Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....28.04.2022

Opakované angíny, záněty středních ucha - zvětšené mandle

Dobrý den, dcera (5let) opakovaně trpí na angíny a záněty středního ucha (za poslední půlrok bere již paté atb). Dcera má zvětšené mandle a doporučuje se jejich odstranění. Prosím o radu. Děkuji.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám pro dcerku bylinky v podobě směsí proti angínám, a na odhlenění. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášSouvisející dotazy26.07.2016 - Kategorie: Angíny | Dětské nemoci

Angína a oslabená imunita

Dobrý den pane léčiteli Jonáši, mám na Vás prosbu-dotaz. Jaké bylinky byste mi prosím doporučil u 4 letého syna, který v září loňského roku nastoupil do školky a od zimy nás potrápila 3x angína, z toho 1x spálová. Docela často ho pobolívá ucho a stěžuje si i na bolest v krku. Mohl byste mi poradit co za bylinky používat, aby se mu posílila imunita a nebyl při zářiovém nástupu do školky opět nemocný? Děkuji mnohokrát! S pozdravem L.K.


26.01.2016 - Kategorie: Dětské nemoci | Zánět středního ucha

Opakované záněty středního ucha a hrozba operace u dětí

Dobrý den pane Jonáši. Obracím se na Vás s prosbou o pomoc. Dcera ( 3roky) má neustále zaněty středního ucha, nyní už oboustrané. v roce 2015 měla 10 antibiotika. Je po operaci nosních mandlí a vložení do bubínků ventilačních trubiček. 14 dní po operaci jí jedna trubička vypadla a nyní byla na kontrole a řekli nám, že je to špatné. Že má v ouškách stále hnis. Infikované ložisko, tím pádem nebylo v mandlích jak se lékaři domnívali. Dostala další kapičky do ouška, aby zkusily ouško, které má ještě trubičky vyčistit a vypláchnout. Nyní nám lékaři řekli, že když to nepomůže, bude muset na operaci, vyfrézování nějaké kosti za ouškem. Trpěla hodně na rýmu, ale nyní je už tak, že ani rýmu nemá a zánět stř. ucha má stejně. Řekla bych, že je to už chronický stav. Nyní ještě čekáme na výsledky krevního rozboru na imunologii. Prosím Vás o radu. Děkuji, přeji hezký den, s pozdravem ZuzanaLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.