Poradna léčitele Jonáše
 


Léčitel - Zajímavé články


08.09.2022
Dlouhodobý Covid

Pokoj Vám od Jezuse Kristuse, ptám se nemocných po Covidu: Jste přesvědčeni, že když jste.....


30.08.2022
Kategorie: Cesty víry
Vyléčení a Uzdravení nemocní

Pokoj a požehnání Páně Vám, kdo čtete tento článek.Uzdravování bylinami se, tento rok, věnuji 20.....


01.02.2022
Kategorie: Cesty víry
Pro bratry a sestry v Ježíši Kristu

Bratři a sestry v Ježíši Kristu, když Pán Jezu vysílá učedníky a dalších 72, tak je.....


20.02.2021
Kategorie: Cesty víry
Covid - otevření škol?

Pokoj od Ježíše Krista nechť je s Vámi. prosím, aby zvláště četli bratři a sestry v Kristu.....


25.10.2020
Bylinky během i po Covid - 19, a byliny

Pokoj a požehnání Vám všem od Ježíše Krista, který Uzdravoval a Uzdravuje. Vícero lidí se.....


Poradna léčitele Jonáše

Poradna léčitele Jonáše je určená všem, kdo mají zdravotní či duševní potíže a rozhodli se je začít řešit. Můžete zdarma položit dotaz, který bude zodpovězen v nejkratším možném termínu.Na stránkách je přes 10 000 zodpovězených dotazů od mnoha pacientů z celé republiky i ze zahraničí. Všechny odpovědi jsou přehledně řazené do několika okruhů.


Procházejte poradnu léčitele v levém sloupci a třeba najdete odpověď na podobné problémy. Další možností, jak se rychle dostat k té správné odpovědi, představuje jednoduché vyhledávátko, umístěné v pravé horní části stránek. Pokud přesně víte, co hledat, použijte ho.


Kontaktovat léčitele Jonáše můžete také telefonicky na čísle 605 456 682 v době od 9 do 16 hodin ve všední dny.


Neváhejte a ptejte se, rádi Vám pomůžeme.


Poslední dotazy do poradny

25.09.2023 - Kategorie: Bolesti nohou | Klouby a svaly

Pálení a mravenčení plosek nohou

Dobrý den, trápí mne pálení, mravenčení a chlad v ploskách nohou. Dva měsíce na radu lékaře užívám 2 x denně Magnezium B6 gold, ale míjí se to účinkem. Dalo by se to zmírnit užíváním nějaké bylinné směsi ? Děkuji za odpověď. B.


18.09.2023 - Kategorie: Dětské nemoci | Kožní problémy

Bílé pupínky na pažích

Dobrý den pane Jonáši, dceři se od malička dělají bílé pupínky na zadních stranách pažích a v obličeji. Někdy je to lepší, někdy horší. Neškrábe se, ale vypadal to opravdu nevzhledně. Používáme peeling a mažeme různými krémy. Zajímal by mě Váš názor, co byste doporučil. Moc děkuji, s pozdravem Petra.


18.09.2023 - Kategorie: Tinnitus

Menierova choroba

Dobrý den, v květnu mi lékař zjistil menierovu chorobu. Komplikuje mi dost pracovní život i osobní. Beru betaserc 24mg 2 X denně. Šumí a někdy píská v uchu záchvaty motani hlavy a zvracení mám 4x do měsíce. Mohla bych poprosit o radu, jak z tohle nemocí bojovat. Děkuji Edita


18.09.2023 - Kategorie: Srdce a cévy | Srdeční problémy

Srdeční arytmie

Dobrý den, prosím moc o radu. Manžela trápí přes 20let srdeční arytmie. Bral prášky a asi před 6lety prášky přestaly zabírat. Na pohotovosti vždy dostal kapačku a pak ho museli i uspat, vypnout a znovu "nahodit"srdeční rytmus. Byl objednán na katetrální ablaci, která mu pomohla a měl klid na 4roky. Poté se problémy znovu objevily, prášky, znovu objednání na katetrální ablaci. Tentokrát nepomohlo. Občasné návštevy pohotovosti kvůli arytmii, kapačky, občas "znovunahození" srdečního rytmu s narkózou. Kouřil málo, ale rok již nekouří vůbec, tvrdý alkohol neochutnal. Občas si dal pivo, ale i z toho měl strach. Jídlo, pokud se více nají, je opět problém, ale nejde o žádné přejídání. Nesmí být moc unavený, to je také špatně. Omezuje ho to v práci, s arytmií nemůže pracovat, nabourává mu to plány. Jakoby vadilo skoro vše. Je to psychicky dost náročné pro něj ale i pro mne. Nyní si už měsíc dává pozor, žádné pivo, jídlo minimum, jen zdravě, odpočinek a před dvěma týdny opět pohotovost a včera opět znovu večer arytmie. Prášky bere na tlak, tep, na srdeční rytmus. Do toho bere i čínskou medicínu, kterou užívá rok a díky které mohl ten rok od nepovedené druhé katetrální ablace přežívat, ale nyní se zdá i toto přestává fungovat. Nyní je objednaný na další ablaci v listopadu, ke které se upínáme, ale přestávám věřit. Připadá mi, že na pohotovosti vyřeší problém teď, ale ne příčinu... Proč k tomu dochází. Děkuji velmi za odpověď. Majka D.


