Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....01.10.2020

Seborea a bylinky

Dobrý den, už cca rok navštěvuji od kožních až po trichologii se svými problémy, a to svědivost ve vlasové části, asi nějaká lehčí forma seborei bez krust a mokvání, pouze svědivost a v menší míře lupovitost, bylo mi řečeno, že bych se měla soustředit hlavně na to, co se děje uvnitř těla, kde se nejspíš vše odehrává stres, který u mě hraje velkou roli a začínám i nabývat dojmu, že v tom hraje velkou roli propustnost střev a enzymy u trávení.Tímto mám dotaz: zda-li umíte namíchat nějaké byliny na pročištění střev - organismu nebo něco, co by mi poomohlo. Děkuji za odpověď.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na seboreu v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášSouvisející dotazy10.11.2019 - Kategorie: Kožní problémy | Seboroická dermatitida

Padání vlasů - seborea

Je mi 70 let, padají mi vlasy, vypadalo obočí a padají i řasy. Ve vlasech mám nad čelem červené a svědivé strupy. Svědí mě i celé tělo. Dále se na hlavě silně potím. Kožní lékař mi diagnostikoval seborhoickou dermatitidu. Nic nepomáhá. Mám zvýšenou hladinu cholesterolu a artrózu. Moc Vás prosím o radu. Děkuji K.


26.07.2017 - Kategorie: Kožní problémy | Seboroická dermatitida

Seboroická dermatitida a byliny

Dobrý den, již 15 let trpím seboroickou dermatitidou v obličeji. Jsou to příznaky, které specifikujete ve Vašem článku - zarudnutí, lupovitost, svědění a to vše ve velkém formátu. Jelikož pracuji s lidmi, je to velmi psychicky náročné a snižuje mi to sebevědomí. Nejdřív jsem užíval kortikoidy, které sice zabíraly, ale nesmí se užívat dlouhodobě. Vyzkoušel jsem snad již všechny mastičky a jako jediná mi jakžtakž zabírá Skin-cap z lékárny za 400,-. Jenže je to zase chemie. Chtěl bych vyzkoušet něco přírodního. Vím, že bych měl užívat něco vnitřně, ale nevím co. Byl jsem na celkových krevních testech a jsem naprosto zdráv - žádné alergie nebo tak. Tak nevím, co to může způsobovat. Prosím, poradil byste mi nebo nejlépe mi vytvořil nějakou ,,zázračnou,, mastičku či kapky, které mají pozitivní ohlasy na tuto nemoc? Předem mockrát děkuji za odpověď. S pozdravem a přáním hezkého dne, VašekLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.