Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....
Pokoj a požehnání Vám od Ježíše Krista,několikrát mi volaly nemocné ženy, že byl nad nimi vykonán.....
Prosím, aby rodiče četli pečlivě!!! Poškozené mandle u dětí skrze angíny - streptokok, či opakované.....
Při opakovaných rýmách u Malých dětí se může ve stěrech ukázat Hemofil. Nejčastěji se na mě.....
Chřipka a její podtypy, kombinace mezi nimi, se stávají velký strašákem dnešní společnosti. Česká.....
Tlak vpravo pod žebry, tenisový loket, návaly
Dobrý den, čím dál častěji pociťuji nepříjemný tlak vpravo pod žebry. Také se mi vrátily návaly. Jsem ale v přechodu, tak to s tím zřejmě nesouvisí. Dále mám již skoro rok problém s tenisovým loktem. Můžete mi prosím pomoci? Děkuji H.
Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na tlak vpravo pod žebry, tenisový loket, a návaly v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš
Související dotazy
Bolest tenisoveho lokte a byliny
Dobry den. Bolí mě loket a mám ho o 4cm silnejsi nez druhy. Co mam delat, aby se to zlepsilo. Mám 74 roku, vse uz sem vyzkousel a nic nepomohlo.
Vyhřezlé plotýnky a návaly
Dobrý den, mám probléms páteří L4/5 s akcentací do leva foraminálně o přesahu do 5mm v kontaktu s kořenem L/4,L5/S1 výrazně snížený MOP dorsálněprortrudující ploténka s bolestivou projekcí do třísla. Po gynekologické operaci odebrání vaječníku a dělohy nastoupily velké návaly které trvají 3.5 roků velmi intenzivní vzhledem k leidemické mutaci nemůžu brát žádné hormony. Co se týče prášků na bolest mám omezené možnosti ,protože mám potíže se žaludkem, refluxní choroba jícnu. Je možné s tímto stavem ještě něco dělat? Za případnou odpověď předem děkuji. Jana
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
Léčitel Jonáš - slovenské stránky