2015 mi volala.....


26.10.2015
Projev podvodného šarlatánství - běhání s proutkem okolo člověka

Nechť je pozdraven Hospodin, a článek přinese všem čtenářům Rozum v džungli rádoby léčitelů.Dnes.....


24.10.2015
Proti novodobým bludařům mezi bylináři

Pokoj a požehnání Vám všem skrze Pána:-)))dlouhodobě jsem nosil v sobě toto téma - Bludaři a.....


24.10.2015
Kategorie: Cesty víry
Poutní cesta do Svaté Země

Chvála Otci a Synu,podělím se s Vámi o Radost, kterou budu příští týden prožívat v Israeli a.....09.12.2011 - Kategorie: Léčení duše i těla

Sychravé počasí je rájem pro viry a bakterie

Streptokok, stafylokok a virové infekce jsou odolní protivníci


Teploty kolem nuly, vlezlá zima, mnohdy horší než mráz a střídání mlhy s deštěm. To je ideální podhoubí pro rýmu , zahlenění, chřipky, virózy, angíny i další  bakterie zvláště pak ty kokové. Také proto bývá podzim nejplodnějším měsícem na virová onemocnění v roce. Každoročně se vyhlašují na mnoha školách chřipkové prázdniny a rodičům se výrazně komplikuje život. Když už není dítě nemocné, tak stejně potřebujete hlídání.

A řešení je tak jednoduché. Několikaleté zkušenosti s bylinkami ukazují, že nejdůležitější je průběžně posilovat imunitu. Chráníte tím tělo před virovou nákazou i kokovými bakteriemi – streptokok, stafylokok či hemofil. Zvlášť s těmito druhy se poslední dobou roztrhl pytel.

Samozřejmě, že žádná ochrana není stoprocentní, a pokud lékař viry v těle objeví je čas zahájit léčebnou kúru. Následky těchto nemocí bývají mnohdy velmi vážné. Všechny viry a bakterie mají tendenci migrovat, a to nejprve z nosu či krku do hrtanu, žaludku a pak i celého trávicího traktu. Během několika dní máte problémy s trávením, průjmy a zácpy spojené s únavou a nevolností. Problémy trvají i několik měsíců a antibiotika nemusí zabírat. Kolikrát se objeví infekce i v pochvě a dalších zdánlivě nespojitelných místech. Také proto je odhalení vždy velmi složité.

Důležité je nepodcenit léčbu a možné následky. Zabráníte tak dlouhodobým následkům a propojením na další nemoci. Léčebná kúra bylinkami při nákazou streptokoka nebo stafylokoka trvá přibližně 3 měsíce. Za tuto dobu máte však jistotu, že se zbavíte bacila ze všech koutů těla.

Související sekce: Dětské nemoci, Virová onemocnění u dětíLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.