Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....05.03.2024

Lymská borelióza

Dobrý den, před mnoha lety jsem prodělala lymskou boreliózu. Byla jsem léčena atb, několikrát a poté jsme sledovaná na infekčním oddělení. Již 2x běham toho jsem byla na infuzích v nemocnici, na přeléčení /při zhoršení krevních testů/ nyní tak půl roku mám potíže s krční páteří, bolestmi hlavy a motáním hlavy. Navštívila jsem neurologii, kde mě paní dokotrka dala léky od bolesti, poslala mě na rehabilitaci a víc nic. Nyní opět 14 dní motání a bolest hlavy a krční páteře. Už si nevím rady, opravdu je to velmi nepříjemné a docela mě to omezuje v normálním životě. Je ve Vašich silám mi doporučit nějakou bylinnou směs, kterou bych mohla alespoň vyzkoušet na zlepšení stavu. Předem velmi děkuji M.


Pokoj Páně Vám, doporučil bych Vám bylinky na lymskou boreliózu v podobě směsí na pročištění organismu, na klouby, cévy a ledviny, a nervan. Pokud byste si přála pomoci radou, a poté bylinky namíchat, tak se mi prosím ozve na 605 456 682 od 8 do 18 hodin ve všední den. Je možné volat i v sobotu dopoledne od 9 do 11 hodin. V neděli od 11 do 13 hodin. Děkuji za mail. S PánemBohem léčitel Jonáš

 Související dotazy18.08.2019 - Kategorie: Lymská borelióza

Lymská borelióza - únava, pocení

Dobrý den, v roce 1987, 2001 a 2018 jsem prodělala boreliózu.V předchozích případech stačilo k přeléčení jedno balení tetracyklinu.Nyní jsem brala na podzim 2018 3 balení antibiotik,po půl roce opět, kontrola na podzim 2019.Další antibiotika jsem brala na zánět močového měchýře a plicní chlamydie. Stále se cítím unavená, velice špatně spím,trpím pocením,úzkostmi.Loni mně zemřel bratr, byla jsem loni na hysterektomii.Děkuji za pomoc.


29.03.2017 - Kategorie: Lymská borelióza | Revma

Lymská borelioza a revmatoidní artritida

Dobrý den pane Jonáši, Před rokem jsem měla lymskou boreliózu, z ní se vyklubala revmatoidní artritida. Bolí mě prsty a nemám sílu v rukách. Teď se k tomu přidala bolest plotýnek, která vystřeluje přes zadek do stehna, stačí pohnout špatně hlavou a bodne mě v kříži a bolest vystřelí do pravé nohy. Navíc mám velmi měkké nehty jako papír. Jsou na to nějaké bylinky ? Děkuji předem za pomoc. AnnaLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.