Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....22.08.2023

Metastáza v játrech

Dobrý den pane Jonáši, prosím o radu ohledně metastázy v játrech u mé maminky. Před 10 lety jí byl odstraněn nádor v tlustém střevě, nádor byl zapouzdřený a celý vyjmut. Nebyla doporučena chemoterapie,jen pravidelná kontrola na onkologii. Celých 10 let po operaci bylo vše v pořádku až letos na jaře po prodělané viróze se jí zvedly onkomarkery v krvi a na ultrazvuku jí zjistili na játrech ložisko metastáze z původního nádoru v tlustém střevě. Doporučili jí jedinou léčbu chemoterapii. Mamince je 89 let a už nechce podstupovat chemoterapii , věří v sílu bylinek popíjí bylinkové čaje z kořenu pampelišky a ostropestřec a dietní stravu , aby nezatěžovala játra. Maminka i když má požehnaný věk je plná života a energie. Prosím o radu jak jí pomoci s metastázou na játrech. Moc děkuji za radu s pozdravem P.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám pro maminku bylinky v podobě směsí na pročištění organismu, na játra. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozvěte na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel JonášSouvisející dotazy15.10.2021 - Kategorie: Játra | Zvětšená játra

Metastáze v játrech u sestry

Dobrý den. Moje sestra nar. v roce 1954 se včera dozvěděla od lékaře, že má miligní nález v tlustém střevě a metastáze v játrech. Bude se léčit na onkologii. Můžete jí poradit, co by mohla dělat než onkologická léčba začne? Moc děkuji za odpověď.


12.02.2023 - Kategorie: Játra | Zvětšená játra

Tumor hlavy pankreatu a mnohočetné metastázy v játrech

Dobrý den. Moje maminka 76 let má bolesti břicha a v zádech, nechutná ji jíst, zhubla během půl roku 30 kilo. Při sono vyšetření nalezen ostře ohraničený útvar 5X3 cm, Ct ukázalo že je přirostlý ke slinivce, aniž by se dělala histologie, tak má maminka takovou diagnózu, a to Tumor hlavy pankreatu s retroperitoneální lymadenopatií a rozsáhlým meta postižením jater. Nezvrací, jen ji nechutná a má bolesti v zádech. Doktoři ji léčit dál nechtějí, má jen léky na bolesti a na psychiku. Poradíte prosím co dál? Ano, má vysoké onkomarkety, hlavně CA125, tam je hodnota přes 4 tisíce, a CA 19-9, tam je hodnota 265. Ale nepřijde mi že vše by bylo od slinivky, připadá mi že hlavní důvod toho proč má metastázy vůbec nenašli. Existují prosím bylinky které by ji pomohly? Zatím zkoušíme ostropestřec, pampelišku a čínské houby. Děkuji moc a přeji hezký den.Léčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.