Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....17.05.2023

Únava a vyčerpání

Dobrý den pane Jonáši, moje problémy začaly před 8mi lety po odstranění celé štítné žlázy pro hypofunkci, uzly v levém laloku a chronické záněty, s čímž jsem se léčila cca 10 let. Cca 2 měsíce po odstranění jsem začala cítit tlak v krku, jako bych tam měla něco malého, ten tlak se cca 5 let pohyboval zhruba v místech od štítné žlázy nahoru. Nebyl stále v jednom místě. Před třemi lety se muj stav začal výrazně horšit když mě začalo hodně pálit v krku jako při angině a začalo mě hodně bolet v jednom místě uvnitř krku vlevo, zhruba v úrovni krční mandle, jako když tam mám vražený nůž. A také mě začal bolet kořen jazyka na levé straně. Pálilo mě to tak, že jsem měla popálený krk pod řetízkem. Přišla jsem o chuť. Ta se částečně vrátila po aplikování zábalů se solí z mrtvého moře. Ovšem v krku mám stále bolest, pocit tlaku, otoku či boule nebo třísky, nyní tlumené léky na bolest. Postupem času se přidala bolest kloubů, celková ztuhlost, mozková mlha, únava… Také mě začaly bolet kosti na rukách a v pažích jako by se mi ukazovala tekutina. Absolvovala jsem samozřejmě spoustu bezvýsledných vyšetření, pouze mi byly zjištěny vysoké cirkulující imunokomplexy. Protože mi opravdu nebylo dobře, nechala jsem si nasadil kortikoidy. Ulevilo se mi, ale jen na cca půl roku, pak přišlo opět totální vyčerpání a únava. Což trvá dodnes, bude to již rok co kortikoidy beru, nyní ve fázi pomalého vysazování. Zároveň mám ovšem pocit jako když mám celé tělo něčím napuštěné, bolí mě i na dotek, např. když se podrbu, mám ho hrozně těžké (není to po kortikoidech, začalo to již před nasazením). Také mě od toho tlaku v krku již cca před rokem začalo hučet v právě polovině hlavy. Vše se velmi pomalu zhoršuje a já již nezvládám chodit do práce ani větší fyzickou aktivitu. Děkuji Vám předem za odpověď, Daniela.


Pokoj Páně Vám, Danielo, doporučil bych Vám bylinky na únavu a vyčerpání v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.