14.09.2023 - Kategorie: Plísně, mykóza

Plíseň v puse

Dobrý den, mám plíseň v puse. Prosim o nějaký čaj. Děkuji Š.


10.09.2023 - Kategorie: Akné | Kožní problémy

Akné

Dobrý den, pane léčiteli Jonáši, je mi 21 let a dlouhodobě trpím hormonálním akné, které se mi tvoří téměř po celém obličeji. Nechci na sebe patlat už více chemie, která mi stejně do této doby nepomohla. Chtěla bych Vás touto cestou poprosit o radu, co s tím? Předem moc děkuji.


06.09.2023 - Kategorie: Artróza | Lupénka

Lupénka a artritida

Dobrý den. Je mi 50 let a mám tři roky lupénku. Mám to na dlaních rukou a na nohách, a na ploskách nohou. Jsem hospitalizovaná, ale mám už tak šílené otoky rukou nalité hnisem, nehty už mi slezly A nejhorší je, že se mi to dostalo do kloubů a nemůžu hýbat s pravou rukou. Mám už to v kloubech. Prosím vás, jestli existuje nějaká pomoc na tyhle silné bolesti, ráda vyzkouším, protože už jsem bezradná a chci umřít.  Jsou to šílené bolesti. Ležím v nemocnici a doktoři mi nejsou schopni pomoci.


Bylinky na roztroušenou sklerózu

Dobrý den, prosím o radu. Roztroušenou sklerózu mám 14 let. Bohužel primárně progresivní formu. Mám biologickou léčbu, ale postupně cítím zhoršování. Trápí mě silná spasticita obou nohou a únava. V úvaze je baclofenová pumpa,kterou nechci. Prosím o radu ohledně bylinek, přírodní léčby. Moc děkuji za radu. Michaela.


04.09.2023 - Kategorie: Kožní problémy | Vyrážky

Svědivá kůže

Dobrý den pane Jonáši. Už asi 5 let mi s malými přestávkami svědí kůže na rukou. Někdy mám období, že bych nejraději nebyla. Kůže na rukou svědí, pálí a jakoby vás bodaly jehličky. U lekařů jsem nepochodila. Na kožním oddělení fn mi daly asi 50 náplastí na alergie, ale vše bylo ok. Od té doby jsem pokusný králík. Mastičky, léky se střídají, ale bez výsledku. Jediné co mi na chvíli pomůže, jsou studené obklady. Už nevím jak dál. Prosím o vaší radu, předem děkuji. H.


Kyselá chuť v ústech

Dobrý den. Moc prosím o radu. Asi 4 měsíce mne trápí kyselost v ústech. Řekla bych, že kyselý reflux. Žáha mne nepálí. Na začátku to bylo v noci i ve dne. Teď je to ve dne občas, ale v noci stále. Někdy mne z toho hodně bolí i zuby. Upravila jsem stravu, beru čínské bylinky a snažím se lépe dýchat. S dýcháním mívám problém. Dýchám velmi málo a povrchně. Vše začalo po hodně stresovém období a po velkém omezení živin. Držela jsem s partnerem přísnou slinivkovou dietu. Motám se neustále v kruhu a nevím, jak z něj ven. Moc děkuji za radu a přeji hezké a pohodové dny. S pozdravem KateřinaLéčitel Jonáš je Vám k dispozici ve všední dny od 9 do 16 hod. na telefonu 605 456 682
Vaše dotazy a připomínky můžete posílat na e-mail lecitel.jonas@seznam.cz
FaceBook léčitele
Média

Léčitel a bylinář Jonáš byl hostem v diskuzním pořadu "Máte slovo" s Michaelou Jílkovou. Na jeho záznam se můžete podívat ZDE.


Článek, komentující pořad "Máte slovo", si můžete přečíst v Parlamentních listech.


Další reakce na pořad Michaely Jílkové. Tentokrát na serveru EuroZprávy.cz.